Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.809
Kad bi bio neki smeker u klubu, mogao bi napisati obavestenje da karte koje su cigani kupili za utakmicu sa nama u EL vaze za sledeci duel i za njih. Kad navijaju za FMP 1, mogu i za FMP 2, sta im tesko.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako neko posle para koje je drzava upravo dala ciganki za jednog igraca nastavi da pljuje po Zocu i igracima ja nemam rec. Sad je vreme da se zbiju redovi i da im svima, zajednickim snagama, jebemo majku, a bolesnom idiotu koji umesto da se bavi drzavom koja se raspada, on trosi 4.3 miliona evra na svoju ciganku, samo cu da porucim da ces uvek biti peder i tako ces ostati upamcen. Veceras SVI U ARENU
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Opet ću na žalost reći da sam bio u pravu kada sam u prelaznom roku rekao da je sve to lepo ali da ako nama dođe Jokić, mutanti će oživeti i dovesti Kobe Brajanta.
Objektivna grobarijo i ciganijo (isti kurac) gde ste da objasnite kako to da na dan kada naš plejmejker posle 6 meseci nakon povrede u reprezentaciji uzima loptu u ruke, isti dan zvezdasrbija dovodi 18og (osamnaestog!!!!) igrača u rosteru, sa najavom popune do 20 komada (više nego naša fk sekcija)
"Mladost Argentine može mirno da spava"

Vučiću pederu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pa da.. daj menjaj trenera…

Pozdrav sa sve realne grobare…

Etore Mesina nema veze sa zivotom…

I ljudi bi da oteraju trenera a ne shvataju da je tan trener osnovna razlika izmedju nas i njih, ne samo kosarkaski, nego zivotna, misaona,filozofska… svakog ili gotovo svakog igraca pare mogu da kupe (evo i Kampaca) ali ne mogu da kupe najtrofejnijeg trenera u istoriji ovog sporta, ne mogu da kupe postovanje koje taj trener ima svuda sem na njihovom terenu, i ne mogu da kupe ljubav jer je preuzeo klub kad mnogi nisu hteli a mogao je da bira gde ce da ode…

E moji grobari… kad uvidite to, shvaticete da su Panter, Lesor, Naneli, Marko, Janko… svi prolazni… ostaje KK Partizan, ostaje Zeljko Obradovic zbog svega sto je uradio za ovaj klub…

I zadnji da budemo u ABA… razlika izmedju nas i njih je postavljena… a zlo u ovoj drzavi ce proci pre ili kasnije…
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ja ne znam zasto se mi ovde bavimo ciganijom i pravimo neka poredjenja po pitanju budzeta, logistike i sl. Kapiram da ovo traje predugo ali imamo mi i drugih protivnika osim cigana, sistema...
I kada vec ocekujemo neke promene od Zeljka, tima, Alekse... tako bi trebali i sami da se menjamo, a to nije lako braco moja. Probajte, videcete. I zato veceras svi u svrhu tima, kakav god da bude rezultat, a i igra. Neka ljubav pobedi!
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Složićemo se da dobar deo grobara glasa SNS i Vučića, iz svojih ličnih interesa. Posao i slične stvari i to donekle razumem. Međutim, ti isti sada spočitavaju Željku nešto i teraju ga iz kluba, svesno ili nesvesno želeći da urade ono što njihov politički lider godinama radi. Žele da unište Partizan. Na kraju, to je košarka, fudbal je bitan, je li tako? Tu su nas već uništili.

Podrška Željku makar sve do kraja izgubio.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
Sezona se niti gubi niti preokreće u decembru. Toliko ima još vremena i prostora za podizanje i opadanje forme.
OK, evidentno je da nešto ne štima. Po mom laičkom mišljenju - psihološki.
Nemam utisak da se igrači ne trude, da ne daju sve od sebe. Ne vidim da im nije stalo. Na kraju krajeva, oni od toga žive, mogu da dobiju otkaz, itd itd... Kod nas je "samo" emocija u pitanju, niko od nas i naših porodica ne živi od pobeda niti će imati neki finansijski gubitak zbog poraza - ako već racionalizujemo.

