Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Ljudi, neće otići Željko, neće otići Zoki. Oni su dali riječ svojim igračima i navijačima, a za razliku od drugih oni se drže te riječi!
Ne interesuje me Mirotić. Hvala mu što je bio jedan od rijetkih poznatih ljudi koji je stao uz svoj narod u CG kad je bilo najteže i to je to. Što se tiče košarke, pogazio je riječ datu Partizanu za koga je navijao od malena. Trenirao sam košarku i sanjao sam da igram za Partizan. Bullsi ili Partizan, koji Bullsi bre? Ti uradiš sve u životu, zaradiš milione, dobiješ šansu da dođeš u taj klub, obećaš, uplašiš se i pobjegneš. Žao mi je ali ti nijesi Grobar. Šta si to vidi sa ispovjednikom i sobom u ogledalu. Nisi se plašio Mila, a sad se plašiš Ćokija? Jbg, nešto mi tu ne štima.

Panter, Ledej, Naneili, Smailagić, Avramović, Anđušić, Trifunović, Koprivica,... me interesuju i oni koji dođu posle zareza. Zbog tog postoji ova tema i idemo dalje. Ne trebaju nama imena, mada se ne bih bunio, nego su potrebni košarkaši koji žele da budu najbolji a to još uvijek nijesu. Te čekamo i tražimo. Željko i Zorane srećno u ostatku prelaznog roka!
Što se tiče ovih koji prijete jbg, imamo proteste već 10 nedelja ali ćemo da tražimo dlaku u jajetu. Mijailović i slični su samo neophodan teret zbog države u kakvoj živimo. Dok ne promjenimo sistem takvi će nam krojiti kapu i saopštenja...
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Meni je dovoljno sto Zeljko zna, naravno da nece reci i direktno uperiti prstom ali ce uraditi sve da im vrati tamo gde treba i gde on vlada- na kosarkaskom terenu.
Sto se tice ovoga sto se "drzi za rec" pokazao je kakav je covek i to je to, takvi nam ni ne trebaju za borbu u ovom blatu. Meni dovoljno ako smo na pokazanoj ambiciji i "dogovorenom poslu" uspeli da produzimo Kapitena, Zeka i Nanelija. To naravno mi nikada necemo saznati al najvaznije od svega je kao sto rekoh i na pocetku da Zeljko zna!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.363
Локација
Kipar
sns-ov potrcko ostoja je pravdanjem zvalavog u saopstenju indirektno potvrdio ono sto smo svi znali a to je da su zvalavi licno I kriminalci oko njega direktno odgovorni za blokadu ovog transfera. Svako ko ima dva grama mozga zna da nista ne bi sprecilo miroticev prelazak u ciganiju da je slucajno tako odlucio. Ovo je bila jos jedna pokazna vezba kako drzava radi u korist zvalavog kluba.
Mirotic je sa druge strane pokazao karakter odnosno nedostatak istog. Vo se veze za rogove a covek za rec. Volovi nam nikad nisu trebali.
Drzava Srbija, iako je ovo drzava odavno postalo komicno, iz dana u dan dokazuje da je u kandzama mafije, da je feud u kome caruju regionalne kabadahije na celu sa vrhovnom.zvalom.
Sto se Partizana tice, on je u rukama Zoca koji je poslednja brana totalnom slomu sportskog drustva. Ja se iskreno nadam da cemo dovesti igraca na poziciji 4 koji ce biti bolji od fratra. To bi bila kosmicka pravda.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Oću 12 Kamerunaca i a u pičku materinu! Jebala vas nacija sve vas koji ne bi da je delite! Ona ne da je podeljena nego su dva univerzuma u pitanju, ja s ovim govnima nemam ništa, Nun iz Bronksa mi je brat, jebe mi se i za Mirotu i za srpstvo i za tri prsta...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.331
Reaction score
37.526

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Kad je dotični prvi put dovođen u vezu sa nama pričalo se kako je preskup, neisplativ, luzer, ništa nije osvojio, za te pare mogu da dovedu 3 pleja i 3 centra. Odjednom je postao jedinstveni košarkaški bog koga niko ne može da zameni na kugli zemaljskoj. Ovo menja planove, ali ništa što Žoc i Savić ne mogu da poprave i promene.

On će biti samo jedan od mnogih koji su propustili svoju šansu da zaigraju za Partizan i verujte mi, to više njemu ide na štetu nego Partizanu. Partizan može bez Mirotića, Mirotić isto može bez Partizana al' bi mu definitivno bilo najbitnije poglavlje u karijeri.
Kada Željko kaže da ovaj dres nije za svakoga, to stvarno i misli. Ko obećava da bi se isti snašao u Partizanu i da ne bi imao sezonu kao dotični omaleni cigličar?

Opet, targetiranje i pljuvanje nekoga ko je stvarno veliki čovek i košarkaš je odlika grupe iz železnika i istih koji su mu i slali te pretnje. Ovim nam je samo dokazao da nije Grobar i da mu u Partizanu nikada zapravo nije ni bilo mesto, jer Partizan iziskuje konstantnu borbu protiv vetrenjača. I hvala mu na tome.

