Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Acopd

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
24
Reaction score
156
Локација
Prijedor
Ovaj tiketline je toliko lopovska firma. Hoću da kupim člansku kartu za sebe i sina čisto da bih pomogao klubu. Cijena 4000 dinara a dostava za Evropu 5500 plus ne može dvije kartice odjednom nego dvije dostave?! Dakle članske karte 4000 a ovim lopovima 11000 za dostavu. Zar ne može klub da napravi svoju platformu za kupovinu karata?
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.

Ne znam da li sam dobro iskopirao post, ali želeo sam da se nadovežem na svoja prethodna dva.

Dolazim na tekmu nakon poluvremena i ponovo ista situacija, "čitači" iz Ticketline-a otišli, na ulazu dva redara i dve kornjače, nemaju kako da me puste. Ja im opet objašnjavam isto što i prošli put, oni mi odgovaraju isto. Redar je stvarno bio pun razumevanja ali kaže - jebi ga brate, razumi nas, ne smemo da te pustimo.

Ja im pokažem mejl koji sam dobio od kluba gde mi je Ana iz PR-a ostavila i svoj broj mobilnog, da je pozovem kada se ponovo dogodi slična situacija. Kažem - pa dobro je l treba sad da zovem i uznemiravam gospođicu, valjda je lakše da me pustite. Kaže redar, zovi je, mi ne smemo da te pustimo.

Pozovem Anu, javi se bukvalno odmah, odmah je skontala ko sam, da smo se dopisivali i kaže - budite tu sad ćemo da rešimo.

Dok čekam da vidim osobu ženskog pola kako prilazi, vidim da ide Šilobad. U tom momentu mi zvoni telefon, Ana pita gde sam tačno, doći će Mlađan da me uvede. Objašnjavam joj da ga vidim i da će me lako pronaći jer sam jedini napolju. Šilobad se provlači preko već postavljenih ograda, izlazi, pruža ruku, kaže - Ja sam Mlađan Šilobad, stvarno se izvinjavam što vam se ovo desilo.

Pristojno objasni redarima da ovakve stvari ne smeju da se ponavljaju, objasni i njima da je on direkor/menadžer kluba, oni se izvinjavaju obojici, pretresaju me i puštaju unutra.

Lep gest i lep dokaz da neke stvari funkcionišu kako treba.

Hvala Ani i hvala Mlađanu.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
367
Reaction score
2.290
Локација
Kraljevo
Ovaj tiketline je toliko lopovska firma. Hoću da kupim člansku kartu za sebe i sina čisto da bih pomogao klubu. Cijena 4000 dinara a dostava za Evropu 5500 plus ne može dvije kartice odjednom nego dvije dostave?! Dakle članske karte 4000 a ovim lopovima 11000 za dostavu. Zar ne može klub da napravi svoju platformu za kupovinu karata?
Kako 4000? Imaš člansku od 3000 i od 6000? Neka neko kupi u tvoje ime, samo im pošalji sliku pasoša
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

Ne znam da li sam dobro iskopirao post, ali želeo sam da se nadovežem na svoja prethodna dva.

Dolazim na tekmu nakon poluvremena i ponovo ista situacija, "čitači" iz Ticketline-a otišli, na ulazu dva redara i dve kornjače, nemaju kako da me puste. Ja im opet objašnjavam isto što i prošli put, oni mi odgovaraju isto. Redar je stvarno bio pun razumevanja ali kaže - jebi ga brate, razumi nas, ne smemo da te pustimo.

Ja im pokažem mejl koji sam dobio od kluba gde mi je Ana iz PR-a ostavila i svoj broj mobilnog, da je pozovem kada se ponovo dogodi slična situacija. Kažem - pa dobro je l treba sad da zovem i uznemiravam gospođicu, valjda je lakše da me pustite. Kaže redar, zovi je, mi ne smemo da te pustimo.

Pozovem Anu, javi se bukvalno odmah, odmah je skontala ko sam, da smo se dopisivali i kaže - budite tu sad ćemo da rešimo.

Dok čekam da vidim osobu ženskog pola kako prilazi, vidim da ide Šilobad. U tom momentu mi zvoni telefon, Ana pita gde sam tačno, doći će Mlađan da me uvede. Objašnjavam joj da ga vidim i da će me lako pronaći jer sam jedini napolju. Šilobad se provlači preko već postavljenih ograda, izlazi, pruža ruku, kaže - Ja sam Mlađan Šilobad, stvarno se izvinjavam što vam se ovo desilo.

Pristojno objasni redarima da ovakve stvari ne smeju da se ponavljaju, objasni i njima da je on direkor/menadžer kluba, oni se izvinjavaju obojici, pretresaju me i puštaju unutra.

Lep gest i lep dokaz da neke stvari funkcionišu kako treba.

Hvala Ani i hvala Mlađanu.
Свака част, да не буде да само кукамо и критикујемо...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
U najezdi upisa oko evrolige eto mene na ovoj temi...

