Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.445
Reaction score
40.962
Локација
Žrnov
Po mom mišljenju, to je još gore...


EDIT: OK mi je da bude stilizovan grb, recimo ono prošle godine je bilo skroz ok... ali ovo mi nekako nije stilizacija nego "izmišljanje" novog grba. Ali dobro, ovo je onda do mene i mog nepoznavanja marketinga u sportu i marketinških trendova.
 
Последња измена:

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Po mom mišljenju, to je još gore...


EDIT: OK mi je da bude stilizovan grb, recimo ono prošle godine je bilo skroz ok... ali ovo mi nekako nije stilizacija nego "izmišljanje" novog grba. Ali dobro, verovatno je do mene i mog nepoznavanja marketinga u sportu i marketinških trendova.
Ako se zaustave na ovome - nije strašno. Kad vidim šta Ameri rade sa grbovima ekipa (a u poslednje i klubovi iz Evrope), poželim da niko nikada ne promeni ni jednu jedinu nijansu našeg Grba, a kamoli neko slovo, inače ode sve u vražju mater...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ako se zaustave na ovome - nije strašno. Kad vidim šta Ameri rade sa grbovima ekipa (a u poslednje i klubovi iz Evrope), poželim da niko nikada ne promeni ni jednu jedinu nijansu našeg Grba, a kamoli neko slovo, inače ode sve u vražju mater...
Meni se recimo dopada kada za neke utakmice vrate neke varijante retro dresova.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Пише да је капацитет 10.000, да ли се односи и на ова места са седиштима нисам сигуран...
1. Приход од места са седиштима (без прва два реда за супериор и премиум, укупно 1290 у продаји): 3.210.000 динара и то српских
2. Приход од трибина (10.000-1.506(ово су сва места са седиштима, дакле и прва два реда за супериор и премиум)=8.494): 4.247.000 динара
3. Приход од трибина (10.000): 5.000.000 милиона милијарди
1+2: Дакле ако су у ово 10.000 места урачуната и места за седење, укупан приход је: 7.457.000 динара или 63.626€
1+3: Ако се ово 10.000 односи само на трибине, приход је: 8.210.000 валуте економског тигра или 70.051€
Притом треба додати и системску накнаду од 4%...
Дакле недовољно за Остојин нови сат :) али сасвим довољно за Један Партизан имамо 3. део.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pa nije baš.
Ako hoćeš da prodaješ nešto po premium ceni moraš da daš sa premium uslugom.
Ovo trenutno izgleda kao da prodaju neke kradene vivaxe po ceni apple uređaja. Da mi donese Ostoja na kobili sezonsku od 500e i da me prođira po kraju.
Aman ljudi kakvo uživo dolaženje, gde to ima, o čemu mi pričamo.
Izgleda da nisi ukapirao poentu mog posta. Izmedju ostalog i zbog razloga sto si ti napisao sam naveo ovu izreku. Jbg hoces da jedes (gledas Partizan) hoces da je*es (da navijas na utakmici) a to kosta brate (moras da olupas noge i dodjes da cekas red za sezonsku). Generalno to nema nigde vise kao sto si sam i naveo, uzivo dolazenje je odavno zastarelo, osim izgleda kod Ostoje.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Погледајте прилог 23091

To je valjda neki novitet ove sezone, i sezonske ćemo dobijati u ovome valjda...
Otprilike (barem ja to tako tumačim), da je ovo priprema za promenu grba. Što ja lično u potpunosti podržavam.
"Zvezda petokraka" u grbu.
Ujedno i druga polovina 2023 godine.
Komunizam je odavno svuda stvar prošlosti.

Normalno, na stranu lični afiniteti, ili animoziteti.
Partizan je iznad svakog od nas.
Preduslov za bilo kakvom zvaničnom promenom grba, bilo bi neko javno izjašnjavanje pristalice Partizana .
Dal uz člansku kartu kluba ili neki drugi modalitet.
U svakom slučaju, ostavi se mogućnost izbora. Izmedju postojeće "crvene petokrake", ovog grba koji sada na trening dresovima, ili nečeg trećeg kao moguće solucije.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
"Zvezda petokraka" u grbu.
Ujedno i druga polovina 2023 godine.
Komunizam je odavno svuda stvar prošlosti.
Heineken likes this.

