Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.844
Локација
underground
Da,pise i da ostaje trener Partizana,jbg,sigurno je deo dogovora,posto pretpostavljam da kod nas radi ispod svoje trzisne cene,pa mu ovo dodje ko kompenzacija.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Trinki je sposoban da vodi nas i dvije ozbiljne reprezentacije u isto vrijeme tako da se opustite sto se toga tice
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nijedan ozbiljan trener sa reputacijom ne bi vodio i reprezentaciju i klub. Celo leto i pola seprembra moras biti uz reprezentaciju ako se plasiras na prvenstvo, a u avgustu u klubovima pocinju pripreme.

Zanima me kako to da bar nisu odradili domaci kostur koji bi trebao da bude poznat, ko ostaje ko je skartiran. Mislim sigurno Trinki zna ko mu treba i ko ce ostati samo cudi me kako to nisu obelodanili. Zavrsila se letnja liga tako da valjda bi trebala krenuti i pojacanja. Valjda je Loncar probrao sta valja :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ja se nadam Vanji, Jaramazu, Jankovic x2, Zagorac.

Za sada imamo Thomasa koji je stigao pre nedelju dana + Sy + Paige. Sy i Paige i dalje upitni..
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.844
Локација
underground
Mislim da je upitan i Marinkovic,Trinki ga ne pomenu u onom intervjuu,kao igraca koji je pod ugovorom,verovatno se ceka ponuda,inace bi bilo logicno da potpisu novi ugovor,jer bi mu ovo bila zadnja sezona,i onda nista od obestecenja.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa verovatno se i nama ne žuri da sad raskinemo ugovor s nekim igračem a posle dovedemo goreg.
Prvo probaš da nađeš pojačanje, a onda ćeš nekako da ga daš nekom...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.942
Локација
Подгорица
Nijedan ozbiljan trener sa reputacijom ne bi vodio i reprezentaciju i klub. Celo leto i pola seprembra moras biti uz reprezentaciju ako se plasiras na prvenstvo, a u avgustu u klubovima pocinju pripreme.

Zanima me kako to da bar nisu odradili domaci kostur koji bi trebao da bude poznat, ko ostaje ko je skartiran. Mislim sigurno Trinki zna ko mu treba i ko ce ostati samo cudi me kako to nisu obelodanili. Zavrsila se letnja liga tako da valjda bi trebala krenuti i pojacanja. Valjda je Loncar probrao sta valja :D
Теби је Сале Ђорђевић па и Дуле Вујошевић неозбиљни? Када је неко добар може то радити без проблема.
Што се Вање тиче волио бих да остане јер коначно је проиграо како треба. Мда се ни Пејџа лагано одрекао много ће он боље играти него што је играо сада већ прошле сезоне.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ne mogu da verujem da cu ovo reci, kritikovao sam ga tokom cele sezone, ali mislim da bi trebali da zadrzimo Pejdza.

On je na koledzu bio jedan od najboljih igraca u drzavi, izraziti strelac, igrac koji resava utakmice u zavrsnici, dok u Partizanu gotovo nista od toga nije pokazao... sve do samog zavrsetka sezone. Tu je poceo da pruza one partije koje se ocekuju od njega.

Setite se sta uvek govorimo kada su u pitanju americki igraci - dajte nekog sa iskustvom igranja u Evropi.
Pejdz ima iza sebe upravo to. Video je kako funkcionise ta fizicka igra sa velikim momcima u evropskoj kosarci, i mislim da ce ovo biti njegova godina. Pritom, deluje i da Trinkijeri ima ogromno poverenje u njega.
Ne treba zaboraviti da ima i nas pasos sto je svakako plus.

Imam jako dobar predosecaj za njega u narednoj sezoni.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mislim sigurno Trinki zna ko mu treba i ko ce ostati samo cudi me kako to nisu obelodanili
Vidi družr, to je prosto. Ako obelodaniš koga si škartirao a ko ostaje, napravio si mnogo grešaka: 1. Svi znaju "tvoj kostur" i šta od pojačanja tražiš na tržištu; 2. To otvara mogućnost "škartiranima" da se "snalaze" na tržištu i traže drugi klub, ne formalno (ali u glavi sigurno); 3. Menadžeri su govna koja će da podižu cene i prosečnim igračima jer si već "škartirao" neke i sada "moraš" da ih menjaš (dopuniš) po svaku cenu; 3. Ako neka kupovina propadne pa mora ostati igrač (po ugovoru) kojeg si škartirao, kako tog škartiranog motivisati da se kida celu sezonu za tebe (mislim, odigraće svaki jer je profesionalac al neće da polomi nogu).

Druga je stvar što smo mi nestrpljivi, što vidimo da se drugi uveliko pojačavaju (pre svega Panteri i Mornar), nisam nešto zapazio ostale.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Setite se sta uvek govorimo kada su u pitanju americki igraci - dajte nekog sa iskustvom igranja u Evropi.
Pejdz ima iza sebe upravo to. Video je kako funkcionise ta fizicka igra sa velikim momcima u evropskoj kosarci, i mislim da ce ovo biti njegova godina. Pritom, deluje i da Trinkijeri ima ogromno poverenje u njega.

Paige mozda sada ima iskustvo igranja u Evropi. Ali decko ne zna da igra kosarku. To sto pogodi dvije trojke po mecu nista ne znaci kad napravi sto gresaka predhodno.

Bas nebih voljeo da ga gledam i naredne sezone. Ni njega niti N. Jankovica.

Lendejla sam kritikovao mnogo ove sezone.
Sada cu samo reci vama odje da mislim da nece nista bit od njega ni tamo u Litvaniji. Nisu oni u NBA ludi sto ga nisu uzeli.
Praticu njegove rezultate ove sezone pa cemo vidjeti jesam li bio u pravu.

Nijedan ozbiljan trener sa reputacijom ne bi vodio i reprezentaciju i klub.

Djordjevic ti nije trener sa reputacijom?
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Питање је кога уместо Пејџа?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top