Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Prvo 5% popusta, pa onda kad se digne frka - bila greska u kucanju, nije 5 nego 10%
sad ne vaze sezonske za plej of, pa kad ga iznapusavali na drustvenim mrezama - greskom izasla interna prepiska :buhaha


kakve su ovo sibicarske fore, ovo je strahota. Ne znam samo sta Zelimir misli o ovom jajarenju.
O tome se upravo radi, mi smo veliki klub, naročito u košarkaškim okvirima, a ne neki sa periferije, dakle, moralo bi da se radi ozbiljno. Bolje ćutati, i ništa ne objaviti, nego olizati pljunuto. Ne shvataju da se igraju ugledom kluba (na određeni način), što je još iritantnije. Dakle, tu je zec, u tom grmu, a ne u ceni karte. Jesmo mi ekonomski tigar pa je karta skoro svakom skupa, ali za istu će se naći, makar se bubrezi prodavali, jer to smo mi, volimo pa makar po koju cenu. Samo se alternativa sns Ostoji i podmlatku mu neće naći.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Ne znam, možda sam malo subjektivan, shvatam da se ne može svima udovoljiti, ali ne dopada mi se ovo čuvanje mesta sezoncima u areni gde vrv neće pustiti u prodaju više od 13 hiljada sezonskih. To ima smisla na stadionima koji primaju minimum po 30 hiljada gledalaca, pa je i fluktuacija sezonaca mnogo veća svake godine, pa se ta "rezervisana" mesta ne osete toliko. Ovako su prednost dobili samo oni koji su se dograbili najboljih mesta prošle godine i neće ih ispuštati narednih x godina, ako se ova praksa nastavi. Siguran sam da ima puno ljudi koji bi, kao i ja, promenili svoje mesto ili sektor.
I izbegao bih narativ "ispoštovali su sezonce". I ja sam neki sezonac i mene nisu ispoštovali. Ispoštovali su samo one koji su zadovoljni svojim prošlogodišnjim mestom i ne žele da ga menjaju. Ne sumnjam da ce biti objave tipa, 80% sezonaca zadržalo svoja mesta, ali to ne znači da su 80% hteli da ostanu na prošlogodišnjim mestima, već su mnogi od njih naterani na to, usled ovakve politike prodaje.

Prošle godine je bio odličan sistem. Nedelju dana imaju sezonci da biraju gde će, zatim pustiš u slobodnu prodaju i nema komplikacije. E sad pitanje da li bi ovaj novi sajt uopšte izdržao to, s obzirom da ima mnogo više sezonaca nego pre.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Meni stvarno nije jasno kako bi drugačije napravio a da ispoštuješ sezonce?
Šta sad neko ko ima dobro mesto treba da ga prepusti tebi koji imaš loše?
Ne razumem šta hoćeš da kažeš?

Ili treba da se napravi "Ko prvi devojci, njegova devojka", pa da svi kao retardi refrešujemo u kad se puste karte, i strušimo sajt instant...

Čisto sumnjam da će svi da obnove svoje sezonske u ovih 10 dana. Neće te karte biti baš tako jeftine, i nemaju svi lovu u tom momentu.
Tako da će neka mesta sigurno ostati..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne znam, možda sam malo subjektivan, shvatam da se ne može svima udovoljiti, ali ne dopada mi se ovo čuvanje mesta sezoncima u areni gde vrv neće pustiti u prodaju više od 13 hiljada sezonskih. To ima smisla na stadionima koji primaju minimum po 30 hiljada gledalaca, pa je i fluktuacija sezonaca mnogo veća svake godine, pa se ta "rezervisana" mesta ne osete toliko. Ovako su prednost dobili samo oni koji su se dograbili najboljih mesta prošle godine i neće ih ispuštati narednih x godina, ako se ova praksa nastavi. Siguran sam da ima puno ljudi koji bi, kao i ja, promenili svoje mesto ili sektor.
I izbegao bih narativ "ispoštovali su sezonce". I ja sam neki sezonac i mene nisu ispoštovali. Ispoštovali su samo one koji su zadovoljni svojim prošlogodišnjim mestom i ne žele da ga menjaju. Ne sumnjam da ce biti objave tipa, 80% sezonaca zadržalo svoja mesta, ali to ne znači da su 80% hteli da ostanu na prošlogodišnjim mestima, već su mnogi od njih naterani na to, usled ovakve politike prodaje.