E a ja da sam sa sekircetom sada poslao bi te na hladjene do nove godine zato sto bezveze otvaras temu za glodjene bez potrebe.
Pa ti u slobodnom vremenu crtaj svoje verzije grbova sa loptama, dvoglavim orlima, krunama namesto petokrake koliko hoces
Partizanovo ime i grb su identiteske svetinje to se ne dira. Moze neke kozmeticne korekcije, ponavljam KOZMETICKE ali moje misljene je da je Partizanov grb savrsenstvo.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Heineken likes this.

E a ja da sam sa sekircetom sada poslao bi te na hladjene do nove godine zato sto bezveze otvaras temu za glodjene bez potrebe.
Pa ti u slobodnom vremenu crtaj svoje verzije grbova sa loptama, dvoglavim orlima, krunama namesto petokrake koliko hoces
Partizanovo ime i grb su identiteske svetinje to se ne dira. Moze neke kozmeticne korekcije, ponavljam KOZMETICKE ali moje misljene je da je Partizanov grb savrsenstvo.
Poštujem

Samo bez tih nekih sekirica.
Takodje, reper nekih davnih vremena.
Gde kada nešto nije u saglasju sa mojim mišljenjem, odma ide neka "sekirica", neko kažnjavanje ;)
Ja se samo nadovezao na grb kluba koji se već ovog trenutka nalazi na trening dresovima , našeg kluba.
Koliko primetio, već je bilo iznetih mišljenja, kako se to nekome ne svidja.
Ja izneo, svoje lično mišljenje. A ono je da se meni lično svidja ta promena grba, na zvaničnom trening dresu KK Partizan-a.
Uz jedno bitno ogradjivanje. Bez ikakve namere da nekome , ko se ne slaže sa mojim vidjenjem nečega, odmah priželjkujem neke "sekirice" ;)

Dakle, napisao, podržavam promenu. Uz , pa pazi sad.
Mišljenje većine drugih kojima Partizan u srcu ! ;)

Inače, petokraka na "Heinekenu" i crvena petokraka u grbu Partizana, imaju zaista istu simboliku. Tako da ti primer, zaista na mestu ;)

Uzgred. Izvini što sam ustalasao tvoja osetljiva osećanja prema toj petokraci.
Obećavam, da se povlačim iz svake dalje polemike oko ovog pitanja.
A, ti slobodno priželjkuj "sekirice", i svakojake kazne, za svakoga ko iskače iz tvog šablona razmišljanja i shvatanja ;)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.445
Reaction score
40.962
Локација
Žrnov
Otprilike (barem ja to tako tumačim), da je ovo priprema za promenu grba. Što ja lično u potpunosti podržavam.
"Zvezda petokraka" u grbu.
Ujedno i druga polovina 2023 godine.
Komunizam je odavno svuda stvar prošlosti.
Otprilike (barem ja tako tumačim) ovo su tvoje puste želje - pusti snovi.
Ti ako ne znaš da polovinom 2023. petokraka u našem grbu ne predstavlja komunizam - ne znam šta bih ti rekla.
Ne znam kako možeš uopšte da navijaš za Partizan, ako ti petokraka toliko smeta.

Dakle, napisao, podržavam promenu. Uz , pa pazi sad.
Mišljenje većine drugih kojima Partizan u srcu ! ;)

dakle kad smo kod većine, barem na ovom forumu:
(demokratski izglasano)

1694179047680.png
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
@Maks778 procitaj jos jedan put sta sam napisao za sekirce. Ne zato sto ti se grb ne dopada pa hoces da menjas (to je tvoje mislenje tvoji problem) nego sto se otvara tema po ko zna koji put bez potrebe.

Nisam osetljiv na crvenu petokraku nego na Partizanov grb kao celinu.
Ponovicu za mene je grb Partizana estesko savrsenstvo kao celinu.
Prvo nesto sto se secam je kao mali klinac od 3 4 godine da sam se zaljubio u taj grb ko je bio zaljepljen u nasoj dnevnoj sobi od mog pokojnog caleta.
Pamtim kako sam ga gledao odozdo onako sa divljenjem kao nesto najlepse na svetu. Sta zna dete od nekoliko godina sta je komunizam ili drzava zna samo da je lep. I jos uvek ga tako gledam sa tim decakim ocima kao nesto lepo I neokaljano.
Ako su svakakve lopuze, jajare, secikese, sibicare koji su prodefilovali kroz sve sekcije Partizana svaki dan decenijama sa svoji postupcima ogadili i inspoganili mnoge stvari u vezi naseg voljenog kluba, ne dirajte bar ovo malo sto je ostalo neokaljano.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Otprilike (barem ja to tako tumačim), da je ovo priprema za promenu grba. Što ja lično u potpunosti podržavam.
"Zvezda petokraka" u grbu.
Ujedno i druga polovina 2023 godine.
Komunizam je odavno svuda stvar prošlosti.
Otprilike (barem ja tako tumačim) ovo su tvoje puste želje - pusti snovi.
Ti ako ne znaš da polovinom 2023. petokraka u našem grbu ne predstavlja komunizam - ne znam šta bih ti rekla.
Ne znam kako možeš uopšte da navijaš za Partizan, ako ti petokraka toliko smeta.



