Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Katanac. Ovo je stvarno ispod renomena kluba kakav je Partizan. Unižavaju nas.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
U najkracem,Perkins je pokusaj pronalaska novog Williams Goss-a za male pare.Ako se zajebu ionako je propala sezona,ako ubodu eto nam resenja za sledecu sezonu na mestu plejmejkera.
Ne znam odakle poređenje sem koledža. Gos je bio draftovan i jedan od najboljih dostupnih plejeva koji nisu prošli u nba. Interesovali su se i jači klubovi za njega.
Ovaj je sve suprotno. Ne sporim da postoji mogućnost da iznenadi zbog malih očekivanja ali to važi za svakog mlađeg igrača sa koledža.
Pri tome opteretili ste se tim koledžima, ja sam se nagledao jedno 15 godina svake godine “talenata” koji završe u koreji i poljskoj. Top 20 koledža izbaci brdo igrača svake godine samo mali broj njih napravi karijere, a često to naprave i igrači sa slabih koledža koji su bili protagonisti.
Jači koledž garantuje samo košarkašku pismenost, saradnju s dobrim trenerom i neki stereotip koji je vezan za koledž tipa džordžtaun (centri), sirakjuz (zona) itd...
Perkins suštinski nikad nije bio ozbiljan draft prospekt sem ako ga neko uzme zbog iznadprosečnog pregleda igre. Ja kapiram koncept s njim assist plus solidan šut, ali ovaj tip igrača je u skladu s ambicijama mege.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Jel neko gledao kada ovog lika? Pratio tim gdje je igrao? Ili sudimo po tome sto dolazi iz Poljske lige? Ne branim nikog, ne napadam nikog, samo pitam, jer vidim da su mahom negativni komentari, pa me interesujem jel sudimo na osnovu CV-ija ili neko stvarno zna kako lik igra?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.397
Reaction score
4.611
Локација
Zemun
Meni je samo bitno da je radio sa Sasom. Ako je njegov pik, podrzavam. Verujem da ce polako da uklapa kockice, jer ipak nije selektirao ovu ekipu.
E, ovo POLAKO je kljucna rec i veliko je pitanje koliko smo svi mi spremni da trpimo.
Kazu Filipovski je veliki radnik. Ja jos ne vidim neki pecat na terenu(ni ne ocekujem da je kalibar Duleta i Andree), ali izgledamo poprilicno neutrenirano i neorganizovano. Protiv Splita recimo, pik se branio pogledom i stvarala se livada u reketu. U napadu na postavljenu zonu, kao da prvi put vide i da nikad nisu radili na treningu...
Nadam se da ce ovom doselekcijom, Filipovski resiti probleme bezidejnoati u napadu i pojacati odbranu, posebno od pika, koga manje-vise svi vrte.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Milo mi je što bar neko dolazi, bolje išta nego ništa. Može ovaj momak biti pojačanje, jedino mi je malko gorak osjećaj jer je na šutu za 3 gori od mene.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Ne znam odakle poređenje sem koledža. Gos je bio draftovan i jedan od najboljih dostupnih plejeva koji nisu prošli u nba. Interesovali su se i jači klubovi za njega.
Ovaj je sve suprotno. Ne sporim da postoji mogućnost da iznenadi zbog malih očekivanja ali to važi za svakog mlađeg igrača sa koledža.
Pri tome opteretili ste se tim koledžima, ja sam se nagledao jedno 15 godina svake godine “talenata” koji završe u koreji i poljskoj. Top 20 koledža izbaci brdo igrača svake godine samo mali broj njih napravi karijere, a često to naprave i igrači sa slabih koledža koji su bili protagonisti.
Jači koledž garantuje samo košarkašku pismenost, saradnju s dobrim trenerom i neki stereotip koji je vezan za koledž tipa džordžtaun (centri), sirakjuz (zona) itd...
Perkins suštinski nikad nije bio ozbiljan draft prospekt sem ako ga neko uzme zbog iznadprosečnog pregleda igre. Ja kapiram koncept s njim assist plus solidan šut, ali ovaj tip igrača je u skladu s ambicijama mege.
Zar to nije bas ono sto nama treba? Neko sa pregledom igre + neki solidan sut? Imamo CMM koji je ,,divljak,, odrganizacija jako losa, jak u prodoru, zna da iskreira sebi ali zato ostali pate. Imamo Pejdza koji mora sebi da pravi poziciji, da prolije krv za svaki sut. Cetvorka ako dodje neka da moze da pogodi koji sut i malo rasiri, bice vise prostora za Jareta i CMM. Meni se cini da Filipovski zna sta hoce, ali to je samo moje laicko zapaznje. Stvarno ne pratim kosarku na tom nivou, vidim da je ti pratis i da imas argumentovane odgovore. Pa me zanima tvoje misljenje.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Момак долази из пољске лиге, па сигурно постоји бојазан. Али има пар ствари које могу бити плус, долази у велики клуб и шансу да нешто уради у каријери, сигурно ће имати бољи приступ утакмицама од Гордића нпр. Чини ми се да боље барем по бројкама разиграва од КММ-а. Самим тим што је био на Гонзаги има неки потенцијал, што га није развио ко зна, вјероватно има милион разлога.
У сваком случају тешко да може да разочара, а да ли ће нас обрадовати не знам, надам се. Момку треба дати шанси, а није први кога овако рударимо.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Jel neko gledao kada ovog lika? Pratio tim gdje je igrao? Ili sudimo po tome sto dolazi iz Poljske lige? Ne branim nikog, ne napadam nikog, samo pitam, jer vidim da su mahom negativni komentari, pa me interesujem jel sudimo na osnovu CV-ija ili neko stvarno zna kako lik igra?
Naravno da nije,ali treba pljunuti, za svaki slucaj.
Meni je dovoljno da vidim da na svaki levi ulaz polaze desnom rukom,
To se uci jos u pionirima.
Miloš Vujanic? :D

