Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.783
Reaction score
22.959
Локација
Beograd
Jebem vas nenormalne, jedva nađem neki otvoreni wi fi gde otvara stranicu kao 2003. po pola sata i očekujem da ste pisali i postavljali, vi tri strane o filologiji...
Ajde još dve stranice da li je bio član Gospel hora, pa da pređemo na košarku...
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Jebem vas nenormalne, jedva nađem neki otvoreni wi fi gde otvara stranicu kao 2003. po pola sata i očekujem da ste pisali i postavljali, vi tri strane o filologiji...
Ajde još dve stranice da li je bio član Gospel hora, pa da pređemo na košarku...
Ja sam pomislio da nije još neko potpisao kad sam vidio 3 pune stranice od jutros, a ono engleski Vuk Stefanović Karadžić otvorio nalog
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Da se coveku napravi docek i da se pita jel od Dožera, Doužera ili Dozira. Ja sam mislio da je Dozir, ali ga americki komentatori citaju Dožer. Svakako je najmanje bitna stvar sto se njegovog lika i dela tice.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Meni je neverovatno da se vi za engleski jezik ubedjujete kako se nesto cita na osnovu slova. Posebno imena i prezimena. Ta prezimena ni kod francuza, koji imaju pravila, se ne citaju po nekom pravilu nego kako ti nosilac prezimena kaze da se cita.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Zato što američki komentatori slabo stoje sa srpskim slovima, a i prezime P.ere J.ebača može imati i vanameričko poreklo i onda se izgovara onako kako vlasnik prezimena kaže da se izgovara...
:kokice
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Da se coveku napravi docek i da se pita jel od Dožera, Doužera ili Dozira. Ja sam mislio da je Dozir, ali ga americki komentatori citaju Dožer. Svakako je najmanje bitna stvar sto se njegovog lika i dela tice.
Ma isto je to bre, samo prvi slave sv. Nikolu a drugi sv. Arandjela, inace su poreklom iz okoline Nevesinja, kao i vecina ljudskog roda.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.599
Reaction score
3.425
Локација
JNA
Kako se zove covek koji prodaje kokice?
Zoki.
Eto tako cemo ga zvati. Brat nas Zoki. :ziveli
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Prijatelju, to ti je gubljenje vremena. Lrpo ti da se bacis u politiku, tamo bi garant dobro prosao.

Ocemo li da jebemo cigansture i ove sezone, da im pisamo po zakrzljalim mozgovima, oce li Zoc opet da jebe gargamela cokijevog, a zekane, sta kazes? Uzivanje je bilo citati tvoje upise posle nasih pobeda prosle sezone i posle titule, samo nastavi tako grobarcino!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1

Ima nesto i u imenima, samo redovno slusati Andjusa. Zna covek.

Doužer lagano da se pakuje, jer kako moze covek sa takvim prezimenom da igra kosarku?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top