Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Jutros sam pisao jedno ali danas tokom dana sam dosao do nekih informacija,tj dobio sam odgovore na neka pitanja, te priznajem da sam pogresio. Da, Miroticu se ozbiljno preti i to pisu spanci ( Savicev drugar novinar :D )...sto znaci da je sve vec odavno pretvoreno u cirkus. Kad jedan idiot i pickica andjus izadje na tv i kaze da Mirotic nece doci znaci da je znao o cemu se radi,sta je onda problem ova Andjusiceva zena? Da nije trebala da kaze, nije.Ali od cele sapunice i celog cirkusa koja vodi ova drzava protiv jednog igraca i kluba ovo je limunada.
Tek se sada vidi koliko se oni plase.

Inace jedan info, sabaz je imao dogovor sa Partizanom pa su cigani uleteli sa jacom ponudom,nakon koje nas je on odjavio.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.101
Локација
Академија

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Nikad gori "prelazni rok" u nikad gore doba interneta gde svako ima priliku da piše šta mu se piše, muka mi je od prokletnih "insajderskih" stranica sa instagrama, tviter ne koristim, ali mi je i od njih muka. Postoje odredjeni novinari (pogotovo u Americi) koji su dobro informisani i povezani sa klubovima, a to sigurno nisu crnobele.vesti.grobari ili ostoja.platijo sa nekog instagrama.

Ne znam kakva je to potreba za pažnjom da lupetaš gluposti ceo dan, ispuni se jedna glupost od sto i kačiš "mi smo prvi objavili, ostanite uz nas". Ne, crknite.

I idiotu je jasno da nas i domaći mediji povezuju (kao i zvezdufmp) sa svim igračima u Evropi bez ugovora i jedno 15 njih koji su pod ugovorom.

Nadam se da klub radi svoj posao i da će samo objaviti ko je potpisao i da je to kraj, iskreno sumnjam da insajderi uopšte postoje jer ne želim da verujem da neko unutar kluba ko ima bilo kakav uticaj na igrački kadar govori bilo kome a kamoli takvim idiotimq "e kontaktirali smo ovog ili onog", "e razmišljamo o ovom igraču", meni to zvuči suludo.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Nekad. Pre milion godina.

Jutro, pravac trafika po žurnal. Ćalu drinu bez filetera. Pa kad otvoriš žurnal od 14 metara. Pa listaš, listaš. I ono bum Miloš Vujanić potpisao za KKP. Trčiš gajbi. Brzo pališ teletext, čekaš potvrdu vesti. Pa prebaciš na sos kanal. Čekaš da izvrti rezultate druge lige Hondurasa. Ne smeš da trepneš, inače prođe vest. Zoveš ortaka na fiksni. Javi se baba. Ne čuje dobro. I ortak potvrdio. Da Vujanić je sad naš.

Sutra novi dan. Opet po žurnal. Sport.

Ovo danas. Teško sranje. Svaka volina ima nalog na netu. Svako june ima nešto da javi, napiše.
Svaku su vest ubili. Otrova na pretek.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Istorijska saga, istorijski transfer ovog kluba. Pa u skladu sa tim vuce sa sobom sve ono sto nas i raduje i uzbudjuje i nervira i dovodi do ludila. Pogotovo u eri interneta.

Nadjite ljudi nacina da i malo uzivate u ovom iscekivanju, ima tu drazi, shvaticete jednog dana. Stvara se nesto veliko a vi ste svedoci svega toga i nece vam niko pricati o tome nego cete vi drugima.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.794
Локација
Храм фудбала
Kroz zajebanciju pratim situaciju ovih par dana, kao i mnogi, ali moram da kazem da je ovo dno i fino brukanje. Kad vec ti kao igrac znas nesto, i kad vec moras da kazes kuci, onda barem objasni svojoj glupoj zeni, muzu, bratu, babi,..., kome vec, da to ne objavljuju nigde i da se ne hvale time sto su saznali. Ja se najiskrenije nadam da je ova gore pricala o jebem li ga vec cemu, a ne o Partizanu. U klubu imamo najveceg trenera na svetu i Zorana Savica. Ako dodjemo u situaciju da nesto saznajemo na ovaj nacin onda se stvarno treba moliti za nestanak drustvenih mreza.
Постављено јој је питање, видиш тај бијели облачић :D
Немам никакве информације, али ми логично (неком мојом логиком) дјелује да ће објава о доласку Миротића (ако дође) ићи у јутарњим сатима.

ПС: Њузе да устајемо :biggrin:
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Ja ocekujem da ako bude bilo objave,da to bude neposredno pred pocetak nekog zvalonjinog ukljucenja uzivo,da ga onda pitaju sta misli o natpisima da je licno pokusavao da stopira potpis,a da on onda odgovori kako je licno zvao Mirotica i pozelo mu dobrodoslicu plus da klub umesto sto dovodi tako skupe igrace kao na traci,plati porez
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Zorane brate ajmo neki info danas. Sta se ceka ili kad bi trebalo da se resi. Jesu dani u pitanju ili nedelje?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top