Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Ajde da se vratimo na temu, da ne pretvaramo u Nuklearni.

Samo oko transfera i bez defetizma. Banovaću za širenje defetizma.

A za bilo kakvo vređanje Mirotića, šta god da je ishod, častim odmah kvartalnim banom najmanje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
pada mi na pamet saga na forumu kad je trebao da dodje Dragan Mrdja… i dominacija kolege Je-Ne-a, ili kako vec bjese
Ista priča i ne znam zašto i meni pade Mrđa na pamet, valjda zato što nije došao :D
Mučno je ovo stvarno i bilo bi lakše posle odličnog početka prelaznog sa ostancima 3 igrača da nismo znali ništa ovome
Edit
@Dr Mo ludi žeks treba da bude lektira ovde :D
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Tog prelaznog roka sam ludeo jer smo ginuli oko igraca kojeg je doslovno igracem napravio Dusan Tadic.
Ovog prelaznog roka sam ljut jer postajemo kao cigani.

Necete verovati ko je kome tast, ciji su unuci Miroticevi. Crnogorska cast, pravoslavna rec, albanska besa, proslotransferska omerta, podgoricki hoteli i turneja sedam skakaonica na aerodromu Nikola Tesla. Hoteli, kompleksi, rancevi, farme i radna mesta na Staroj planini, cia, bia, Vucic, Vulin, Covic, radne dozvole, kranovi, inspekcije, mafija i 100 crnogorskih portala. Brat Filip reko, zena se uplasila, Nikola zvao Zeljka, menadzer, Barselona, milioni i kamioni, Savic Zoran i 5 meseca pregovora. 13 slika dnevno na instagramu, zvezdina zvezda, petokrake, komunisti, vernici, Milo, bolesna deca, placenici, izdajnici, ciganski bolesnici po komentarima, pretnje smrcu iz kreveta, kletve i molitve... Rekao, nije rekao, obecao, 100% sigurno dolazi, 100% je obecao ali ga je strah da dolazi, 100% ce ispostovati rec, ali Ostojin malecni nema prevelika ocekivanja, BREAKING, ciganski portali, spanski tviterasi, lazni i pravi insajderi, sudovi, ugovori, brojanje sati.

Jebote mi smo kosarkaska institucija kojoj ova sapunica ne prilici.

Jasno je meni sve. Nisam ni sanjao da mozemo uopste da budemo u konkurenciji za igraca klase Mirotica. Lagano pricamo o najboljem igracu u evropi, jasno je kakvo bi pojacanje bio i kakva bombetina u celog evropskoj kosarci. Jasno je i sta bi to reklo o ambicijama ovog Partizana. Prica je takva kakva je, nista me ne iznenadjuje, ne sumnjam u dobre namere ljudi koji ovde prenesu neke informacije. Ne sumnjam ni u nameru ciganskih govana i ciganske vlasti da sabotira. Ali aman prestanite!
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Potpuno nepotrebna drama i izhajpovano sve do ludila. Je li NIkola igračina jeste, je li igrač koji može napraviti razliku i to jeste, ali ovakvu dramu bih samo razumio da je došlo vrijeme da se BB vrati i iskupi za Nolana. :) Nema tog Srbina iz Crne Gore koga prijetnje ovakvog tipa mogu prelomiti da donese negativnu odluku, tako da je jasno da ako odluči da pogazi datu riječ da je u igri još nešto. Sve u svemu, idemo dalje i potajno priželjkujemo vesele zmajčeke, jer realnost je kategorija na koju se navijači Partizana ne osvrću. :)
Ovo je prvi put da smo sačuvali kostur tima i nekako se olako prelazi preko toga. Još je General vapio za situacijom da jedna grupa ljudi sa dobrom hemijom i posvećena Partizanu ostane na okupu duže od godinu dana, a mi imamo pojedince koji su već treću godinu u našem dresu. Ti isti pojedinci su bili nadomak F4. Realan hendikep za sada je samo odlazak Dantea Exuma i to ako nadomjestimo na konju smo.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ja uopste nemam predstsvu da se mi nesto cigsnisemo i hajpujemo.

Prosto, radi se o najboljem i ubjedljivo najskupljem igracu u Evropi, ciji raskid ugovora sa Barselonom (kao i sve u tom sportskom drustvu u zadnje vrijeme) poprima razmjere spanske serije.

