Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Još jedna sezona sa Željkom Obradovićem ili malo veći ugovor u drugom klubu, inteligentna osoba bi lako napravila izbor.
Мој неки утисак је да је Јам хтео да остане од самог почетка, али да је зализани хтео да нас на фору превесла (вероватно је био неки основ, али не верујем да је био превелики) и тако себи обезбеди зараду и успут неко повећање и за Јама (које су му наши свакако и планирали дати од самог почетка).
И пошто је зализани наступио са претњама, плус претходна лоша искуства, наши су га одјебали са правом, а Јам је ту испао жртвено јагње.

Штета за њега пре свега, али "Ко са ђаволом тикве сади..."
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
^ to da i ja to nesto kontam,ali opet svi znamo sta je bilo mozda zato nije potpisao a njegov je njegov sportski agent izjavio za espn(Wojnarowski objavio) da je dogovoreno sa Dalasom.Nekoliko igraca jos nije objavljeno vezano za NBA,evo primjer Micic a ima ih jos dosta
 
Последња измена:

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Sport je odavno biznis i u njemu ne postoji emocija. Osim ako nisi covek starog kova kao Obradovic koji dodje u Partizan za cetiri puta manju platu nego sto mu je trzisna vrednost.
A onda ubedi uz pomoc nas navijaca Pantera i Ledeja da ostanu u timu za manju cifru nego sto je njihova trzisna vrednost.
Madar ocigledno nije u toj grupi , mlad je tek treba da se naplati i onda veruje menadzeru koji ce mu obezbjediti to na supacki nacin kojeg on nije ni svestan.
No idemo dalje , nemamo budzet za f4 , ali cemo se boriti za taj f4. Kako ? Pa imamo Zeljka.
Uh teško da je sve u parama. Evo npr. pogledaj NBA, niko ne želi da igra u Minesoti i Torontu, bez obzira na pare i bez obzira kakvu ekipu igraju. Takođe izbegavaju se i Niksi, zbog loših uslova za trening.

Ima tu milijardu faktora, nije sve u parama.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Ko Boga vas molim, zavrsite sa Madarom. Ne treba nam drama oko ovoga.

Ja sam za sada zadovoljan. Dve ljudine i nosioci igre su produzili, imamo dva prava Grobara u ekipi, ima i nesto rezerve za jos neku bombu i bombicu. Sa te sporstske strane sam opusten 100%, Zeljko i Zoran su pravi ljudi na pravom mjestu.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
A sta li misli Željko, koji je njegov stav o potezu Madara, garant ce ga i on braniti? Možda i Željko ne misli kao Panter?
Lepo kazes, bio mu je saigrač do juce, a onda je na ružan način (bez obzira cija je najviše krivica) napustio klub.
Prema tome, sutradan ce biti naspram nas, protivnik koji ce jurisati da nas pobedi i izuzetno mi idu na k.ta proseravanja da se bude veci katolik od pape.
Suludo je da ti probas da kontrolises stotine i hiljade ljudi, koji su srcani kad te vole i bodre ali isto tako reaguje i na ovakve poteze!
Srcan nema nikakve veze sa biti prost, agresivan I rasista…. Ako si primetio na komentarima malo, malo pa “majku zidovsku”. Ako nista, to sam se bar nadao da je nesto sto nas razlikuje od ovih velesrba iz zeleznika…
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Mislim da stvarno treba da prestane prica o Madaru.

Decko je preveslan, to je svima jasno ali price gde trebamo zalizanom da zabranimo ulaz u halu, da pljujemo Jama, mislim stvarno je smesno. Nismo mi oni sa druge strane brda koji odmah zabranjuju sve i pljuju sve i svakog. Posle svega obojica odlcno znaju da nisu vise dobrodosli u halu i klub posle ovoga. Trebamo imati svoje dostojanstvo i da cenimo sebe kao klub i navijaci.

Nisi zadovoljan? Neces da ostanes? Imas negde bolje? Znas gde su vrata i cao.