Neka ostanu zapisana DVA najsvežija slučaja kada je prvi čovek našeg kluba u svojstvu predsednika pucao našem Partizanu u noge i zajedno sa svojim partijskim drugovima urušio reputaciju našeg Partizana!

1 - Ne tako davno, a brzo zaboravljeno, je na svečanosti prilikom potpisivanja novog ugovora sa NIS-om ničim izazvan nego potrebom da poput svojih partijskih drugova i esenes mentaliteta ugrabi trenutak za sebe i isticanje svoje pojave izjavljuje kako će Partizan staviti na raspolaganje sve potencijalne reprezentativce selektoru, dve nedelje pred okupljanje za poslednje FIBA prozore... Epilog - dadosmo koga je selektor probrao, u međuvremenu dobismo brdo povreda i bolesti, odosmo u Pirej brojčano poput ekipe iz druge srpske koja se potrpa u dva auta pa na gostovanje i popismo zamalo "stoka" razliku! U to isto vreme drugi naš klub inače prodeklamovan kao stub srBstva prejebava sve i povlači rovitog nedovića iz repke kao i još jednog svog igrača, dovodi novog trenera, hvata zalet i ulazi u seriju dobrih rezultata u kojoj nas sjebaše dva puta!

2 - Gostovanje na TV-u i gle čuda - lajanje kako će dozvoliti gostujuće navijače u derbiju dok mu to još niko nije ni javno tražio niti pominjao... Dva dana pred meč nas je klub uveravao da je najgori scenario koji se može desiti da žgadija sa kupljenom kartom uđe na svoje numerisano mesto bez mogućnosti grupisanja, a onda... Onda im daje sektore dok van dvorane ostavlja hiljadu svojih navijača koji nisu mogli do karte od dotičnih... Daje im i mogućnost da nam se rugaju, pišaju po Partizanu i svima nama jer eto oni su firerovi miljenici oni mogu sve, i eto bili su tu i u ovom istorijskom momentu kada smo mi domaćini i to organizovano, i na taj način firerov lizač bulje u funkciji predsednika našeg Partizana svojom čuvenom "borbom kroz institucije" direktno piša po svom timu, navijačima i samom Partizanu!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Ja sam čuo za tu informaciju odmah po izlasku iz hale od ljudi oko mene.
Naravno da pošumljenku ego ne dozvoljava da kuka o tome kako su navijači kluba koji vodi uradili to pa je brže-bolje demantovao.
Ne sumnjam da je zaista kamenovan.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Njima (članovima esenes stranke) ne treba verovatni ništa, tako da postoji mogućnost da kamenovanje jeste istina. Delim mišljenje Zlatiborca, neće taj podanik da kuka da ne bi ispao slabić kao što jeste.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
I treba da pusi kurac… i treba da Covic sad pisa po njemu…

A kad smo od covica i Zeljka proziva isto…

Kako to jebeno ne pokrene inat nije mi jasno… da dozvolis da pisaju po tebi gori od tebe
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Domaći zadatak za Obradovića i Savića:

Puštati svaku izjavu mješanca pekinezera i pudlice igračima pred svaki trening, utakmicu, pred spavanje, pred ručak, doručak, večeru..... Strancima da se obezbedi adekvatan prevod. Tegi da im testira znanje na svaka 3 dana. Sigurno više neće dozvoliti da ono pisa po njima, neće fulati otvorene trojke, neće prodavati olako lopte, a u odbrani ima da budu kao pit bulovi.

Ovo kad utvrde, tek tad da se predje na sledeći novo igrice
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Nama klub vode ljudi koji posle izgubljene titule petokorakom, nisu smeli da se bune i dignu frku u javnosti. Naravno da ce takvi ljudi uraditi sve sto im vrhovna picka ciganska nalozi. Uprava mora da stane iza ekipe, ako mislimo da bilo sta osvojimo, a ne da se vecito cuti na ciganske svinjarije, jer rezultat ce biti isti na kraju - gazice nas govno i dalje. Onda bar pokazite kicmu, picke jedne. I svi majmuni koji su ubedjivali bice bolje kada ubica kafe kuvarica ode, neka puse kurac. Znao je Dule dobro sta radi, i sta mora da se radi u borbi sa ciganskim nakazama.

Sve je ovo sviranje kurcu, bar mi se tako cini. Po istoj mantri prekidaju utakmice svaki put kada su domacini cim udjemo u dobar ritam i nikom nista. A mi cemo gospoda, da cutimo. Nema nista od toga.

Na laz, prljavstinu i kradju se mora odgovoriti jako, jer oni nece promeniti sistem koji im donosi "uspeh". Mora se odgovoriti i pruziti otpor zbog dostojanstva KKP i njegovih navijaca.

Tako da, Ostoja pusi kurac i mars napolje iz kluba, picketino raspala. Jos bitnije - crkni vucicu.
 
Top