Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Govorimo o karakteru igrača.
Po njegovom ta dva igrača su istog karaktera.

Po meni to je razumljivo. Decko je eksplodirao i to je to.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
Ili šta se pisalo za Madara, da ne idemo previše u off.
Jesmo li isti, ili nismo?
Rekao bih, bar među navijačima, da nas ima puuno istih, i da nema različitih boja (slava im!), ne bi se nešto razlikovalo ko za koga tačno navija.
Ali dobro, svako ima nešto svoje, i to je u redu.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa šta bi pisao za Panteru da je otišao u putabarcu u junu ?
Nista, sta bih pisao.
Dečko je napredovao, odradio ugovor i zaslužio da se naplati.

Koliko je značajno što smo mi uspeli da ga zadržimo, i što je on rešio da ostane shvatićemo tek kad krene sezona.
Zbog toga je ispao velik, i ostaviće trag u mnogim srcima.

Ali sigurno ga ne bih pljuvao da je otišao u Barsu. I pričao loše o njemu.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Angažovao Željko Duleta da ga gepekuje i tu drži dok se ne razreši dilema...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Stigao demant za brazilca iz kluba. Navodno su nam ga nudili pre potpisa za Veneciju i mi rekli ne,pa je promenio agenta i novi ga opet nudio nama a mi ga odjebali jer je pod ugovorom sa Venecijom,a nismo ni zainteresovani za njega..ukratko.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
"Prema nezvaničnim informacijama cigan sponzora, Ailton Teš i Igor Krespo, doskorašnji agenti Kabokla, jesu ponudili Brazilca crno-belima pre nego što je on potpisao za Veneciju. Partizan nije bio zainteresovan za njegove usluge. U međuvremenu, brazilski centar je promenio agenta, odnosno angažovao je agenciju Hazan sport (vlasnik Denijel Hazan) koja je opet, između ostalih, pozvala i Partizan. Iz Humske je stigao identičan odgovor da nisu zainteresovani, uz napomenu da ne žele da ulaze u bilo kakvu diskusiju, jer je igrač vezan ugovorom sa Venecijom", piše cigan sponzor.

1695125820007.png


Znači logika novinara je - Odbiješ igrača, on potpiše za klub, promeni agenta, novi agenti ti ga ponude, opet ga odbiješ - zainteresovan si za igrača!


Kako lepo i slučajno servirana vest na dan kada Ewok iz Železnika gostuje na nac. frekvenciji i slučajno pominje nekakve konje u korelaciji sa sportskim direktorom Partizana.
Srećan nam 111. potpis ovog leta braćo!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.251
Reaction score
15.926
Локација
Beograd
Čekajte, šta znači oteti? Čovek je pod ugovorom i ako pređe bilo gde to je samo uz dopuštenje/dogovor sa Venecijom. A to se onda ne zove otimanje.
U pravu si ali mislim da treba svesno da koristimo tu terminologiju ne bi li nervirali ciganska govna, ipak smo mi Grobari najveće zlo, otimamo, nameštamo, plaćamo sudije, nema šta ne. :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.485
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ili šta se pisalo za Madara, da ne idemo previše u off.
Jesmo li isti, ili nismo?
Rekao bih, bar među navijačima, da nas ima puuno istih, i da nema različitih boja (slava im!), ne bi se nešto razlikovalo ko za koga tačno navija.
Ali dobro, svako ima nešto svoje, i to je u redu.
Igrači sa važećim ugovorom ne mogu da napuste klub bez sporazumnog raskida ili obeštećenja, ne postoji otimanje.
Fenerbahce je legalno potpisao ugovor sa Madarom ma šta limar pokušavao da proda kao priču.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top