Srećno novom pojacanju, trebace mu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.906
I Gordavicius ove sezone. Desnjak, desni ulaz, polaganje levom rukom. Otac :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zar to nije bas ono sto nama treba? Neko sa pregledom igre + neki solidan sut? Imamo CMM koji je ,,divljak,, odrganizacija jako losa, jak u prodoru, zna da iskreira sebi ali zato ostali pate. Imamo Pejdza koji mora sebi da pravi poziciji, da prolije krv za svaki sut. Cetvorka ako dodje neka da moze da pogodi koji sut i malo rasiri, bice vise prostora za Jareta i CMM. Meni se cini da Filipovski zna sta hoce, ali to je samo moje laicko zapaznje. Stvarno ne pratim kosarku na tom nivou, vidim da je ti pratis i da imas argumentovane odgovore. Pa me zanima tvoje misljenje.
Govorimo o nivoima igre i profilima.
Da ilustrujem. Kolko puta je kod nas došao neki Sinovec koji je bio na svom nivou solidan bek i onda kod nas bio igrač rotacije.
I Drešel iz mladosti ima šut pa bi se 99 posto u prvoj ligi aba proveo gore nego Vasa Pušica.
Ovde i apstrahujemo da je idiotski krenuti u sezonu s dva pleja koji ne mogu da organizuju ekipu za mali fudbal a ne košarkašku ekipu.
Nama je na papiru i SJ tip igrača koji nam odgovara na 4.
I rizik je donekle i ok, ali ne sa šestim Amerikancem u ekipi, a očekujemo i sedmog. A plaćanje obeštećenja je tek poseban nivo nabijanja dugova.
To je taman za neko peto mesto, eventualno četvrto, ali da se ne koprcamo mnogo.
 
Последња измена:

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.449
Локација
U Kinšasi
Ma ne treba pljuvati, treba mu dati šansu. Jer mi smo socijalna ustanova, centar za rekonvalescente, izgubljene duše i propale cigane, a ne najveći KK na svetu. Ko zna, možda iznenadi nas, kad nije uspeo poljske gigante.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ovog dovode samo da bi Ostoja sledece godine u ovo doba pricao, nemamo para za pojacanja jos placamo ugovore igracima koji su se pokazali kao promasaj, jos smo za njega i obestecenje platili.

Ja nista kriv nisam , slusao sam sportski sektor. Ovo pod uslovom da ne dosadimo ajtolahu i ne stavi katanac.
 

Singer5

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2018
Порука
11
Reaction score
19
Локација
Zemun
Ne pišem često, jedva sam se i šifre setio, ali meni ovo ne deluje kao pojačanje ne deluje. Koliko su brojke nebitne kad se dolazi iz ovako neke lige i nekog levog tima, evo pogledajte brata Angolu. Slične brojke kad je došao kod nas iz Belgije, sad u Izraelu 20 poena u proseku na 4 utakmice. Uzdam se u to da Sašo zna šta radi, ako je on pitan uopšte za ovo pojačanje. Nisam inače pesimista i poješću sa zadovoljstvom sve što sam rekao ako nas iznenadi.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Procitao sam sve postove iznad i stecem utisak da ga niko nije gledao, stoga srecno i da nas sve iznenadis u pozitivnom smislu!
Sam Filipovski je rekao da ponuda na trzistu nije najbolja, niko ne ocekuje ubicu na pleju. Ljudi su toliko ogorceni upravom ( sa razlogom) da ne mogu da komentarisu normalno. Razdvojiti ove teme, pa Ostojicu i kompaniji cestitati praznike tamo, ako ce nekome biti lakse.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top