Miskov interes nije trenutni vec komisija od buducen Jamovog NBA ugovora, Jednostvano je ugrabio sansu i vrbovao ga kao sto i agenti rade. A da je Jam na duze staze napravio gresku sto je otisao, moje misljenje da jeste. Mada zadnje dve godine zbog broja stranca nije igrao ni nas Kup.. nije jednostvano ni za sujetu da te iskljuce a NBA si talenat..
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Velika stvar je imati dostojanstvo...
Uvek se nekako dokaže da birane reči više zabole od pretnji, a akcije trebaju biti sačinjene u tišini sa dobrom strategijom.
Kakva je ovo jebena kolotečina sa ovim socijalnim medijima da se nesmetano izliva se sve ono primitivno iz sebe.
Da, pizdim zbog Madara.
Možda je ovo jedino mesto gde mogu napisati to ali sigurno neću dozvoliti da oblikujem mišljenje po taktovima Ostoje i nota njegovog sina.
Ni jednog trenutka se ne sme prebaciti odgovornost na igrača. Hiljade stvari je u jednačini, možda najveći količnik je Madarova odluka ali svakako je ekvivalent da se slepo veruje da je jedino on mogao odabrati ostanak sa istim žarom da se bori za Partizan kao prošle godine.
Možda je upravo Željko procenio da ta vatra u očima ne može više gurati Partizan i njega ka boljem igraču sa takvim "ispranim mozgom"
Divim se Željku, nije dozvolio da ni u trenutku najvećih ekscitacija odabere pogrešne reči za nekog ili nešto pa makar imao opravdanje afekta.
Neverovatan je.
Tako da Panter radi pravu stvar.
Neka je sreća Madaru pogotovo protiv FMPa, da ga Arena dočeka aplauzom i podseti kako se zviždi protivniku Partizana za vreme igre.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.384
Локација
Kosovska Gracanica
Srećan forum svima koji slave! U naletu svih ludila i moje inspiracije da iskalim sve što držim u sebi, vi ste našli da održavate forum! Pa niste aplikacija za Komercijalnu banku, majka mu stara!
Slučaj Madar - Ukratko, svi su krivi, ali par stvari baš upadaju u oči. Klub izda saopštenje gde kaže da budući igrači koji su Miškovi agenti moraju da promene agenciju ako hoće u Kkp. Jaramaz je to učinio još pre par meseci. Sa druge strane, Madar isto menja agenciju, tj. potpisuje za Miška, a ne obaveštava nikog. Znači, logika nameće da su ove igrice sa Miškom počele mnogo ranije, a kulminacuju su zapravo dobili u momentu kad je Madar potpisao. Druga stvar - JEBENI JUNK EMAIL! Na stranu što je ovo neviđena blamčina, ovo nije prvi put! Ne mogu a da se ne setim Grbovićeve izjave (neka puši kirac btw.) koji je jednom prilikom izjavio: "Partizan neće dobiti WC za El jer ne proveravaju emailove"! Što očigledno govori da su naši totalno informatički nesposobni i nepismeni i ja ne mogu da verujem da tako nešto može da se desi takvom klubu u 2023. godini!
Ponitka - ne znam zašto su ljudi skeptični po komentarima. Vidim potpunu logiku Željkovu u dovođenju. Odlaskom Dantea, ne možemo da dovedemo isti profil igrača jer ne postoji u Evropi. E zbog toga smo dobeli Ponitku, jer sada ćemo promeniti koncepciju igre, tačnije dobiti igrača koji može kreirati sa pozicije 3! Izgubili smo razbijača na pleju, ali smo dobili pleja na trojci! Odbrana za nijansu slabija od Pape zbog fizički nešto slabijeg tela (najviše u preuzimanju četvorki), ali eksplozivniji od Pape, sa mnogo boljim osećajem za krađenje lopti i "deflaction" situacija. Jaramaz - sve rečeno, sve znamo o njemu. Pojačanje na poziciji Grobarštije. Sa ova dva potpisa već u startu dobijamo ogroman upgrade u odbrani. Čekamo sad prave detonacije. (Još se nadam za Dragića).
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Jako je malo igrača koje nastavljam da volim nakon što odu iz Partizana. To su oni koje doživljavaš kao da su ti familija (Bogdan, Lučić, Mitar...). Svi ostali, jbga - dok su tu, super. A kad odu (kao Jam), nije mi nikakav problem da nastavim u istom ritmu:

JARAMAZ, JARAMAZ
JEBAĆE VAS JARAMAZ!!!
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Da malo sklonim temu sa Madara


Jesu realni ovi ljudi, kakvi ih Vol i Kemba snasli? xD
 
  • Like
Reactions: BiP

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.821
Sportklub prenosi da smo u trku za Raula Neta, glavni konkurent nam je ciganijakos.


Moje izvinjenje ako je ovaj portal zabranjen.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Da malo sklonim temu sa Madara


Jesu realni ovi ljudi, kakvi ih Vol i Kemba snasli? xD
Bolje onda Westbrook a CP3 bi mogao od sledece sezone
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Da malo sklonim temu sa Madara


Jesu realni ovi ljudi, kakvi ih Vol i Kemba snasli? xD
Može i Embid na centra, ipak je Kamerunac. :D
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Sportklub prenosi da smo u trku za Raula Neta, glavni konkurent nam je ciganijakos.


Moje izvinjenje ako je ovaj portal zabranjen.
A ima nekako smisla da mi dovedemo Brazilca ako su cigani Argentince
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
ima, jos je plej razigravac, welcome to Partizan bro
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.079
Reaction score
4.028
Локација
Beograd
Ovaj je vlažni san, ali bukvalno. Ako bih npr morao da biram između Dragića i njega, mrtva trka, ali pre bih izabrao Raulzinja...

Kako god, ipak mislim da je ovo sviranje kurcu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top