Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Koliko je objektivno da Bruno dobije neke minute protiv Fenera?
Ja ne mogu da zamislim to, ali ko zna.

Kod njega mi se postavlja pored svega ostalog i pitanje fizicke spreme. Šta je on radio zadnja 2 mjeseca uopste? :D

Srecom imamo na klupi ko ce to najbolje da procjeni.

Baš se nasmijah na komentar za McCaleba, on je bukvalno iz aviona na parket EL-utakmice :shal Druga vremena, domaci igrači plus „crnja na peju“.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.550
Reaction score
3.863
Локација
Beograd
Pa igrao je u onom Makabiju u Izraelu da se nametne za NBA koliko sam razumeo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Sto se tice Kabokla, igrac bas po mom ukusu, a razloge je savrseno dobro opisao ovaj momak ovde, s tim da bih dodao i da je solidan suter:


Ovime je zatvorena rotacija unutra, i to tacno onako kako bi Zeljko i zeleo, sa 4 razlicita igraca gde svako moze da igra sa svakim u petorci bez neke striktne podele na 4 i 5. Jako slicno kao i u spoljnoj liniji gde se isto insistiralo na toj raznovrsnosti.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.103
Локација
ante portas
Статус
Затворена за писање одговора.
Top