Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
...i da je na kraju sezone "pobegao" neplanirano. U prevodu, sjebes zadnji napad i zadnju odbranu u odlucujucoj utakmici za EL, i odes a vec si obecao da ostajes. Znaci, odlazis iz kluba koji ne igra EL, a sam si sjebao igranje u EL.

Olaksavajuca okolnost je bilo naknadno karanje cigana u kls i hvatanje za gusu, ali prvi pasus nosi 100x vecu finansijsku i moralnu tezinu.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Krivac za sunovrat JSD Partizan je čovek koji je kriv za svaku nesreću u Srbiji u prethodnih tridesetak godina.

Jedino je botove, batinaše, saradnike i navijače svog crvenobelog kluba usrećio.

Ali nećemo sad o tome...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Evo kažu da je Mirotić stigao u Bg.
Da li je da potpiše ugovor, da produži dalje, da se druži sa nekim, ko će ga znati…
 

ARCH

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2023
Порука
12
Reaction score
58
Dolazi iz PAO.
Crne kose.
Krilo je.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
News rece da bi trebalo sledece nedelje da dodje prvo pojacanje, ovaj slece u bg... Ne moze covek da ne pomisli na tu opciju xD Mada i dalje mislim da nema nekog smisla da dodje kod nas.
Dolazi iz PAO.
Crne kose.
Krilo je.
Ovaj gospodin bi mi bio logicniji izbor dosta, samo ne znam zna li ARCH sta govori, ili je samo pustio masti na volju :)
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.630
Ovo kao one godine kad je Lebronu isteko ugovor sa Majamijem, pa svi mediji deset dana pisali kuda se kreće, s kim priča, koje boje gaće nosi ne bi li skontali za koga će potpisati. Na kraju je potpisao za Klivlend. Klivlend ima 8 slova. Kao i Partizan. Slučajnost?
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Teorije nema da KKP dovede igrača takve reputacije,uz to sam Mirotić nosi puno toga sa sobom.

Govorimo o situaciji gde se bira između njih i nas u današnjim društvenim okolnostima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top