Prošle godine je bio odličan sistem. Nedelju dana imaju sezonci da biraju gde će, zatim pustiš u slobodnu prodaju i nema komplikacije. E sad pitanje da li bi ovaj novi sajt uopšte izdržao to, s obzirom da ima mnogo više sezonaca nego pre.

Da li pre nego što klikneš ovo dugme POST pročitaš šta si napisao, staviš se u ulogu čitaoca i razmisliš, barem 5 sekundi?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

Изгледа да смо на добром путу :D

Едит: о каквој озбиљној причи се ради задњи пост на ФБ страници им датира из марта мјесеца.
Требало их је давно одјебати, макар Остоја лично продавао карте испред Арене.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.513

Изгледа да смо на добром путу :D

Едит: о каквој озбиљној причи се ради задњи пост на ФБ страници им датира из марта мјесеца.
Требало их је давно одјебати, макар Остоја лично продавао карте испред Арене.
"...bez obzira na iskazanu želju i spremnost Ticketline-a za daljim unapređenjem saradnje i podizanjem kvaliteta usluga na još veći nivo..."

Bolji vic odavno nisam pročitao. :D

 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Kao što rekoh, ne može se svima udovoljiti. Eto, vama odgovara, meni ne. Pri tom, moje mesto uopšte nije toliko loše. Više mi se svidja kako je bilo prošle godine, to je bio moj predlog, pod uslovom da je izvodljivo.
Moje je mišljenje da to što je neko prošle godine brže kliknuo mišem od nekog drugog, ne treba da odredi narednih x sezona ko će gde sedeti i to je sve. Eto u većini ste, tako da je klub verovatno doneo ispravnu odluku.
I da, post sam pisao oko pola sata i pročitao jedno pet puta, ako neki deo nije jasan, na raspolaganju sam da objasnim.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Kao što rekoh, ne može se svima udovoljiti. Eto, vama odgovara, meni ne. Pri tom, moje mesto uopšte nije toliko loše. Više mi se svidja kako je bilo prošle godine, to je bio moj predlog, pod uslovom da je izvodljivo.
Moje je mišljenje da to što je neko prošle godine brže kliknuo mišem od nekog drugog, ne treba da odredi narednih x sezona ko će gde sedeti i to je sve. Eto u većini ste, tako da je klub verovatno doneo ispravnu odluku.
I da, post sam pisao oko pola sata i pročitao jedno pet puta, ako neki deo nije jasan, na raspolaganju sam da objasnim.
Ali ponovo brate.
Sačekaj prvi minut prodaje i uzmi bolje mesto.
Sigurno će imati neko od 12000 mesta da ti odgovara...

I posle sledećih 20 godina nemoj da ga menjaš :D
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104

Изгледа да смо на добром путу :D

Едит: о каквој озбиљној причи се ради задњи пост на ФБ страници им датира из марта мјесеца.
Требало их је давно одјебати, макар Остоја лично продавао карте испред Арене.
u klubu, koliko sam čuo, su baš ogorčeni na njih. Na stranu što su se baš pokazali kao neozbiljan partner, postoji priča i da su izvodili neke mahinacije sa kartama.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.089
Локација
Академија
Регистрација пре обајве цена карата нема смисао сама по себи. Може да се региструје 22.000 људи па да ипак само њих пола (или још мање) купи сезонске. Не знам који је маг то смислио. Мислим да се у клубу доста ломе око тога колике цене да буду и надам се да ту неће нешто зајебати, односно да неће опет бити "случајно излетеле цене из интерне преписке" или нешто слично. Такав изговор може да прође само код дебила који навијају за замрзнути клуб. Реално би било очекивати да цене буду 20% веће него прошле године, тојест 10% за власнике прошлогодишњих сезонских. Ипак мислим да ће бити више од тога, почевши од голубарника који је лане био 13.000 а сад тешко да ће бити испод 20.000 што је већ 50%. Пре сам за варијанту да сезонске не поскупе за више од 20% али да појединачне карте буду као против Реала у плејофу.
 
Top