Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Srcan nema nikakve veze sa biti prost, agresivan I rasista…. Ako si primetio na komentarima malo, malo pa “majku zidovsku”. Ako nista, to sam se bar nadao da je nesto sto nas razlikuje
Jos ce ispasti da sam neki klinac koji jebe majku Madaru po mrezama i podrzava pljuvanje. A bas je suprotno.
Juce sam napisao sledecu stvar:
Srećno i Madaru, navukao ga menadzer, napunio glavu, nasi malo zasrali, verovatno i sto neko reče Zeljko nije želeo ucene i to je to... istina je negde na sredini. Ljutnje nema niti pljuvanja jer igraci cine nemoralne poteze, i nemaju zahvalnosti, njima je to posao i svi ce uvek dati prednost novcu nego ljubavi, dobrim navijacima itd.

Ja samo govorim da ne treba da kapiten ekipe sada ulazi u prepirke sa navijacima.
Prvo jer je to po drustvenim mrezama gde ne znas ko ti je sagovornik, moze biti neki cigan, provokator, neki klinja, neko ko uopste ne prati kosarku aktivno... Drugo, ok je sto si zalegao za njega ali da li je vredno stvarati "probleme" sa navijacima sebi zarad igraca koji je otisao vec i koji je, moze se reci, izigrao trenera i ekipu i nije ispunio obecano?

Naravno da ne treba vredjati, i ko je normalan i racionalan to nece ciniti, ali jbg ne mozes obuzdati masu, tu je mnogo raznih ludih glava... kao sto ce se medju 22k ljudi u areni uvek naci 10 njih koji ce baciti upaljac i novcic i gadjati protivnicke igrace i uciniti stetu svom klub, tako ces uvek imati i neke koji drugacije dozivljaju ovakve stvari, imaju drugi nivo pokazivanja emocija, ili su prosto buzdovani neotesani.

Ovim bih zavrsio pricu oko Madara, otisao je, hvala mu na svemu i to je to.

Jutros vidim da Naneli salje neke skrivene poruke, odgovara navijacima da nece produziti ugovor... Mnogo nam je puta direktno doneo pobedu svojim poenima, pre svega trojkama, 2-3 prelomna trenutka sezona su bila u njegovoj reziji, i voleo bih da ostane, ne samo zbog tih suteva i pobednickog mentaliteta vec i zbog zadrzavanja sto vece broja nosilaca iz prosle sezone. Treba u sto vecoj meri zadrzati kostur i sigurno da nije dobro menjati svakog leta po 5-6 igraca i iznova ih uklapati u sistem.
Nadam se da nije nigde mnogo zapelo, i da je zatisje oko produzenja njegovog ugovora samo zato jer je budala otisla na odmor i ne zeli da ga uznemiravaju dok uziva u alkoholu i tetra hidro kanabinolu :D
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Gledam ovog Neta, odličan je igrač, definitivo bi bio u top 5 plejeva u Evropi.

Prošle godine je faktički hvatao samo garbage time, jer je Garland imao skoro 40 minuta, a ostalo su dijelili on i Rubio.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Sad vidim Fener dovodi Papajanisa, pa ko se njemu nadao, da presalta nade na drugo mesto xD Imaju ljudi bar 4 centra, ne kontam da li ce fazon liferovati nekog Dzekirija ili samo smatraju da je kul imati 20 centara u timu
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ja bih voleo da ovaj Bruto ne dodje. Ne svidja mi se ono sto moze da ponudi. Mi smo trenutno u prilicnom deficitu sa igracima. Cetvoro je otislo, Naneli jos nije potpisao, dosla su dvojica. Ako hocemo da budemo konkurentni za F4, fali tu jos 4-5 igraca minimalno. Dosta nas je osakatio zalizani sa Madarom, ali dobro. Polako. Valjda ce sve biti ok.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Ja bih voleo da ovaj Bruto ne dodje. Ne svidja mi se ono sto moze da ponudi. Mi smo trenutno u prilicnom deficitu sa igracima. Cetvoro je otislo, Naneli jos nije potpisao, dosla su dvojica. Ako hocemo da budemo konkurentni za F4, fali tu jos 4-5 igraca minimalno. Dosta nas je osakatio zalizani sa Madarom, ali dobro. Polako. Valjda ce sve biti ok.
U pravu si, prosečan igrač, verovatno i jeftin, nama treba nešto skuplje.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Pa ne bih rekao da je bas kao Kalates, nije mu pregled ni priblizno njegovom, neuporedivo je bolji u kreiranju za sebe, trojkas nije neki, ali daleko bolji od Kalatesa svakako, eksplozivniji je, brze ruke...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Ja verujem da Naneli ima neki rok do kada moze da se izjasni/potpise.

Ako ode on, mi smo u skripac sa poenima, jer sem Pantera, nemamo mi tu nekog ko moze sigurno da ubaci tricu ili preuzme odgovornost.

Jedan cist suter, a da se ne zove Danilo Andjusic mora biti u rosteru.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.558
Локација
Beograd
Dosta nas je osakatio zalizani sa Madarom, ali dobro.
Ništa strašno ako dođe plej razigravač. :D
Uostalom već je tu Jare umesto Jama, ovaj prvi umalo da osvoji Evrokup sa Partizanom, ali ne dade mu se...a ovaj drugi umalo da osvoji Evroligu sa Partizanom, ali ne dade se ni njemu...
E zato će sad ovaj prvi umesto Evrokupa osvojiti Evroligu sa Partizanom, a ovaj drugi...nek mu je sa srećom, ali nije više naša briga...

