Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Срећно предобром брату Банџи у наставку каријере.
Много готиван лик, и сасвим солидан кошаркаш. У сваком мечу давао све од себе, човјек баш по мјери једног нашег легендарног тренера :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Пуно среће нашем црном (и летећем!) брату Сију у наставку каријере!
Хвала ти за све, био си са нама када је било најтеже!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Cigansport piše da smo zainteresovani za Menija Herisa 29 godina, 22 poena prosečno beležio prošle sezone u Bašekširu u Turskoj.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.345
Reaction score
11.145
Локација
underground
Ovaj igrac se povezivao sa nama i prethodnih par godina,ali tad ga nismo mogli priustiti.
 

Bojan Pfc

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
46
Reaction score
19
Локација
Beograd
Mogu li ja da pitam nesto samo, ali bez ljutnje i obrtanja reci. Odakle nama para za sve ove camuge, pogotovo ako i ovog dovedemo? Do prosle sezone smo mogli samo da sanjamo 6 dovedenih stranaca pre pocetka sezone. Samo da nas ovo ne dovede posle do nekih dugova, jos i arena od ove sezone....
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.295
Reaction score
18.529
Локација
Kej Republika
Mogu li ja da pitam nesto samo, ali bez ljutnje i obrtanja reci. Odakle nama para za sve ove camuge, pogotovo ako i ovog dovedemo? Do prosle sezone smo mogli samo da sanjamo 6 dovedenih stranaca pre pocetka sezone. Samo da nas ovo ne dovede posle do nekih dugova, jos i arena od ove sezone....

Drug predsednik plaća? Što pitaš?
I te "čamuge" će karati limenke. Bez vazelina.
 

Bojan Pfc

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
46
Reaction score
19
Локација
Beograd
Pitam druze jer do juce se vodila prica kako prebijene pare nemamo, grcamo u dugovima,dovodimo neke polovnjake tek na polusezoni, itd... Ne zelim da postanemo ono sto je zvezda (drzavni projekat). Setite se prosle sezone, dosta "nas" je prozivalo gance kako nemaju domaceg igraca, kako im se sipa u budzet i ne pita za cenu.. Odjednom u Partizan dolazi vucicev covek, koji dovodi najskupljeg trenera na balkanu, zakupljuje najvecu halu u evropi, a setite se price coravog covica koji je pricao da samo jedna evroligaska utakmica u areni kosta desetine hiljada evra, a mi cemo u tolikoj areni igrati ne samo aba i evrokup, vec i kls.. Strance dovodimo kao na traci. Super je sve to, ali ljudi odakle meni to nije jasno, ja ne zelim da postanemo drzavni projekat kao zvezda sto jeste. A ako se vec toliko ima para, sto se ne otplate prvo dugovanja bivsim igracima i nasoj najvecoj legendi Duletu, prema kojoj je uprava itekako gresna, sramota je da dugujemo najtrofejnijem treneru u istoriji kluba koji je toliko toga uradio za nas. Da me ne shvatite pogresno, neka mi dovedemo i Lebrona, al ipak nismo ni el izborili, tako da nema ni jacih sponzora i veceg priliva novca. Nemojmo ni mi biti toliko lakoverni, pocinjem da verujem onom ludaku Panticu sta prica za Ostoju.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.345
Reaction score
11.145
Локација
underground
Pitam druze jer do juce se vodila prica kako prebijene pare nemamo, grcamo u dugovima,dovodimo neke polovnjake tek na polusezoni, itd... Ne zelim da postanemo ono sto je zvezda (drzavni projekat). Setite se prosle sezone, dosta "nas" je prozivalo gance kako nemaju domaceg igraca, kako im se sipa u budzet i ne pita za cenu.. Odjednom u Partizan dolazi vucicev covek, koji dovodi najskupljeg trenera na balkanu, zakupljuje najvecu halu u evropi, a setite se price coravog covica koji je pricao da samo jedna evroligaska utakmica u areni kosta desetine hiljada evra, a mi cemo u tolikoj areni igrati ne samo aba i evrokup, vec i kls.. Strance dovodimo kao na traci. Super je sve to, ali ljudi odakle meni to nije jasno, ja ne zelim da postanemo drzavni projekat kao zvezda sto jeste. A ako se vec toliko ima para, sto se ne otplate prvo dugovanja bivsim igracima i nasoj najvecoj legendi Duletu, prema kojoj je uprava itekako gresna, sramota je da dugujemo najtrofejnijem treneru u istoriji kluba koji je toliko toga uradio za nas. Da me ne shvatite pogresno, neka mi dovedemo i Lebrona, al ipak nismo ni el izborili, tako da nema ni jacih sponzora i veceg priliva novca. Nemojmo ni mi biti toliko lakoverni, pocinjem da verujem onom ludaku Panticu sta prica za Ostoju.
Ne mozes nikako porediti nas i cigane,jer je njihov tim i dalje mnogo,mnogo skuplji,a zakup arene sigurno nije isti kad zakupljujes pojedinacno ili kad sklopis ugovor na 5 godina.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.954
Reaction score
21.925
Da li je neko potvrdio tu cenu o kojoj je nesuđeni mardeljaš pričao, ili treba da mu verujemo na reč?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.043
Mogu li ja da pitam nesto samo, ali bez ljutnje i obrtanja reci. Odakle nama para za sve ove camuge, pogotovo ako i ovog dovedemo? Do prosle sezone smo mogli samo da sanjamo 6 dovedenih stranaca pre pocetka sezone. Samo da nas ovo ne dovede posle do nekih dugova, jos i arena od ove sezone....