Ono što mi najviše smeta je što su ovi novi navijači zapravo skoro bez izuzetaka navijači rezultata. I da ponovim - nadam se da su svi tako uspešni u svojim poslovima i podjednako samokritični.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Složićemo se da dobar deo grobara glasa SNS i Vučića, iz svojih ličnih interesa. Posao i slične stvari i to donekle razumem. Međutim, ti isti sada spočitavaju Željku nešto i teraju ga iz kluba, svesno ili nesvesno želeći da urade ono što njihov politički lider godinama radi. Žele da unište Partizan. Na kraju, to je košarka, fudbal je bitan, je li tako? Tu su nas već uništili.

Podrška Željku makar sve do kraja izgubio.
Evo dozvolićete da budem objektivan pa da objektivno zaključim da ne postoji razlog, posao ili slično, zbog čega bi normalan čovek glasao za govno.
Svestan sam da pored objektivni grobari ima kategorija i govna grobari. Zato nam je tako verovatno.

Željku podrška i za dobre i za loše stvari.
Ostoji, zna se.
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Sezona se niti gubi niti preokreće u decembru. Toliko ima još vremena i prostora za podizanje i opadanje forme.
OK, evidentno je da nešto ne štima. Po mom laičkom mišljenju - psihološki.
Nemam utisak da se igrači ne trude, da ne daju sve od sebe. Ne vidim da im nije stalo. Na kraju krajeva, oni od toga žive, mogu da dobiju otkaz, itd itd... Kod nas je "samo" emocija u pitanju, niko od nas i naših porodica ne živi od pobeda niti će imati neki finansijski gubitak zbog poraza - ako već racionalizujemo.

Ono što mi najviše smeta je što su ovi novi navijači zapravo skoro bez izuzetaka navijači rezultata. I da ponovim - nadam se da su svi tako uspešni u svojim poslovima i podjednako samokritični.
AMIN
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
1671195897704.png

Sta je ovo, kakvo je ovo saopstenje? Kad se pominjao da ce kod nas niko nije pominjao finansije. Oftopi, ali ako napadate jebeni budzet, onda pisite da je budzet za zdravstvo Izraela veci nego odbrambeni, iako su na najrizicnijem mestu na svetu, a kod nas je 5 puta manji. E to je problem! Sad se zbog kosarke bavimo drzavnim novcem? Sta sad, treba kao mi da se palimo, a oni da budu ko vas jebe, vi ste doveli Pantera i Zoca... Ili ce Kosovo da se proda, ili sankcije Rusiji, ili nesto jos gore sto se ne vidi sad. Zato Kampaco. I boli me kurac sve dok Zeljka niko ne dira, i dok moze da sastavi tim po svom ukusu boli me kurac za cigane. Nek meni vrate Duska u klub da radi sa mladima, pa nek dovode i Jokica, Micica, Larkina, Durenta, zabole me. Nemoj nas bre brukate ovako. Izbori su prosli, na popravnom iza generala ponovo nije stao niko!!! Samo se jebeno brukamo, a kao nesto hocemo da menjamo...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ono cenim svaki marketing i poslednji sam da glumim stručnost za to, ali zar nije neko mogao jovanči debilku da kaže da ima pesma jedne poznate grupe Back in Black, i da to držimo kao neki reklamni slogan za ovu sezonu i sve kampanje?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.515
Reaction score
29.307
Локација
Novi Sad
Nisam ni ja strucan ali kontam da se tako nesto placa. Pogotovo za takve muzicare i "brendove", da ih koristis u marketinske svrhe, kontam da je papreno :D

A i nema se, otvorio se svevisnji za kampaca, cek da se tek terzinjo razmase sa jedno 10ak igraca, oklen i za acdc da se daje pored vec 27.5 miliJona za Zeljka i Pantera... ne preteruj.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Umesto da su odmah čim su ih predstavili i izbacili negde da se kupe.
Dok je reklama najjača.
Oni ništa...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
S obzirom da je Luss textil u pitanju, tesko da ce to imati to gde da se kupuje. Ili ce biti kratkotrajno.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879

"To se odnosi na sve klubove, a posebno za ova dva brenda (Partizan i Crvena Zvezda). Tu ne bi trebalo da bude nikakve razlike, bez obzira kome smo privatno skloni i za koga navijamo. Kad je reč o budžetskom novcu, naročito kad je reč o rezultatima koji se postižu, stvarno mislim da bi trebalo otvoriti tu temu"

Nema razlike, ali ipak ima... iliti, na glupo pitanje glup odgovor...
 
Top