Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Zadrigli šaban sa kortsajd mestom, koj je pretio sudiji, pa je ivca morao da ga sprovede napolje treba da dobije istu zabranu ulaska na utakmice kao i onaj pljuvač. Samo nesto mi govori da se to nece desiti. Ako bi se to dogodilo, vrlo bih bio prijatno iznenadjen.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.859
Reaction score
9.884
Zadrigli šaban sa kortsajd mestom, koj je pretio sudiji, pa je ivca morao da ga sprovede napolje treba da dobije istu zabranu ulaska na utakmice kao i onaj pljuvač. Samo nesto mi govori da se to nece desiti. Ako bi se to dogodilo, vrlo bih bio prijatno iznenadjen.
Iako ne podrzavam, mislis da je isto da neko pljune coveka iz cista mira na 20 razlike, kao kad neko dobaci sudiji da je lopov pod tenzijom, pa ovaj trazi da napusti mesto?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Tog lika sam vidjao i kad su rezultati bili losi, dolazi sa sinom. Razmenili smo par reci jednom kod toaleta.

Ne vidim nikakav razlog za zabranu, jer kad bi se za vredjanje sudije branio ulazak u na stadion, pa nijedan klub navijaca ne bi imao.

Pritom onaj baksuz cekao kraj utakmice da pljune sudiju u utakmici gde smo dobili 20 razlike, a ovaj je to uradio dok nas govno pljackalo
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.622
Reaction score
5.378
Pa da nasao ostoja da se izdrkava nad nebitnim likom. Ovaj je dao malo vise love pa nece dobiti zabranu. U tome i jeste poenta pokazuju silu nad likom koji je isto kao i ovaj sto kazete redovan ali kao sto rekoh nije malo jaci platisa.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.315
Reaction score
37.408
I ja sam tom istom sudiji plus njegovim kolegama sinoć jebao majku još žešće, o onim govnarima od utorka da ne pričam, ali jbg, bio sam dalje par redova pa me smradovi nisu detektovali. Sreća moja. :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.859
Reaction score
9.884
Mi smo kulturni na nivou 200 i 400, ne psujemo sudiji familiju. Pustite te price.

Jos da sedite na metar i vidite kradju, ostali biste mirni.

Ovaj je malo preterao, odstranjen i to je to.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.316
Pa da nasao ostoja da se izdrkava nad nebitnim likom. Ovaj je dao malo vise love pa nece dobiti zabranu. U tome i jeste poenta pokazuju silu nad likom koji je isto kao i ovaj sto kazete redovan ali kao sto rekoh nije malo jaci platisa.
Taj “nebitni lik” je dobio najmanju mogucu kaznu od kluba, a da je srece klub bi ga tuzio za naknadu stete i iznos kazne koju bi zbog tog idiotskog ponasanja Partizan morao da plati. Tako bi morali da prodju i svi bacaci upaljaca i ostalih predmeta na parket. Za takvo, idiotsko, ponasanje ne sme biti opravdanja.
Lik koji je sinoc izbacen je, za svoj verbalni delikt, dobio odgovarajucu kaznu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ne vidim problem ni da se pljune sudija. Procesuiras ga nakon toga, dobije adekvatnu kaznu, nadoknadi finansijsku stetu klubu i to je to. Zasto bi mu se zabranjivalo da opet ide na utakmice? Jel igracu koji pljune igraca zabranjeno da vise ikad igra? Ili ako umlatis nekog na ulici, jel ti bude zabranjeno da ikad vise izadjes na ulicu?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.759
Reaction score
55.327
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Od čega vi pravite priču, najnormalnija stvar i u nba ima ovakvih stvari. U pioniru se onaj iz nevernih beba unosio sudijama u lice. Ne treba naravno to opravdavati ali sve je prošlo ok, čak je bila i super reakcija, Hezonja ispao šmeker Ivča ispeglao situaciju bez obezbeđenja i scena.
Fizički nasrtaj na sudiju, gađanje, pljuvanje itd je druga priča.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.622
Reaction score
5.378
Taj “nebitni lik” je dobio najmanju mogucu kaznu od kluba, a da je srece klub bi ga tuzio za naknadu stete i iznos kazne koju bi zbog tog idiotskog ponasanja Partizan morao da plati. Tako bi morali da prodju i svi bacaci upaljaca i ostalih predmeta na parket. Za takvo, idiotsko, ponasanje ne sme biti opravdanja.
Lik koji je sinoc izbacen je, za svoj verbalni delikt, dobio odgovarajucu kaznu.

Nemoj da pravimo razliku,da se to dogodilo u baba ligi (kako je Dule nazivao) u finalu protiv fmpa ne vidim da bi se iko bunio za taj potez,ko god da ga je napravio. Ja se secam i one cuvene utakmice sa barselonom dok se gledao snimak da li je kos ili nije,odjednom igraci barselone krecu da se raduju i beze u tunel na koji se zalecu navijaci skupljaju ga da tako kaze i igraci se vracaju na teren. Igrom slucaja znam ovog coveka, ne opravdavam ga za to sto je uradio,nije jedini ali je jedini kaznjen i to drasticno. Dozivotnom zabranom? Bas bih voleo da vidim kako bi meni koji sam tu ceo zivot neki limar koji je tu par godina udario zabranu dozivotnu. Ili da ne pricam o nekom vidjenijem sa tribine da je to uradio. Znas kad bi dobio zabranu? Nikad u zivotu nego bi ostoja platio kaznu i pitao treba li jos. E o tome ja pricam,kola su se zalomila na nekom nebitnom liku koji nije ni prvi ni poslednji koji ce to uraditi niti ce to prestati. Sve ok,ali dozivotna zabrana je smejurija.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.315
Reaction score
37.408
Ok, kad smo kod te doživotne zabrane, a kako se to pa sprovodi? Niko me nikada pitao nije ko sam i šta sam na ulasku, niti mi tražio dokumenta, samo kartu. A kartu može i pokojna baba da mi kupi.

Ili mora da se javlja u MUP svaki put? Ali kaznu mu nije izrekao MUP nego klub ili sam ja nešto prespojio?
 
Последња измена:
Top