Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Nijesu bitne navijacke prijetnje, ne obazire se na to. Zaustavljena mu je juce gradnja i izrecena zabrana gradnje kompeksa na jednoj planini u Srbiji. On je dao rijec Parizanu i novac ga ne zanima, nego zivi da osvoji EL sa Panterom.
Do kraja dana cu imati sve informacije o pritiscima i prijetnjama koje izgleda idu iz drzavnih sluzbi.
Pao kao Pao ne moze pokvariti posao. Ali ne znam na sto su smradovi sve spremni.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.209
Dali se nije pretilo i Zeljku i kada je dolazio to gnasno skandiranje kada gostujemo kod njih pa evo vec trecu godinu je na klupi i hvala bogu nije se nista desilo.Ako Mirotic ima ozbiljnu nameru da napadne evroligu , da ga trenira najbolji trener ,da igra pred najbolju publiku na svetu i ako je vec dao zbor da ce kod nas nikakve pretnje ne sme da mu stanu na put.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.215
Reaction score
33.531
Локација
vaginamandibularia
Nijesu bitne navijacke prijetnje, ne obazire se na to. Zaustavljena mu je juce gradnja i izrecena zabrana gradnje kompeksa na jednoj planini u Srbiji. On je dao rijec Parizanu i novac ga ne zanima, nego zivi da osvoji EL sa Panterom.
Do kraja dana cu imati sve informacije o pritiscima i prijetnjama koje izgleda idu iz drzavnih sluzbi.
Pao kao Pao ne moze pokvariti posao. Ali ne znam na sto su smradovi sve spremni.
Opravdano, nema na gradilistu crveno belih kranova
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ma to je sve
Dali se nije pretilo i Zeljku i kada je dolazio to gnasno skandiranje kada gostujemo kod njih pa evo vec trecu godinu je na klupi i hvala bogu nije se nista desilo.Ako Mirotic ima ozbiljnu nameru da napadne evroligu , da ga trenira najbolji trener ,da igra pred najbolju publiku na svetu i ako je vec dao zbor da ce kod nas nikakve pretnje ne sme da mu stanu na put.
I ja sam ovog stava…

Realno pretnje ocekivane… nije od covek bilo ko da ga tako lako motu uceniti….
 

Simkela

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
4
Reaction score
16
Локација
Pancevo
Da li je spin ili nije mislim da je apsolutno nebitno,ukoliko Mirotić ima želju,volju i pre svega motiv da radi sa Željkom,bude u ekipi sa Panterom,Zekom itd,a sve u cilju osvajanja Evrolige i beleženja još nekih istorijskih trenutaka verovatno,smatram da APSOLUTNO NIKO ne može da ga spreči da potpiše ugovor sa nama.Prelazilo se iz jednog u drugi klub direktno,pa nikome nije pala glava zbog toga,niti je nekome nešto falilo.I kao neko ko je 3 dana bukvalno preplakao zbog ispadanja protiv Reala,i neko ko Partizan stvarno voli iz dubine duše,mislim da smo generalno postali previše opterećeni celom temom.Sa ili bez Nikole,Partizan će biti tu,Željko takođe,što je za mene sasvim dovoljno.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Ali zasto bi bilo ko sa pola grama mozga ako nije clan sns sekte ulagao u ovu zemlju. To su odmah bacene pare.
Verujem da je Honduras pojam drzave za ovo ovde.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Pa kako ne može?
Ako je istina za te pretnje onda je najlogicnije da pobegnes iz ovog blata sto dalje i kažeš sebi ma ne treba mi ta glavobolja, idem van.
Pobegneš iz ovog blata i odeš u jedinu državu na kontinentu gde ima više nasilja na košarkaškim utakmicama . Ako su pretnje razlog njegovog premišljanja, prelazak u pao nema nikakvog smisla.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pobegneš iz ovog blata i odeš u jedinu državu na kontinentu gde ima više nasilja na košarkaškim utakmicama . Ako su pretnje razlog njegovog premišljanja, prelazak u pao nema nikakvog smisla.

Pa ne premišlja se zbog nasilja na utakmicama i pretnji navijaca i internet huligana, vec zbog stvari koje je čovek napisao.
Nemojte da menjate teze i da se ponašate kao deca. Kad ti neko preti porodici i usere ti se u posao i život, ne rezonujes: ma boli me uvo, idem oz inata. Tako može da razmišlja neko ko nema šta da izgubi, a kad dogori i radi se o tvojoj glavi e tad se zamislis.

Što se mene tiče, razumem ga i neću mu zameriti ako odluči da ne potpiše!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pa ne premišlja se zbog nasilja na utakmicama i pretnji navijaca i internet huligana, vec zbog stvari koje je čovek napisao.
Nemojte da menjate teze i da se ponašate kao deca. Kad ti neko preti porodici i usere ti se u posao i život, ne rezonujes: ma boli me uvo, idem oz inata. Tako može da razmišlja neko ko nema šta da izgubi, a kad dogori i radi se o tvojoj glavi e tad se zamislis.

Što se mene tiče, razumem ga i neću mu zameriti ako odluči da ne potpiše!

Naravno… razumem…

Ali (uvek ima ali) ako se desi najgore po Partizan ( a znajuci sve, to je najizglednije) i on ne dodje, jedino gore je sto niko nece verovati u te pretnje.

Navijaci ce pricati o tome, niko u to nece poverovati, tablodi naravno nece objaviti, a Nikola nece nista reci jer ce biti daleko…
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Postojao je Partizan i pre i bez Mirotića, postojaće i ako dođe i ako ne dođe. Poštovaću svaku njegovu odluku, slagao se sa njom ili ne. Na kraju krajeva u pitanju je njegova karijera, njegova porodica, njegov biznis.

Ali ako je sve gore navedeno tačno i klub ponovo prećuti, od mene će dobiti kurac sledeće sezone umesto 100+k kroz godišnju, pa parking koji su mi ponudili kada je postalo gusto sa parama, pa člansku kartu koje su se setili ponovo kada je bilo finansijski gusto, pa pomoć za porez...

Ostoja, reaguj ili odjebi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top