Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Bez obzira kakav je Perkins igrac ovo nije put kojim Partizan treba da ide. Gomila stranaca mediokriteta bez promovisanja domacih mladih igraca.


Upravo to, pa da je i potencijal, nekada smo se smejali ekipama bez identiteta, kao sto su Ulm, Oldenburg, Ludwisburg i slicne sa po 7,8 Amera.

Ko ovde misli dugorocno nesto? Sve sto smo i gradili ovih sezona, neku osnovu puci ce. Ko ocekuje da u ovom sistemu gde se ne zna ko pije ko placa, i sledece sezone ostanu Jaramaz, Page, Tomas? Sta cemo sledece sezone novih 12 igraca?

Krpimo tim sa nekim anonimusima, za koje jos placamo obestecenje kao da smo Cska. Meni sve ovo lici kao da hoce sto pre da nas gurnu u stecaj.

Korona jos dodatni izgovor. Sve im se namestilo.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.698
Локација
Pojačanje u skladu sa ambicijama uprave. Neću da sudim pošto ga nisam gledao nijednom (a moraš da budeš košarkaški radnik ili fanatik da bi gledao 10. klub poljske lige ili koji god da su na tabeli), ali mi je jednostavno smešno kako se najavljivalo danima, najčešće od jedne te iste stranice na Instagramu (ma da nisu to možda Ostojine marionete???), kako jurimo Gosa, Vestermana, Ertela, a na kraju ne dođe ni mučeni Demetrijus Džekson, a kamoli neko od prethodno pomenute trojice. Samo klinci sa tih Instagrama i nedovoljno inteligentni ljudi ne vide koncept rada Ostoje i ostalih u upravi: loženje preko društevnih mreža, prazne priče i busanje u grudi u medijima, a u praksi ćorak. Sve je ovo planski.

Ja ne vidim kako ćemo mi da isplivamo iz ovih SNS govana u narednih 10-ak godina dok vlada tama. Bitno da komšinica menja 15 stranaca, otpušta i dovodi kako im se prohte, sprdaju se malo Ročesti mesec dana, malo O'Brajant, pa aj da menjamo trenera, ajde da probamo ovako, onako... Njihov drugi tim FMP dovodi bolja pojačanja od nas ej bre, pa jebote život.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.225
Reaction score
33.641
Локација
vaginamandibularia
Sudeci po klipovima tragedija.
Ovo govorim samo poredeci klipove igraca koji su vec kod nas i njega. Sudeci po statistici nije neki razigravac. Jbg.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.698
Локација
@Zlatiborpfc

To je tek druga tema. Zbog svega ovoga i ne učestvujem previše u diskusijama ovde, iznerviram se odmah, padnem u bedak, nemam živaca. Voleo bih samo da se probudim jednog dana kada bolesnici sjašu sa vlasti i da ponovo uživam u mom Partizanu kao 2000-ih i početkom 2010-ih.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kad je otišao Vujošević, jače smo Amere dovodili. Ovo je baš sramota i to u sred sezone. Da je leto, pa i da se eskperimentiše. Očigledne su ambicije kluba...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Dok su limar, stažista, kafe kuvarice, @ CRNI BOMBARDER, @AR i ostatak društva (da ne nabrajam sad sve), mirni nemate šta da se sekirate, sve je pod kontrolom. E kad se setim tih dana muka mi dođe a mi danas kao ovde trener, plej, četvorka, kombo, pik, tranzicije, kurac palac...
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Kakva mi pojačanja dovodimo, žali Bože.
Niti je prospekt, da ulažeš u njega minutažom i ulogom, pa da kažeš okej, vratiće se kroz sezonu, dve, niti je dovoljno dobar da napravi razliku i instant rezultat, da donese kvalitet više odmah.
Već formiran košarkaš, limitiranih mogućnosti, a mi za njega još i obeštećenje plaćamo.
Klub nam je odavno izgubio svaku viziju, ovo dovođenje i gomilanje amerikanaca tek da se kaže da smo nešto doveli vodi direktno u propast. Al valjda im je to i krajnja namera, a nisu daleko od ciljne linije.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne znam, ja mislim da bi više dao dečko koji je naš igrač, a najbolji je u KLS već 2 sezone.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Pa kako ga opisase, mislio sam da je Miljkon, samo sa nijansu boljim lateralnim kretanjem :D
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Igrali smo pre neki dan protiv Splita, i "javilo mi se" da u Splitu prepoznajem Partizan za par godina, ako se u Srbiji nista ne promeni...
Svidela mi se ta slika..., mnogo vise nego ova sadasnja....
Ovo sada, to je ono sto je ciganija bila pre par godina, ogromno trosenje para i navijiacke energie da bi bili treci ili cetvrti klub u Srbiji, i da bi eventualno bili pocasceni kupom, tek toliko da se tragovi, koliko toliko, zametnu.
Razlika izmedju cigana i Nas, je u tome sto su oni u govna dospeli sami, a nas je na dno gurnula bagra, koja nam je, kada su videli da nam nista ne mogu i sa pet puta vecim budzetom od naseg, prognala trenera, ne samo iz kluba vec iz Srbije....
Krivi smo sto smo cutali i sto cutimo.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Bez obzira kakav je Perkins igrac ovo nije put kojim Partizan treba da ide. Gomila stranaca mediokriteta bez promovisanja domacih mladih igraca.
Имаш проблем јер сваки већи таленат заврши код Мишка, чак ни Ћоки наше највеће таленте не може покупити. Најбољи примјер Петрушев. А да би избјегао Мишка треба маг какав је Дуле био да вади бисере из блата, а такви тренери данас не постоје, такође треба ти неко у млађим категоријама ко ће обићи читаву државу да нађе талента.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top