Mirotic je vec mjesecima glavna vijest u u evropskpj kosarci i bio bi to bez obzira da li prelazi u Partizan ili Real. Na to dodas drzavu smrdiju, ovo sto se danas u toj drzavi, a i svijetu, zove novinarstvom, drustvene mreze i sl. I dobijes ovo sto dobijes...

Naravno da je sve ovo retardirano, glupo, bolesno, degutantno, sabanski, seljacki i slicno, ali niti je Partizan tu pricu nesto forsirao, niti ju je mogao sprijeciti.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.823
Локација
Beograd

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
Pitanje je sta je uopste od pocetka price tacno. Ali mi drugu stranu price nemamo,tj ne mozemo da cujemo sta mogu da kazu Savic ili Zoc, osim ovoga sto se guralo po medijima i sto pise pbg te za to mozemo i samo da se "vatamo." U sustini nas je, samo se ceka da se raskine ugovor. I cekalo se. Neka bude 20 dana a verovatno i vise. I sada kada je raskinuo ugovor i odjednom krece po medijima "Nikola je dao REC Partizanu" a pbg kaze "mora da prenoci." A sta da prenoci? nije ovo krenulo odjednom pa nije jos doneo odluku. Ako se dogovorio i dao REC, onda nema sta da prenoci,oko cega se premislja? Ako su pretnje,kako to da bas juce kad je raskinuo ugovor krenula prica o pretnjama? Tako da cela ta prica mi je nesto klimava, a sta se tacno desava mozda nekad i saznamo.
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Apsolutno se slazem. Mirotic se dovodi u pricu sa nama sigurno jedno 20tak dana, i svi bliski izvori njemu su govorili da se ceka samo raskid sa Barsom...e sad kad je raskinuo ugovor konacno, odjednom se prica dodatno komplikuje i zahuktava...sta je stvarno u pitanju znaju samo on i nasi iz kluba...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
A da mozda nema to veze sto se nije dogovorio sa Barselonom nego mora na sud, pa je propala mozda ideja da deo troskova snosi i Barsa, pa je ovo neka exit strategija?

Mrzim sebe sto sam uopste uvucen u ovo, bio sam potpuno ravnodusan kad su velikosrbi pisali da ide kod njih, sta vise navijao sam za to…

I opet uvucen u hajp da malo malo pogledam ima li kakvih vesti
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.374
Локација
Kosovska Gracanica
Sta god da bude sa Miroticem, jednu stvar zelim. Da se ugasi ono zlo od stranice pbg. news! Ej, vece zlo ne postoji!! Danima pisu "u pregovorima smo sa igracem vrednog cekanja, videcete, strpite se", a onda juce "jao pa ne znamo sta ce Nikola da odluci, na njemu je sve" bla bla... objavljuju sinoc onaj tekst od onog portala iz Crne Gore... kao neka insajderska stranica, ima informacije iz kluba, a oni se pozivaju na izvor od crnogorskog tj. Banjaluckog portala... jedan lik jos pre nedelju dana im napisao sta je sa pretnjama koje dobija Mirotic, oni napisu "aman gde citate to". Sad kao popisani sede. Jebem li ih u usta! Izvinite na off topicu, dobro jutro!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.248
Локација
Novi Sad
Ne hajpujemo? 20 stranica ispisano šta radi, gde je, da li je sleteo u Milano, sleteo u Cg, ovde neki hoće da seku vene, ovaj ne može da spava od iščekivanja, tema zaključana bar 2 puta, čak i nuklearka jednom....i onda neko kaže - ne hajpuje se... :buhaha

A neće me mrzeti, ako ne daj Bože ne potpiše, da vratim od prvog pomena Nikole ka ovamo pa da vidimo koliko je naoštrena sekira...

Ponoviću još jednom - NAJVEĆI sedi na klupi, bira, odabira, planira, sklapa i odlučuje, a vi sečete vene.... što bi rekao jedan fini gospodin: "e lebe mekani" :cool:
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.729
Локација
underground
Nije ovde toliko stvar u Nikoli , mada bi svakako bio ogromno pojacanje.
Ovde je bar kad sam ja u pitanju stvar u sokiranosti do koje se granice ide.
I stim u vezi osjecam ogroman bes i nemoc. Pitanje je i kako ce Zeljko reagovati na ovo, jer kako bi bilo ko na njegovom mestu ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top