Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
zoran mne, bilo je u najboljoj nameri, tako da ne brini. doduse, znamo sta je poplocano najboljim namerama, ali covek se uci dok je ziv. meni su tvoj info bile tacne, a i drago mi je sto si ih podelio. a zavrsilo se kako se zavrsilo.

bilo kako bilo, ja zaista vise ne bih trosio ovaj forum na pricu o tom igracu ako je ikako moguce. nisam uopste shvatio da li mu je neko pretio, ili je on slagao a zapravo nas zavlacio dok je cekao veci novac. i da li tu laze nas klub ili taj crnogorac. ako laze on, nek mu je prosto. za ovaj klub ce ostati samo statistika protivnickog igraca.

idemo dalje...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
Tegeltija na instagramu piše kako je nedolazak Mirotića u mnogome narušio planirani koncept,da se izgubilo mnogo zanimljivih igrača itd.
To sam ja prvi napisao, ne trebas biti pametan da to shvatis, problem je sto smo izgubili 1 mesec, a to nije uopste malo.
Za nekih 20 dana krecu pripreme verovatno, a nama nedostaju bar 2 startera i jos toliko igraca za rotaciju.
Ziv nisam koga cemo da dovedemo, al znam da cemo jebati one preko puta.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Lesor ima samo dva promašaja za tri poena u četiri EL sszone. Ako dodamo i tri godine u EC promašio je samo tri puta van linije 6.75 u celoj karijeri. :buhaha

Nisam nigde napisao da je Lesor vrhunski suter (nije ni Dante, ako cemo tako), ali vrhunski strelac jeste, covek je prosle godine bio poenterska sila iz reketa.

Mislim da se razumemo, ako Zeljko kaze treba mi samo Kalates, onda nek dodje samo Kalates, verujem njegovoj proceni potpuno, samo sto bi za mene bilo iznenadjenje ako Zeljko stvarno tako razmislja.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Verovatno misli na to sto smo njegovo ime iskoristili da privucemo neka zvucna imena i dokazemo ambicije jer eto dogovorili smo najbolju cetvorku Evrope, i sad kad je propalo logicno je da gubis i ta imena... :confused-smiley-013:
Isto tako, sa takvim poenterima koji izmisljaju koseve - sa njim, Panterom i Nanelijem, se moglo ici na nekog kamenjara koji pegla samo odbranu, ili pleja tipa Kalates.
Ovako, verujem da se zaista menja koncept i da ce se Zeljko odluciti da ne uzima po svaku cenu nekog u reketu vec se gurati opet Smajlija na 5. i da se uzda u Balsu i njegov veliki doprinos, a da se spolja ipak pojuri neki amer koji sa sutem nije na vi.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.279
Reaction score
10.720
Локација
underground
Naravno da je poremetilo planove ne treba biti nuklearni fizicar da se konstatuje to. Moras da se uklopis u budzet za jedinicu i peticu racunajuci da si dobar deo spisko na Mirotica.
Sad imamo vise love za te igrace ali manji izbor. Sto je doduse opet bolje nego da imas veci izbor a nemas love. Tako da naci ce se nesto ako imas lovu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sumnjam da je Željko tako neozbiljan, jer je išla priča da njega privlačimo sa tim što pravimo tim za osvajanje, pa onda ovim drugima da pričamo da dolazi Mirotić pa pravimo tim za osvajanje, to je kvaka 22.
Moguće je da se promenio koncept pleja, ali centra nije. Mada je mislim da nama treba plej sličan kao i prošle godine koji ima visinu i fizikalije da može da bude dobar u preuzimanju, drži tempo itd. A toga u Evropi nema,
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
Ja verujem da svaki igrac od tog spiska kod Zeljka moze da bude bolji za 50%.

Kad je mogao Lesor, mislim da moze i lupam Tarik Blek.

Mislim da bas zbog crnogorskog spanca, nismo uzeli Brendona Dejvisa.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Neko je sinoć ovde okačio spisak slobodnih igrača po pozicijama. Što se centara tiče, sa Mirotićem u ekipi imalo bi onde veoma lepo da se probere. Bez njega, ona lista deluje veoma tanko, ako gledamo materijal za f4, kako je mag biznisa najavio.
Misliš da su to jedini igrači na svetu, ili su to jedini igrači koji meridijan sports basket novinari znaju jer prate košarku 5 godina?
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Sumnjam da je Željko tako neozbiljan, jer je išla priča da njega privlačimo sa tim što pravimo tim za osvajanje, pa onda ovim drugima da pričamo da dolazi Mirotić pa pravimo tim za osvajanje, to je kvaka 22.
Moguće je da se promenio koncept pleja, ali centra nije. Mada je mislim da nama treba plej sličan kao i prošle godine koji ima visinu i fizikalije da može da bude dobar u preuzimanju, drži tempo itd. A toga u Evropi nema,
Ponitka ce kod Zeljka da bude plej, sta se sekiras.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
967
Reaction score
4.319
Локација
Nis
Preko bare PG & Centri ... samo one koje mozemo da platimo.Screenshot_20230724_103848_Chrome.jpgScreenshot_20230724_104325_Chrome.jpg
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ne znam koliko je realna opcija da dovedemo pravog Spanca koji je jos preko bare i ne znam kolike su nam sanse da se "pobijemo" za Brazilca sa Fenerom. To bi vec vratilo ovaj prelazni rok na kolosek.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Pisanje dve uzastopne poruke
Zeko, zeko vire ti uši, nemoj da ti @Oplenac opet kopa dosije sa postovima kako je Željko izgubio kompas a Exum i Panter su divljaci. Ne spamuj.
Pa vidi, siguran sam da su svi na 4-9 poceli da sumnjaju u pricu. Takodje mozes da iskopas i tamo gde sam napisao da je Aleksa promenio tok sezone, sto i dalje tvrdim. Kao sto tvrdim i da nije plej, nego kombo bek. A ovo sa Ponitkom je bila polu sala, jer covek moze po potrebi da igra keca, a ima fizikalije priblizne Egzumu.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.449
Nisam nigde napisao da je Lesor vrhunski suter (nije ni Dante, ako cemo tako), ali vrhunski strelac jeste, covek je prosle godine bio poenterska sila iz reketa.

Mislim da se razumemo, ako Zeljko kaze treba mi samo Kalates, onda nek dodje samo Kalates, verujem njegovoj proceni potpuno, samo sto bi za mene bilo iznenadjenje ako Zeljko stvarno tako razmislja.
Ne sporim ja da je bio važan šraf, na kraju krajeva bio je drugi na listi MVP, ali strelac nije.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
345
Reaction score
2.432
Локација
Vukovar
Vezano za tu Tegeltijinu izjavu, objavu šta li već kako nam se koncept uzjebao zbog nedolaska oca Makarija, pa dobro majku mu jebem mora li o tome da se laprda po internetu.
Zar se takve stvari ne rešavaju u sopstvenoj kući u tišini?

Zar se svaki kurac mora objaviti na jebenom internetu a da se pre toga ne razmisli hoće li naštetiti klubu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top