dakle kad smo kod većine, barem na ovom forumu:
(demokratski izglasano)

Погледајте прилог 23097
:)))))

Zaista, neverovatna si ;)
Bilo je trenutaka, kada nisam mogao poruku napisati, a da mi se ti ne zakačiš. ;)

Inspirativna si, priznajem. Odatle ti iako napisao da se neću dalje oglašavali, moram odgovoriti.

"Kako uopšte mogu navijati za Partizan, ako mi petokraka toliko smeta"?!
:)))))

Jednostavno. Partizan je , barem za mene, mnogo više od nekog simbola u grbu. Kako god ga neko tumačio. A, primetno je da i ti imaš neko zanimljivo tumačenje te iste petokrake. :)))
Odmah da ti odgovorim. Zaista me ne zanima, tvoje tumačenje, crvene petokrake u grbu Partizana ;)

Uzgred, da se samo nadovežem na tvoje pitanje meni (na koje si upravo dobila odgovor).
Ujedno iskoristim isto, pa postavim identično Il slično pitanje Tebi .
Kako Ti možeš navijati za klub gde na poledjini zvanične sezonske karte se nalazi grb , bez iste te petokrake. Kao i na aktuelnim trening dresovima? :)))
Ili, kako bi mogla navijati za Partizan, ukoliko eventualno dodje do promene i na zvaničnom grbu kluba?
Ja ću svakako nastaviti da navijam za Partizan. Sa ili bez petokrake ;)

Možda da ne repliciraš meni. Nisam ja pogodna adresa, za ono što tebe boli.
Ja, kako napisa , imam samo "puste snove" :))

Kako ti snovi ni slučajno ne bi postali Java.
A , Ti..umesto što kopala da pronadješ rezultate glasanja na forumu oko "brisanja ili zadrzavanja termina Jugoslovensko" u imenu Sportskog društva Partizan :)))
Ti lepo to glasanje prosledi upravi kluba, igračima, stručnom štabu .
Pa, njima, a ne meni, sugeriši kako nije u redu (po tebi), to što na poledjini sezonske izbacili petokraku, ili sa aktuelnog trening dresa.

Inače, u potpunosti podržavam, svaki vid izjašnjavanja.
Tako da i glasanje na koje mi ukazala je više no respektabilno.
Nikakav problem ne bi imao, ni ukoliko bi rezultati glasanja bili identični ovome na koje mi ukaza i na većem uzorku.
Samo što za razliku od mene, koji se poziva na većinsko mišljenje svima kojima Partizan u srcu. I priželjkujem, da se otvori ovo pitanje.
Tebi izgleda smeta i samo spominjanje ideje gde bi došlo do izjašnjavanja svih koji vole Partizan .
Većina izglasa da ta Petokraka ostane i dalje..nikakav problem ;)
Samo ne bi voleo da se eventualna odluka o promeni grba donese tek tako odlukom nekog pojedinca , ili grupe ljudi.
Kao što učinjeno sada sa poledjinom sezonske ili grbom na trening dresu .

Inače, nisam ja otvorio ovu "temu", već dotična.
Komentarom wtf sa slikom aktuelnog grba na trening dresovima ;)
Njoj se ne svidja promena.
Meni se (izvinjavam se dotičnoj). Aktuelna promena svidja ;)

Da završim sa..
Nemoj meni kuckati.
Zvanična adresa kluba je na drugoj adresi. Njima se obrati.
Nisam ja sada izbacio tu petokraku. Trajno ili privremeno ;)


Vidiš, kako ti nije teško da kopaš po forumu, kako bi pronašla nešto za šta smatraš da ide tebi u orilo
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.445
Reaction score
40.962
Локација
Žrnov
Prvo, nema potrebe da se kopa po forumu, zakacena anketa na odgovarajucoj temi.
a kako ti rece, nemoj pisati ako ti repliciranje odnosno drugacije mislkenje smeta.

Uzivaj u Partizanu! Sreća pa se (jos uvek) simboli kluba ne menjaju u skladu sa trenitnom modom.
 
Top