Išli smo na F4 i osvajali smo titule i kad smo kompletirali roster u martu, mi najbitnije šrafove za Berlin i narednu sezonu imamo.

Prelazni rok je za mene apsolutno uspešan kad smo zadržali Kepa, Zeku, Aleksu, Lajsnu i Balšu.
Ko god da sledeći dođe je samo veliki plus.

A ako neko misli da se na F4 ide i osvaja EL ako dovedete 9 nepovezanih milionskih pojačanja mogu samo da mu poručim onu poznatu Džikićevu rečenicu ili savet da počne da prati neki drugi sport.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Koliko su samo veliki Zoran i Željko, neverovatne ljudine! A ovo znači verovatno nešto u stilu tek sada ima da vam jebemo keve sa novim pojačanjima.
edit....da vam jebemo mater cigansku.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Да завршим са Миротићем испао је да не кажем шта, погазио је ријеч.
Друго ако није дошао због пријетњи, као вјерујући Православац треба да зна да неће свако да га воли, и да се Православни човјек само Бога боји. Да је био имао шта треба играо би за Србију а не Шпанију.
Поздрав и играј гдје желиш, али јуну ћеш да гледаш Пантера како диже трофеј ЕЛ.
Толико о њему, чекамо нове играче.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Mogu misliti, sta bi se desilo, da neko iz KKP, ili neko NN lice koje navija za Partizan, posalje neku anonimnu pretnju potencijalnom pojacanju sekte. Mada znam, da to nikad niko od nas ne bi ni uradio, jer smo mi i sekta dva sveta razlicita, isto tako znam, da bi u roku od JUCE, odmah drzava ustala na noge, zasedala bi Vlada RS, krizni stab, Udba, razni krimi dzimi kurtoni od navijaca, simpatizera sekte, prevrnuo bi se svaki kutak, da bi se ta osoba privela pravdi, jer gde sme neko da digne mali prst, a kamoli ruku, ili da zapreti nekom iz sektaskog tabora., da opstruise kurvino pojacanje. Jbt, pa jednom Slukasu,koji je proveo u ciganjikosu godine i godine, zvizde jaja, sto ce neko nesto reci, zbog prelaska kod najveceg neprijatelja. Usro se od straha u tri lepe pm.... A ovaj pobozni covek, kome je obraz ostao u Pioniru kad je primio nagradu od najSrpskijeg kluba, za smrdu, cigana sektasa godine. Puuuu bre... Podrska najvecem gospodinu Zeljku Obradovicu, Zoranu Savicu i nasim igracima. A poruka cokiju,mafijaskoj pudlici, nemoj da kukas za upaljene svece, jer kad odes, zaista kad odes, gorece nebo od vatrometa. Za slobodu, za pravdu, za nas Partizan
NSUKNVP
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Smesno mi sve ovo, iskren da budem, ali dobro...

Ono sto je jako bitno, podvuci crtu, malo odbolovati, i krenuti dalje.

Nase saopstenje je poprilicno sramotno, ali ako ima sta sramotnije je Miroticevo saopstenje. Takmicenje u cirkuskim objavama, takav je dan danas.

Ali okej, grozdja koga nema bude uvek kiselo, on covek izabrao da se ne zamera, sto je u redu, ali to jbg nije Partizan. Mi cemo naci nekog ko ce hteti da se zamera, jer jbg opet to smo mi
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Претњи је сигурно било али да ли је то пресудно? Шта гарантује да ће претње престати ако буде играо било где другде? Јел ће да даје аутокошеве ако му се тако каже, ма 'ајте молим вас...

Више сам убеђен, ово је моје мишљење и готово сам сигуран да је нетачно, да ово све има везе са Барселоном и спором који воде, да је један од аргумената путабарсе да је већ уговорио сарадњу са другим клубом (нама) па да му не исплате паре јер је ваљда тиме и он пасивно одлучио да се сарадња не настави. Верујем да зато и помиње Остоја, којем овом приликом поручујем да га пуши и да боље ћути и он и његов син о потенцијалним појачањима јеба ли вас лајкови, да су преговори почели још у јуну и да је дао реч и да зна које играче јуримо или смо јурили.

Свакако Миротићу образ никако није чистији после овога, захвалио се он нама а волео бих и ми њему да се захвалимо како доликује и како је заслужио.

"Страх" животу образ каља често.

Богу хвала на клупи имамо човека због којег уопште не страхујем. И једва чекам да видим ко ће доћи.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Прво, одјебите од Зорана са форума, момак све што је писао је била жива истина, што су потврдили и Никола Миротић и клуб са званичне странице.
Сви знамо гдје је, због кога и чега дошло до "промјене" одлуке Миротића.
Остоја очигледно поново пожелио скандирање, па ето у знак захвалности (његове према ав), а моје према њему ОСТОЈА ПУШИ КУРАЦ!!!
Зоран и Жељко ће им сада још јаче и још више јебати матер, као и скуп лудака који су остали у нашем клубу.
Овим је се још једном показала апсолутна потреба да се трансфер политика врати у оквире прошле и претпрошле године, и да око појачања ријеч воде Жељко и Зоран, и да престане са цурењем информација.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top