Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.760
Reaction score
19.351
Локација
Nickname
Ne bih se u ovom trenutku nikako voleo naći u koži prosečnog navijača pseudokluba kk zvezde ili kako već.
Lažem, ne bih ni u jednom trenutku.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Plačite, plačite licemeri, u njihov klub se trpa i šakom i kapom već 10 godina, a nas na svakom koraku masakriraju, a sad kad mi dovodimo pitaju odakle para?
Marš u pičku materinu, spremajte bulje sad licemeri!
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
E ovo je pojačanje u pravom smislu riječi,ko bi se ovom nadao prije samo mjesec dana ::)
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
A jest sad 3 miliona, realno je glupost. Ja ne znam da li je iko ikada u Evropi imao 1.5 miliona po sezoni. Ali vrh pojačanje, čekamo sledeće!


Ajde Leo potpisuj! :ziveli
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Inače da spomenem da je Eurohoops portal koji je pričao o tome da čas Željko ide u Fener pa u PAO pa u Makabi i tako dalje... ne bih bio skroz siguran da je ovo ovolika cifra koliko se spominje, iako me ne bi čudilo, samo se sve to mora uzeti s dozom rezerve... zanima me sledeći potez
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top