Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.080
Локација
ante portas

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.233
Reaction score
15.899
Локација
Beograd
Samo ne znam zašto nema Kalatesa na listi i on je slonodan igrač?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Drug koji ima info iz kluba mi reče da i dalje nisu platili ove pare koje nam dođu od prošle godine, i da nas time trenutno maltene drže za jajca.
Nema para, nema ni pojčanja.
Maltene slična je situacija bila prošle godine, krenuli smo jako, a posle očigledno nismo imali ni malo para.

Da jesmo ne bi dovodili Brodžianskog na 3 meseca...


Sad kad će taj stisak popustiti i koliko, Videćemo.

Ostoja treba da preko tih svojih medija malo prebaci loptu na drugu stranu.
Da izbaci neki članak gde piše koliki je budžet ciganke, koliko troše, da se javnost malo okrene na tu stranu.
Kako mi dovodimo samo u medijima dok oni imaju pare da bacaju na šta treba i na šta ne treba.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Ako novca ima... onda dolazimo do toga da Zeljko i Zoran ne znaju da rade svoj posao. Iskreno, lakse cu poverovati da je zemlja ploca.

Zato se nadam da ce se ispostaviti da novca ima, ali da se nesto ozbiljno radi, sprema i dogovara iza kulisa i da sam ja nepotrebno pesimista. Ali plasim se da ce se ispostaviti da novca zapravo nije bilo i zato se nista nije uradilo. Samo bi to moglo da se proprica kad bude kasno za sve. Mislim da ih neko zavlaci sa pricom da sacekaju jos malo, i da zato svi cute i cekaju. Verovatno samo moje fantazije, ali igraca nema.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Upravu si - Ako neko ima para i ne uspije do pocetka sezone pronaci igrace, onda on ne zna da radi svoj posao.

Ako neko komentarise ovako nesto mjesec dana prije pocetka priprema, onda on ne zna da komentarise.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.477
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa ako neko ima para za pojacanja a ne uspeva da potpise ili nadje pojacanja onda taj ne zna. Meni logicno. Ja u to ne mogu poverovati, da neko poput Zeljka Obradovica ne zna da nadje, kontaktira, i potpise igraca. To moze verovati samo Andjus.
Znači ako Željko ne dovede tebi igrače do avgusta a ima budžet, on onda ne zna posao-logično.
Sam praviš pogrešne premise i još pogrešnije zaključke.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.544
Reaction score
29.494
Локација
Novi Sad
Prosto neverovatno da ti na klupi sedi Željko, da ti je GM Zoran Savić i da ljudi i dalje tumaraju u nekim pogrešnim mislima i prerano donose zaključke.... ljudi leto je, opusti te se, ima još i te kako vremena da se dovede onaj kojeg Željko želi... da li je to taj čuveni nba kat ili kako se već kaže, ili se čeka nešto drugo, nije ni bitno kad imaš takva dva čoveka u klubu.

Rezon - ne dolazi niko znači nemamo para ili imamo para a ne dolazi niko i to znači Željko i Zoran ne znaju - je tumačenje, ono, ne znam ni kako bih nazvao a da ne zvuči grubo....
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Niko ti ništa ne prišiva, tvoje reč
Sto napadas coveka? U pravu je. Prvo pravis idole od ljudi, sto nije hriscanski. Drugo, ako ima para, a 6.8. mi imamo slabiji tim nego prosle godine, tu je neko gadno zajebao. U Evropi sem eventualno Pengosa ako izadje iz ugovora, nema vise kvalitetnog igraca koji bi nam doneo kvalitet. Ovi preko bare su macke u dzaku. Ja cu da navijam za Partizan i da igraju juniori, ali nemojmo da se lazemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top