Preciziraj kakav plej, razigravač ili ...
Zna se šta nam je falilo prošle godine da pobedimo taj Real i osvojimo Evroligu...
Da se ne ponavljam... :D
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Samo da stavimo tacku na spekulacije. Ako je ustvari ikad i bilo neke nade.

 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Skretanje sa teme, želje, čestitke, pozdravi, sanovnici i sl.
Fener doveo 3 centra i tu su Džekiri i Motli.
Neka potegne Žoc kumovske veze za Motlija :)
 

Simkela

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
4
Reaction score
16
Локација
Pancevo
Opet mi moja glava ne da mira,prešaltao sam po netu manje-više sve što se tiče Dalas Meveriksa u poslednjih mesec i po dana i apsolutno nigde ne postoji zvanična informacija da je Dante njihov novi igrač.Ne bih sad da potežem neke druge teme,možda posao i jeste završen i bukvalno samo treba da se ozvaniči,ali...Meni ovaj slučaj ima mnogo sličnosti sa Panterovim i prelaskom u Barsu,kao već je sve završeno-rešeno,a ustvari ništa nije gotovo.Vreme će pokazati,ali kako dani prolaze,sve mi se više priviđa BREAKING i Exumov novi ugovor sa Partizanom :)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Apropo Mirotića, voleo bih da grešim, ali sam siguran da on neće u KKP, makar imao ne znam kakvu želju, makar dao reč Željku i makar finansije nisu ni u prvom ni u poslednjem planu:

Čovek planira da se bavi biznisom ovde, u ovom mulju, a svi znamo kako se to radi... ili bolje rečeno kako se to sprečava i uslovljava. Mi ponovo živimo 90-e, samo upakovane u foliju 21. veka.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Eh, da znate kako je gledati ovu temu s "uredjivacke" strane...

Samo se stancuju imana na traci, imalo smisla ili ne. Napravili smo jedno cetiri sastava, izvrteli 20+ igraca koji (jos) nemaju veze sa Partizanom.

Evo docekali smo Jaramaza i Pontiku pa mozete da komentarisete sta dobijamo sa njima u ekipi, njihove mane i vrline. Stepenik gore ili dole u odnosu na igrace koji su nosili nas dres prosle sezone.
Umesto toga, xxx ponavljanje pleja razigravaca i nekih insajderisanja sa tvitera.

Razumem da je prelazni rok za sada dosadan i da je ovo razbribriga, ali moze i na temi Nba, Evropska kosarka, nuklearni otpad. Moze tamo detaljnije o igracima, bilo bi zanimljivo videti koje igrace mozemo da iskopamo i gde da ih preselimo. Cestitke i pozdravi.

Glupo je da kaznjavamo ljude sredinom jula meseca a nikakvih bitnijih zbivanja.
 

Sale84

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2018
Порука
41
Reaction score
120
Локација
Vrsac
Skretanje sa teme
Новинар: Никола када сте се одлучили за Партизан ?
Никола: Када сам дао циганима тројку из аута.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Recicu jos ovo sto se tice Pantera i da zavrsim sa tim. Mislim da je neprimereno da se kapiten neke ekipe raspravlja sa svojim navijacima. Bilo kad. Kapitenska traka nosi odredjenu tezinu i u formi ponasanja koje se ocekuje da bude ispracena. Na to sve dodati da se i klub prilicno jasno postavio, i da je zaraceno sa kompletnom BeoBasket agencijom, i da izgleda kad da jako dobro i Zeljko i Savic imaju izgradjen stav i o igracu, i o agenciji, i o celom slucaju (iako nema izjava, ali takav se utisak stekao, da me ne bi sad neko hvatao za reference), ja onda stvarno ne vidim primerenim da se kapiten stavlja na drugu stranu. Njegovo pravo jeste da ima stav, ali njegova obaveza je takodje da ima izbalansiran stav. Na kraju krajeva, pozdravili smo se sa njim (kad je trebao u Barsu), pozdaravili smo se sa Lesorom, sa Danteom, sa Papapetruom, bez trunke mrznje i uz puno ljubavi. Onda ocigledno nije do navijaca, i mozda da razmisli o tome, ili da mu neko malo kaze. Mozda on ima informacije koje mi nemamo, i to je posteno, ali to ga ne opravdava da, ako je vec svestan da nemamo sve informacije, sa nama razgovara sa recnikom sa kojim razgovara. Jesmo ih mi lozili na klub, i oni se primili, ali klub je nas. U tome "nas" su i oni. Ali klub nije njihov. I ako zele, moze da bude samo nas tako sto su oni u tome "mi". Neka mu neko sapne tako nesto. PR trening, nista strasno.

A Madaru iskreno zelim da Ituidis nastavi gde je Zeljko stao, i verujem da ce mu pored svega Zeljko dati sve informacije i pomoc da se momak nastavi kvalitetno razvijati. Pa sta mu zivot da sa takvom glavom...

I da, ko god da dodje ne moze mi biti vece pojacanje od Jaramaza. Mozda Lucic... ili Dante... da su i istom rangu. Povratak Ognjena je najlepsa stvar koja nam se desila ovog leta.

:pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top