Za ovo pitanje, i za "camuge", treba da letis dozivotno sa foruma. Ovde rasistima nije mesto. Moderacije je na potezu.
Pitanje koje postavljaju musavci, a skinhedsi valjda imaju svoj forum. Eventualno poseti sajt qqq, ako ga imaju. I da, ti koji postavljaju isto pitanje kao ti, imaju svoj forum. Bruka sta obitava na ovom forumu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
"Garancija države"
Jebeni pasus u nekom ugovoru koji otvara vrata.
Ne možeš ratovati protiv države koja donosi zakone...dugovi prema firmama,bankama ili se peglaju putem poreza ili se reprogramiraju tako da oni tebi još trebaju platiti.
Oćeš da otkupiš pravo na Arenu,da se zove Kombank,Štark... u ugovoru lako ti može pisati "u obavezi ste da date na korišćenje Partizanu a vama u ugovoru ide prihod od 50,70 posto zarade...,od parkinga od prenosa.
Kada hoćeš da izvadiš vlasnički list ili upiše stan u katastar daješ 200 evra nekom tamo samo da ne čekaš 4godine.
Zamisli kada hoćeš da uđeš na neko tržište,da otkupiš pravo na neko zemljište na teritoriji Beograda znaš li šta je za njih sponzorstvo od nekoliko milki.Fora je samo da li država će te preusmeriti u tom pravcu.
Jedno vreme je čak i Klinički centar Srbije bio uslovljen da finansira FK Crvena Zvezda...onda možeš misliti dokle to ide.
Da li je to dobro za Srbiju ,ne...ali merna jedinica je glasački listić . A gle čuda u Srbiji se počelo podrazumevati da ne možeš se zaposliti,ne možeš lepo živeti stoga vrednuješ da li je ovo ili ono uradio za tvoj klub i mesta pobune (tribine) ne koristiš za blaćenje njegovog imena.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Ko je bre najskuplji trener na Balkanu? Da li znas koje teritorije cine balkansko poluostrvo?
Ja sam siguran da Trinki nije najplaceniji ni u ABA , a kamoli na Balkanu(uzeti u obzir Grcku i Istanbul). Pa bolid sto se tukao sa Bodirogom je placeniji za pocetak.
Da ne sirim pricu o ceti mutiranog kluba iz zupancove, njihovi igraci, svi sa NBA iskustvom, nasi , mahom iz ITA lige, dosta jeftiniji.
Nego, upis kolege @Bojan Pfc strahovito podseca na demagogiju koja nam se gura vec skoro deceniju od strane prepostenog kosarkaskog radnika iz zeleznika.
Ili je i dalje mlad i zelen, pa ne shvata najbolje neke stvari, ili ce vrlo brzo dobiti kartu u jednom pravcu sa naseg foruma.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Dao je Ostoja pare, Nedic mu je garantovao :D
Dalje, za ovo sto nase tamnopute igrace nazivas "camugama" treba na hladjene da ides. A sto se tice Trinkijerija, nije najskupljo trener ni u Aba, pravi primer ti je proslosezonski trener Buducnosti, trener iz komsiluka plus strucni stab. A npr o grckim klubovima neću ni da pisem ;)
Trece, Vidi da li se mozes registrovati na RSB forum pa tamo siri svoje teorije, jer mi mirises na bas takvog lika
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top