Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Novinar iz Mundo Deportiva potvrdio za Pantera, to je to...

FzoQN68XoAAuVEQ
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.299
Локација
Kej Republika
Drugo vreme definitivno. Sad se sve meri I seče u meleonima. Ovaj došao za meleon I dvesta, ovaj ide tamo za meleon I osamsto. Svi nešto mlate I seru. Niko blage veze nema.

Ljudi zaboravljaju da smo mi sa našim najvećim budžetom u istoriju KK-a, bili pri dnu lestvice. Zna se redosled I koje ekipe prve biraju u EL. Barsa I sa manjim budžetom moze više od nas da ponudi.

Razumem ja da će nam odlazak skoro svakog igrača teško pasti, jebiga. Lepa sezona bila. Ali malo realnosti nije na odmet. Sad je žal za Kaunas možda i veći. Jer su se kockice složile. Jebiga. Nije se desilo. Ko kaže da neće sledeće ili one tamo.

Uživajte, perite dupeta u slanom moru. Cepajte neko ladno pivo. Ima ko nam čuva leđa. Gospodin Savić I veliki Željko.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Da nije odigrao ovo finale, svi bi mu jebali majku. Razlika je samo 1 utakmica. Za mene je više zasrao, nego uradio dobrog, u ključnim situacijama, ali mi je drago što odlazi kao pobednik. Želim mu svu sreću u daljoj karijeri i poraze od Partizana.
Brate, koliko je ovo nezahvalno. Šta je još trebao, da uradi? Ali ovo, vise zazsrao nego uradio dobrog.. Mnogo, mnogo bode oči. Očigledno, još uvek ne shvatamo, koliko je veliku stvar uradio. Jednostavno je, da nije bilo njega.. Ovu seriju protiv cigana, ne bi dobili nikad u životu.

I ono, najvažnije.. Njegovi ljudski kvaliteti.
 
Последња измена:

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Paneteru mogu da poželim zdravlje i trofeje u nacionalnoj ligi, a trofej u Evropi je za nas rezervisan.

Nadam se da će ove godine biti obezbjeđen veći budžet od prošlogodišnjeg, pa ćemo mi lako za Pantera.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam

Panter u Barseloni 2 godine, 6 miliona bruto, 4.2 neto...jednostavno te pare nemamo
čekaj, sad uđoh, pa krenuh od prve sveđije vesti, i odmah, tras, bang, ćao kapitenu - kakvih crnih 6 bruto, 4.2 neto?
jel katalonija van španije što se tiče poreza?
zar ne beše juče, ili pre koji dan, u slučaju reala da je porez 46%, odn da su mu nudili 3.5 meleona godišnje bruto, što jedva da je 1.8-1.9 meleona neto?
a sad odjednom puta barca, 6 miliona bruto za dve godine i odmah "vau, brutalna cifra, srećno!"...jedino ako je suma 8 miliona bruto?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top