Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.877
Локација
Храм фудбала
Поред свега што добијамо са Жељком, није мала ствар и спонзорски пул. Убјеђен сам да ће они што се до јуче ни на телефон нису хтјели јавити, сада молити да се име њихове фирме нађе иза леђа Жељка Великог. А таквима треба ударати што већу цијену, маркетинг ово мора и треба искористити максимално, па што и не једним великим иностраним спонзором, не везаним са домаћим муљом.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Nisam strucan u oblasti, ali mislim da bilo koji inostrani sponzor koji bi sponzorisao, svakako treba da ima predstavnistvo preko koga bi islo sponzorstvo, a time se svakako i vuce u ovom mulju. Mislim da ne postoji mehanizam da firma prijavljena iskljucivo u Spaniji, na primer, sponzorise klub u Beogradu.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Kurir objavljuje do 8 kvota 1.05 posle ovog upisa :D
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Nisam strucan u oblasti, ali mislim da bilo koji inostrani sponzor koji bi sponzorisao, svakako treba da ima predstavnistvo preko koga bi islo sponzorstvo, a time se svakako i vuce u ovom mulju. Mislim da ne postoji mehanizam da firma prijavljena iskljucivo u Spaniji, na primer, sponzorise klub u Beogradu.

Nije nužno da imaju predstavništvo, postoji mogućnost dobijanja i donacija i sponzorstva iz inostranstva. A nije ni teško "otvoriti" kancelariju ovde za slučaj da to donosi neke olakšice, a ne donosi...
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.276
Reaction score
7.061
Procitah sad na nekom portalu da nam se i Micov nudi.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Raj za " istrazivacko sportsko novinarstvo", tek cemo se naslusati informacija.
Od pre neki dan verujem samo Tulji, tako da portali odjebite ili angazujte Tulju insajdera.
Realno, " dovesce " nam portali bar tri petorke pre nego dodje prvo zvanicno pojacanje.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Micov covek ima 36 godina. Igra na poziciji 3, kao i Nakic koji ima 20, kao i Zagorac, koga se ja mislim necemo tako lako odreci.

Kao sto neko napisa, zelimo i njega, Milosavljevic je isto igrac koji moze na 3, 4 je godine mladji, i po meni idealan za novog kapitena.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Procitah sad na nekom portalu da nam se i Micov nudi.

Koliko znam njemu je istekao ugovor sa Armanijem i oni mu nisu ponudili novi (ili on nije prihvatio ne znam detalje) pa su mu se zahvalili na dosadasnjim igrama putem drustvenih mreza. Tako da Micov je slobodan igrac ali njegov temperament se mozda ne uklapa u Zeljkovu filozofiju tako da postoji mogucnost da ne bude nikakvog kontakta. Videcemo sta nose dani posle promocije.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Valjda vodjena onom narodnom "žežen kašu hladi", sve ne smem ni da se radujem.. poslednja ovakva euforija je bila onog popodneva kad je Peković postao predsednik, pa su najavljivane NBA petorke...
Daće bog da se istorija ne ponovi bar jednom...
Upravo tako! Što bi nadrealisti rekli: "ko se jednom o mlijeko opeče i u jogurt duva". :D

Nego, razmišljam nešto jutros, kroz maglu mamurluka, da li se nekada desio veći dolazni transfer kod nas? Ne samo u KK, našoj košarci, nego u cijelom našem sportu.... Razmišljam i ne mogu da nađem takav primjer. Ispravite me ako griješim, možda me ova sreća previše "opila".
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
E a mene zaboli racku, ko god da dođe Želimir ga zvao i to mi je sasvim dovoljno. I da se niko ne naljuti, zviždućem ceo dan! Mnogo su mi zabavnija naklapanja na RSB-u. Bolesnici ceo dan samo o NAŠIM POJAČANJIMA pričaju! Oni kao da nemaj klub! /dobro, bez "kao", neka izvinu za grešku/ :buhaha:buhaha:buhaha

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top