Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Cool stvar je sto se sve drzalo u tajnosti! Koliko sam primetio, nije se pisalo da pregovaramo. Panter je igracina, da se ne lazemo

Док су цигани чували Калинића и Јовића оде Пантер :D
Баш ми драго да га новинарска говна коначно дувају за имена потенцијалних појачања, људи им закључали СВЕЕЕ аааа.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ozbiljan talenat i strelac, profil igrača koji nam je bio potreban kao kiša u pustinji, ali potencijalno problem u svlačionici i na terenu, verujem u Željka 100% da će to sanirati, jer čovek može da da gomilu koševa očas posla. Ozbiljan novac je dat za ovo, što mi se ne sviđa toliko iskreno, ali ajde. Drago mi je što nijedan novinar nije imao informaciju i što se vratilo za Voldena sad.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top