Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ма најбоље да пред лешинарима каже да ће доћи, па да поставе педесет питања, одакле паре, да ли ће узети Копривици минутажу, шта ће бити са Тристаном и тако у недоглед...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Ko je pametan razumeo je sta je masterklas rekao na konferenciju, da su NBA katovani igraci nezainteresovani za dolazak u Evropu iz neke razloge njemu neshvatljive i da imaju bas velika potrazivanja sto se tice finansija.

Kabokla sam gledao na SP, kako je samo drzao odbranu Brazila uh uh.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Piše neki Italijan na tviteru da Kaboklo hoće u KKP, KKP hoće Kabokla, ali da ni jedni ni drugi nisu kontaktirali Veneciju oko toga i da on još uvek nema čiste papire.

Piše da je moguća opcija buyout ugovora, u suprotnom sledi scenario Argentinca sa listovima.

Valjda naši nisu toliko ludi da naprave neki takav kiks.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Piše neki Italijan na tviteru da Kaboklo hoće u KKP, KKP hoće Kabokla, ali da ni jedni ni drugi nisu kontaktirali Veneciju oko toga i da on još uvek nema čiste papire.

Piše da je moguća opcija buyout ugovora, u suprotnom sledi scenario Argentinca sa listovima.

Valjda naši nisu toliko ludi da naprave neki takav kiks.
Ja mislim da je to i jedina opcija potpisa ugovora sa njim…

Drugo je kepezzo jer je dolazio iz NBA
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ne sme Zeljko javno. Mutno je... Izjebli su Veneciju, zalili se skoro da im otimamo igraca.. Ali dolazi, nema greske... Nije los uopste. 28 god. Nece biti rising star, ali bice dobar na 4/5
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Dobar igrac, gledao sam ga na svetskom i pomisljao, sto bi nam ovaj legao... Bas sam srecan, sutira i za tri, jako skocan, pokretljiv... Mislim da ce biti odlicno resenje... Igrao ga na kladionici ispod 15 poena protiv Kanade, ono kontam nece moci, Kanadjani su nba ekipa, lik ih otkinuo i dao preko 15, ne znam tacno koliko poena ali znam da sam pao tiket...
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Moze li ko da napise koju o Kaboklu?
Od ovo nesto malo sto sam ga ja gledao, deluje mi da je malo slabiji od Lesora, da je vrlo dobar u skoku i pozicioniranju, u tom segmentu bolji nego sto je Lesor bio kad je dosao kod nas, plus sto ume zabosti trojku. Po mom skromnom misljenu, sveukupno bolji igrac nego sto je Lesor bio kad je dosao kod nas, i ima potencijala da bude bolji nego sto je Lesor sad. Ali opet, samo sam par utakmica odgledao, mozda mi nije dobar utisak, ako je neko upuceniji, neka me ispravi. Svakako je dominirao u EK, tako da verujem da ce u najmanji ruku biti od koristi i u EL. E sad, koliko ce mu trebati da se uklopi u siatem, nemam pojma.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top