Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Ne mislim na to,mislim da smo potpisali tako nekog, inglisa, turea odzeleja...pricalo bi se u fazonu koga mi dovodimo ovo nisu ni ec igraci.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Наравно да би била пљувачина када је овде владало расположење тотално лудило, да се Небо доводио као резерва Хал из Монака као 3. центар, Калатес циглар и тако даље.

Јој кад би неко знао да направи фору са оним кером типа гробари у августу ( Калатес 5 плеј да буде) вс гробари у октобру, дајте некога Еврокуп 11 играча , може да се нађе :D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ne mislim na to,mislim da smo potpisali tako nekog, inglisa, turea odzeleja...pricalo bi se u fazonu koga mi dovodimo ovo nisu ni ec igraci.

Pa jbg… to govori koliko smi nerealni u svemu…

Kad jedna Valensija koja igra u Spaniji kupuje takve igrace, ne znam sta mi koji kurac ocekujemo a do pre 2 godine smo se raspadali..
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.299
Локација
Novi Sad
Tema o transferima je za razlogom zaključana.... ne mlatite i ne sanjajte vlažne snove, ako bude neka ozbiljnija informacija tema će biti otključana.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.389
Reaction score
3.210
Локација
Tamo gde su Grobari
Наравно да би била пљувачина када је овде владало расположење тотално лудило, да се Небо доводио као резерва Хал из Монака као 3. центар, Калатес циглар и тако даље.

Јој кад би неко знао да направи фору са оним кером типа гробари у августу ( Калатес 5 плеј да буде) вс гробари у октобру, дајте некога Еврокуп 11 играча , може да се нађе :D
Hvala na ideji :D
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Ovaj novi sajt izgleda stvarno kriminalno.
Izgleda kao neki studentski projekat sa pocetka studija.

A tek ova Fancee kompanija preko koje idu karte je kriminalna, da ne otvara ni sajt bez registracije :pop
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Znači u studiju Vlade Đurović i "ja sam napravio Bogdana" Jakovljević :p

I obojica saglasni, ako cigani dobiju večeras utakmicu -rešeno pitanje prvog mesta u ABA ligi.

Pa jbm mu sve, tek počelo takmičenje... znači cigani ne mogu nikako da kisknu? To je zavRšeno?
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ovo mora da su Tegi i sin pravili sajt.

Jer ova kreativnost i domišljatost teško da je potekla od nekog drugog:
zvanični mejl - [email protected]
mejl za mlađe kategorije - [email protected]
-imprešns?

partizan.basketball bukvalno za redirekt ili fan shop ili members only

bukvalno partizan.dzaba.com sajt, ako se još neko seća te genijalnosti srpskog interneta

Da li iko odavde poznaje bilo koga iz našeg marketinga?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Grobari ili postali disleksični svi pa niko ne vidi grešku ili marketing KKPa ima poseban status.
Zamišljam reakcije na ovakvu objavu FKPa....
 

Прилози

  • Screenshot_20231031-164518_X.jpg
    Screenshot_20231031-164518_X.jpg
    182,7 KB · Прегледа: 193

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Kad sam videla da je Ostoja odgovorio, pomislila sam prvo da je bolje da je ćutao...

Međutim, zbog ovog dela mi je drago što se oglasio:
- Javnost ovo verovatno ne zna, ali naš rival ostaje bez dve trenažne dvorane zbog privatnih planova pojedinaca. To je razlog što traže gde će im mlađe kategorije trenirati i, pogađate, hoće baš tamo gde je Partizan već godinama zakupac. Rekao bih sada mnogo toga, ali ću za sada ostati nedorečen - završio je Mijailović svoje izlaganje.
 
Top