Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.908
Nemam nikakve pouzdane informacije, samo mi je tako delovalo :D
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Mene je sramota šta čitam danima ovde već, žao mi je jedino što ne čitam ovo na pokojnom RSB već na našem forumu.

U pm više sa Mirotićem, ako potpiše obavestiće vas klub i gotovo.

Napraviste Istine i Laži od foruma.

Буквално се трудим да ништа не пишем , јер све што бих рекао је у фазону , заболе ме курац, не смарајте више, кога брига да ли мислите да ли хоће или неће да потпише, која сте рука прва, друга, трећа.
Е средина јула ми задржали 3 најважнија играча и уместо да натенане уживамо у томе и гледамо склапање групе играча која ће надамо се што пре постати тим , још се не осуши потпис неког играча , ко је следећи, дај дај дај дај дај дај. Најомиљенији део форума последњих 12 година креће да ми се гади. Живота ми ухватим себе у размишљању потпиши за кога хоћеш Никола и уживај. Не претварајте овај део форума у ана.рс и тему имам ужасан свраб које вагиналете да узмем.

Да не идемо даље од тога да нам се и сви потписи остваре , и то уз најбољег тренера, није никакав гарант ни Топ 8 , камоли нечег другог.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ako je obecao podpisace. A izgleda da je obecao. Inače bi demantovao. On ili njegov menadžer. Sigurno ima nekih problema sa barsom pa ne može da se zavrsi potpis i moguće da ne sme da nagoveštava. Kakvi cigojneri bas zbog njih ne sme... Mogu da mu puše.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Буквално се трудим да ништа не пишем , јер све што бих рекао је у фазону , заболе ме курац, не смарајте више, кога брига да ли мислите да ли хоће или неће да потпише, која сте рука прва, друга, трећа.
Е средина јула ми задржали 3 најважнија играча и уместо да натенане уживамо у томе и гледамо склапање групе играча која ће надамо се што пре постати тим , још се не осуши потпис неког играча , ко је следећи, дај дај дај дај дај дај. Најомиљенији део форума последњих 12 година креће да ми се гади. Живота ми ухватим себе у размишљању потпиши за кога хоћеш Никола и уживај. Не претварајте овај део форума у ана.рс и тему имам ужасан свраб које вагиналете да узмем.

Да не идемо даље од тога да нам се и сви потписи остваре , и то уз најбољег тренера, није никакав гарант ни Топ 8 , камоли нечег другог.
A šta ako je u toj grupi igrača i igrač kojem neko zabrani da igra za klub?
 

ivana_011

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
763
Локација
Beograd
Ne znam koji kolega je napisao da je ovaj pbg.news najveće zlo i u pravu je.

Meni nikada nije bio jasan nacin funkcionisanja one stranice - jer da placaju nekoga da iznosi info iz kluba kapiram da bi do sada taj neko bio "ugasen". A ako im klub svesno daje info onda se pitam - koja je poenta? Osim ako se ne koristi to sto su praceni za plasiranje odredjenih stvari u javnost, jer dosta portala citira njih kao izvor kada nesto pise o Partizanu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Meni nikada nije bio jasan nacin funkcionisanja one stranice - jer da placaju nekoga da iznosi info iz kluba kapiram da bi do sada taj neko bio "ugasen". A ako im klub svesno daje info onda se pitam - koja je poenta? Osim ako se ne koristi to sto su praceni za plasiranje odredjenih stvari u javnost, jer dosta portala citira njih kao izvor kada nesto pise o Partizanu.
Tatin sin debil dobije dan ranije informacije da može da dobije followere a za lovu onda reklamira tipsterske stranice.
Nismo mi na tom ingenioznom nivou ekonomije ko limari
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Буквално се трудим да ништа не пишем , јер све што бих рекао је у фазону , заболе ме курац, не смарајте више, кога брига да ли мислите да ли хоће или неће да потпише, која сте рука прва, друга, трећа.
Е средина јула ми задржали 3 најважнија играча и уместо да натенане уживамо у томе и гледамо склапање групе играча која ће надамо се што пре постати тим , још се не осуши потпис неког играча , ко је следећи, дај дај дај дај дај дај. Најомиљенији део форума последњих 12 година креће да ми се гади. Живота ми ухватим себе у размишљању потпиши за кога хоћеш Никола и уживај. Не претварајте овај део форума у ана.рс и тему имам ужасан свраб које вагиналете да узмем.

Да не идемо даље од тога да нам се и сви потписи остваре , и то уз најбољег тренера, није никакав гарант ни Топ 8 , камоли нечег другог.

Ja stvarno mislim da je bitno da se govori, da se zna sta se desava i da budemo besni ako ne dodje Mirotic iz ovih razloga, a drugih nema... Uopste nisam za mirenje sa sudbinom i kao, pa ok, sacuvali smo kostur tima i trenera... Nije do daj, daj, daj uopste. A ako cemo da cutimo onda vaginalete ne pomazu, taj svrab mozemo samo oko bulje da osetimo u ovoj situaciji...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.213
Reaction score
15.803
Локација
Beograd
@ivana_011 ja verujem da ni Željko ni Zoran ne govore sve Ostoji, deluje mi kada je sve završeno 100% sa nekim igračem njegov sin dobije info pa izbaci blurovanu fotografiju.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Da je dan ranije pa da cutim, evo gledam slepci su za Jaramaza i Poljaka objavili 20 minuta pre zvanicne objave, ozbiljni insajderi u picku materinu. O Fk samo prepisuju sta pise Ivkovic na telegrafu. Komedija.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Gore sapunice skoro nije bilo jos od Mutua i Krespa. Tad je jos i bilo zabavno ovo je postalo mucenje.
Nikoli Miroticu svaka cast sta god da odluci. Znamo svi ko je i sta je da se ne ponavljamo.
Znamo svi sa kakvim govnima delimo vazduh.
Ja znam sta bih odlucio da mi govna prete a da imam 30 miliona na racunu.
Ne zatvarati temu ali da svaki post o Miroticu do konacne odluke nosi poene (ban).
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
^ ma treba je zatvoriti,reci mi razlog da se ne zatvori.Ova daun atmosfera ide mi na onu stvar(da izvinu kolegice)
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Pa ima jos igraca na ovom svetu sem Mirotica. :D
Glavne bombe tek treba da slete.
Koliko nas je sve smorio da vise cak ni pleja ne spominjemo a fali nam bar jedan ako ne i dva.
P.s ja od dragica i centra koji skace i razgrce jos nisam odustao
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top