Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
I sad kad smo bacili 3 meseca na ovo, i odvojili pare za Mirotica i propustili vecinu igraca koji bi napravili razliku u nasem timu, sta dalje? I dalje nam fale 3 pozicije i to na pleju gori, a mi gubili vreme sa Miroticem...

Одакле су ти те информације да смо због Миротића све пропустили?

Вероватно претпоставке као и све на овој теми последњих месец дана.

Ништа даље да се спусти лопта, да се пусти да Жељко и Зоран раде свој посао, а ми када дође неко званично потпише , коментаришемо шта нам се свиђа, а шта не код њега, какав је био прошлих сезона и тако ко у нека стара добра времена.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Najjače bi bilo da sad Mirotić izda saopštenje i kaže koje je igrače KK obećao da će dovesti. Pa da nam se usere država Srbija i u ta pojačanja.

Inače, ovo saopštenje je jako bedno, na nivou KK FMP.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Ostoja i ko god da ima veze sa ovim saopštenjem i zahvaljivanjem, jebem vam sve, celo poreklo, celo porodično stablo. Nećete me oterati od Partizana kao što me ona govna nikad neće oterati sa stadiona. Mrš.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Одакле су ти те информације да смо због Миротића све пропустили?

Вероватно претпоставке као и све на овој теми последњих месец дана.

Ништа даље да се спусти лопта, да се пусти да Жељко и Зоран раде свој посао, а ми када дође неко званично потпише , коментаришемо шта нам се свиђа, а шта не код њега, какав је био прошлих сезона и тако ко у нека стара добра времена.

Pa cistom logikom, pogledas rupe u nasem timu, vidis gde smo najtanji (1/5) pogledas trziste i vidis koliko je plejeva i centara vec potpisano i da ti nije ostalo mnogo opcija. Sad moras da menjas koncepciju i zamisao kako je trebalo tim da izgleda, a to nije lako krajem jula
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Mislim da su posle ovog maske pale i da nam je poslana jasna poruka od drzave da je zajebavanju kraj. Toliko ce nas ove godine, svim mogucim polugama moci, vratiti na mesto koje su nam namenili, da mislim da cemo jedva zavrsiti sezonu zbog svih sranja koja ce se desiti oko poreza, racuna, sponzora, inspekcija... pravo ce cudo biti ako i sledece godine budemo igrali EL. Od pojacanja ocekujem nista i da cemo jedva ista igrati.

Eutanazirana ciganska svetina je ovo super primila, superiska im je da zive u represivnoj drzavi ako je ta represija protiv Partizana, tako da je probni balon prosao i sad ce da krenu da nas guzvaju politicki kako jedino i znaju. Ovo ce biti bas losa sezona po nas.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
A pazite vi ovaj tajming, prvo jutros izadje intervju pudlice za Eurohups gde kaze da su sramotni natpisi po medijima da je neko iz kluba pretio Miroticu, nakon toga se javi licno Mirotic i kaze da je dobio pretnje ali da te pretnje nisu iz kk cz, da bi na kraju Partizan, nas Partizan u zvanicnom saopstenju napisao da mu je pickousti licno garantovo bezbednost!!

Ko ti je pretio majstore..???

Putuj sto dalje od nas i ne osvrci se..

nisam gnevan sto nisi doso kod nas, boli me cela ova medijska kampanja u koju ucestvuje i nas Partizan i to krivicom ostoje i njegove botovske stranice pbg.news.

Jos jednom svako ko citira taj portal dobija 6 meseci bana!
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Znaju iz kluba ko mu pretio,znaju da Mirotic nece reci pa ga kao pozivaju da kaze.Kakvo debilstvo,tipicno sns,misle da smo svi neandertalci pa niko ne kapira te glupave vise nego jeftine fore

Klub nam je dno sa ovakvim stvarima,ali dno.Pocinjem da se pitam sta Zeljko tu jos trazi posle ovoga
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.747
Локација
underground
Apsolutno sam uveren da mu je preceno sa najviseg vrha. Nije naravno preceno u smislu da ce mu se nesto desiti nego bas onako kako je napisao , da bi se njegovim dolaskom "podelio narod " Zar smo zaboravili slucaj Bjekovic i da je bolesnik rekao da bi izbio gradjanski rat i tako uticao da na kraju bude Dzajic.
Ali isto tako sam apsolutno siguran da to Mirotic nece reci . Normalno da vrhovni bolesnik to nece priznati i vrv je posle ko fol dao garancije Miroticu tj tako je sigurno reko Ostoji
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Mirotic ispao pickica samo takva. Pi. Ovo saopstenje je prejadno. Ocito su mu grobari prijetili da ne dodje, ljigavo.

Izgubili smo previse vremena na ovog lika.

Zavrsena prica, idemo sklapamo tim dalje, sa mnogo manje pritiska i bez totalnih vjernika ako moze.
Mislim da je ovo suština svega i da je ispravno stvari nazvati pravim imenom. Njemu na čast sva ova drama, a sada da se okrenemo sastavljanju tima koji će osvojiti EL. :)
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Ovaj komentar kluba je saopstenje vlasnika,mene nije kao ni mnoge navijace,da ne kazem sve I njega nas je sramota,idemo dalje,posle morotica,mozda mi necemo biti sampioni evrope,al nece ni zvezda,hvala bodiroga
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Bitno da je "klub" zahvalio čoveku koji mu je zapravo indirektno preko drugih ljudi pretio, a direktno mu garantovao bezbednost.

Život ti jebem u kakvom mulju mi živimo, odnosno preživljavamo.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Zakljucak svega je da mu nisu pretili ljudi iz zvezde, to je on rekao, a nije mu pretila ni drzava,to smo mi rekli... Ne samo da smo rekli nego imamo i pisane dokaze i najverovatnije 2 minuta snimka telefonskog razgovora. Sada nas ceka sezonska od najmanje 350 eura za bocni golubarnik kako bi se elimisali ostrasceni koji bi u direktnom prenosu svasta skandirali i narusavali prognoze o buducem prvaku Evrope! Sto se Mirotica tice vise nemam nikakav komentar. Cak bih voleo da zavrsi u kurvi kako ne bih citao rasprave treba ili ga ne treba vredjati na prvoj sledecoj utakmici. Njemu i ne zameram puno toga jedino sto nece da kaze kako su mu pretili i cime ga ucenjivali i time je otvorio lep prostor za ovo "nase" saopstenje. Ovo je skolski primer kako se za jedno pre podne stvori magla da niko nije kriv a cilj se postigne!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top