Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Ja samo ne mogu da razumem mozak koji će da smisli da je "prihvatljivo" doći u crvenom na Partizanovu utakmicu..
Ja ne mogu da razumem mozak Grobara koji u svojoj garderobi ima bilo šta crveno...

Lično, jedino crveno što sam imao bili su đonovi na nekim (naravno crno-belim) patikama, pa kad me je burazer pitao kakvi su to đonovi, samo sam rekao: ''Crveno je da se gazi...''

Imao sam čak i raspravu, neko je potegao i ono čuveno ''ali, to je boja reprezentacije''...

Neka, hvala...
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
ja imam bordo... to mi je prihvatljivo jer smo do skora imali bordo plavi dres... prava crvena nikako. Jebem ga, mi nasred grba imamo crvenu zvezdu.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Au majku ti jebem, ako ti posle jedne ovakve sezone(koja nije ni gotova) nisi u stanju da pronadjes pare za finansiranje jednog ovakvog evropskog brenda, nego preko svojih sinova organizujes akcije za prikupljanje novca radi finansiranja kluba, mozes samo da se teras u tri lepe picke materine
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
U mnoge i VELIKE stvari u koje sam bio siguran da ne mogu da se ugase - ugasile su se...
I Partizan je VELIKI, i...možda bolje da ja ne predviđam ništa dalje...

Gledam ja ovih 20 000 navijača Partizana iz Arene koji bi ga branili...ali gledam i onih 1000 na JNA koji bi ga isto branili...i onih 50 što bi (možda) branili VK...ili one što su odbranili da se ne ugasi ŽKK (koji je doduše posle vaskrsao kao KŽK)...
Najbolja stvar koja moze da se desi Partizanu jeste da ga ugase. Kompletnom Partizanu. Onda osnovati novi klub od nule sa onim za sta ima interesovanja i ljudstva i polako za deset godina bez vlasnistva drzave doci na stari nivo. Nakon toga stvari nikad ne bi bile iste. Zvezda kao drzavno preduzece ne bi imala sanse protiv dobro organizovanog privatnog kluba Partizan. Ali nece se desiti, nego ce biti neka ciklicna mrcvarenja u raznim sportovima. Jedna bolesna situacija kao pecat jednog bolesnog coveka i bolesnog drustva.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Sta znam… verovatno je to do mene.. nisam apriori negativan prema toj ideji
Pravili smo fondaciju grobari za nas kada smo bili na najnizoj grani naseg postojanja; ali, kada ti ne uspes da pronadjes jake sponzora nakon ovakve sezone sa najvecim evropskim strucnjakom na klupi, onda ti jednostavno nisi dorastao funkciji. Ovo ne da je bruka, nego nemam reci
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Kao mali, zanosio sam se idejom da recimo pola miliona navijača uplate po 10ak evra, ili maraka tada, pa da idu pare klubu. Puko sanjarenje. Za porez ne dam ni dinar. Mi da platimo porez, bez otpisa i reprogama, a onda te pare da sns sekta troši na Klintona, Blera i Šredera, između ostalog, kao i na skupljače perja...ne dolazi u obzir.
 
Top