Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Samo nešto da pitam.

Da li je KK Partizan objavio da je PJ. Dozier potpisao ugovor sa Partizanom?

Vidim da se ovde od juče igraču želi dobrodošlica, a ja nigde nisam pronašao zvaničan podatak iz kluba da je čovek potpisao, pa me ispravite ako grešim.
Ako ne grešim nije mi jasno zašto mu se želi dobrodošlica.
Dao je riječ, to je valjda amin.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.572
Локација
Yaoundé
Mozda je dao Microsoft Word
laughing-neil-degrasse-tyson.gif


Sad ozbiljno, bolje Word nego Excell :D
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Ne sumnjam da smo ga kontaktirali, tako smo i Pantera kontaktirali kada smo saznali da napušta Milano, čisto da probamo, pa je eto čovek pristao da dođe zbog Željka i plana koji mu je Željko u razgovoru predstavio. Uvek vredi pokušati, pogotovo kada znate koliko Džejms ceni Željka.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Mislim da je Majk Dzejms vec odlucio da ce da ide u Olimpijakos i da njegovi agenti preko tekstova u medijima samo dizu njegovu cenu u tim pregovorima. Medjutim ako postoji mogucnost da se desi bas bih voleo da dodje kod nas, mislim da ne postoji sredina koja moze bolje da kontrolise i pravilno usmeri taj njegov nezgodni karakter, a i igracki mislim da bi jos jedan vrhunski strelac na bekovskim pozicijama lepo zatvorio pricu kad su igraci spolja u pitanju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.452

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Voleo bih ga da dodje... Ako nista da umru ovi smradovi, da pogorsamo zdravstveno stanje pudlavom...
Ali poznavajuci sve ovo gde mi zivimo, kad ovako krenu kao po direktivi da izbacuju svi mediji i das spajaju, to samo iz jedne kuhinje moze da ide, da se skrene paznja sa neceg ili da se umanji dolazak PJ Doizira, da se predstavi kako neuspesan prelazni rok imamo (kao sto se vec ovde i stvorila slika), da se skrene paznja sa njihovih miliona i 10 novih igraca (po medijima kad sagledas kao da smo mi doveli 10, oni nikog).
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Nek se sad "aktivira " ona opcija koja je bila u slučaju 'Mirotić' ,mislim taj sponzor koji je bio spreman da finansira njegov ugovor. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top