Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.024
Локација
Београд
''Ljudi nisu svesni da je opasno kada 17,18 hiljada ljudi dođe na utakmicu koliko je opasno podgrevati atmosferu jer sve može imati trajne posledice"

Jako je opasno to, znate šta se ne sme pevati, inače...

"Ja nikada nisam krio da sam deo SNS, a drugi su ćutali. Imam fantastican odnos s predsednikom države, a kada bi 30% partizanovaca podržavalo kao on sve bi bilo dosta bolje. Tu je sve jednostavno, naši navijači bi zeleli da bude drugačije, da smo mi sve sami uradili, ali ko god kaže da nema pomoc drzave to nije istina. Neka izađu drugi i kažu kako jeste tada prestaje mržnja. Kada dođemo u situaciju da naši navijači vređaju nekog, a ja treba da razgovaram o sezoni sa nekim koga je vređan. Vučić je predsednik svih građana, a samim tim i svih klubova. On se izdiže iznad svih i to sto je navijač Zvezde ne pokazuje kada priča sa nama, nemamo taj problem".


Na ovo mogu samo da odgovorim povraćanjem.

"Neka se grobari bave partizanom, a kada god su vređanja bila mi smo plaćali velike kazne, a prihodi su bili manji od toga. Nas kazne uvode u minus, ako misle da možemo tako da organizujemo utakmice to je nemoguce. Platili smo 5.00. prethodno 15.000. Biće kamera sa HD rezolucijom i naći ćemo ljude koji bacaju predmete na parket i kaznićemo ih. Biće zabrane dolaska.

Ćuti i tapši. Pevaj ono što ti mi dozvolimo.
HD kamere će biti postavljane da bi identifikovali ljude koji, ovaj... bacaju predmete naravno.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.722
Pa mater ti jebem picko vuciceva!
Kada na zadnjoj utakmici protiv vučićevog kluba navijači vređaju Željka Obradovića, ne osećaš potrebu da se oglasis?
Kada ti isti navijači gađaju raznoraznim stvarima igrače, takodje ne osećaš potrebu da se oglasis?
Kada žandarmerija sa stitovima izvodi sa terena najvećeg evropskog trenera, ni to nije signal da se oglasis?
Kada kurva pobeđuje sa koracima berona, opet nema razloga da se obratis?
I masu toga, do sutra da nabrajam.
Jel ne smeš da se oglasis pošto kod tog skota ideš da pričaš o sledećoj sezoni?! Šta imaš sa njim da pričaš o sledećoj sezoni?! On ti daje pare?! On je drzava? Jel si svestan koliko je to bolesno?!
A imaš potrebu da se oglašavas kada se taj skot vređa, ili da se izvinis zbog slikanja sa Sergejom. Tada nećemo politiku, sve nam diraj, samo vučića nemoj!
Mrs picka ti materina odvratna!!!
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.315
U ekipi koja ima zacrtane ciljeve kao Partizan, jedan nemac pojma se moze tolerisati, dva su na granici pucanja svih ambicija, a tri cine ostvarenje makar jednog postavljenog cilja nemogucom misijom.
Apsolutno mi je nejasno da Gagi Milosavljevic nije mogao da nadje svoje mesto u ovakvom Partizanu, jer je on, i sa samo jednom rukom, i samo jednom nogom, doktor kosarke za ovu nasu trojku. Sve dok igra kosarku, Gagi je morao da igra samo za jedan klub, a to je Partizan, i sramota je Partizana sto on nije kapiten, makar sa ulogom (malo li je) Novice Velickovica.
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
I šta, prođe i ova reprezentativna pauza, a za nas i dalje nema centra? Uh bre, da mi je neko pričao avgusta da je Koprivica zadnje pojačanje u ovoj kalendarskoj godini... Ne kapiram, pare sigurno nisu problem, ovaj roster je po ceni na nivou onog prošlogodišnjeg, da toliko nema čoveka koji bi prihvatio višegodišnji ugovor, a da odgovara Žocu... Kad pogledam rostere evroligaša i ozbiljnih evrokupaša, pa niko nije bez 15 igrača, negde ih ima i više... Ubedljivo smo najkraći roster u evropi... A sad nam sledi raspored od kog sezona zavisi... Nezgodna Igokea u gostima, skor 13:8 za nas, često su nam pravili probleme, pa Olimpija kući, koja je u rasulu, pa gostovanje u Baru... Ako te tri dobijemo, lagano smo među dve ekipe u abi na kraju... A u evropi, meč svih mečeva... Metropolitan u gostima... Tas na vagi koji će odlučivati da li smo u prvih 3 ili ispod... Ako se podrazumeva da izgubimo od lokomotive, huvetuda, i andore, onda su ta gostovanja francuzima i turcima utakmice odluke, jer ko tamo dobije, sigurno ima ogromnu prednost na tabeli na kraju... Ajde, vidimo se u Areni protiv Olimpije i onog govneta blažiča
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
šta, prođe i ova reprezentativna pauza, a za nas i dalje nema centra?
Ili nisu rešili onaj bat iz oktobra meseca ili nema dovoljno kvalitetne opcije na tržištu.

Mada ne brine me toliko pozicija 5, jer znam da će doći, koliko me brine pozicija 1.

Od Madara sam očekivao mnogo više obzirom kakav se hajp digao oko njega, mislio sam da će od svih mlađih igrača on biti taj koji će praviti najveću razliku. Na kraju ispade da je od svih mlađih on taj koji daje najmanji doprinos.

Očekivao sam da je bolji u organizaciji igre, iz ovih utakmica sam uvideo da samo za sebe može kreirati, bekovi ga jedu u prenosu lopte. Deluje mi da je više kombo, nego plej. Prilikom pravljenja pika gubi dribling i staje i potom gubi lopte ali ajde mlad je, verujem da će na proleće biti drugačiji igrač, a da će već sledeće sezone biti na mnogo većem nivou.

Nemamo igrača koji je sposoban udeliti lucidan pas, koji je sposoban igrati na već postavljenu odbranu, a tako nešto nas sigurno čeka u utakmicama za titule. Tako da pored centra očekujem doselekciju na pleju.
 
Последња измена:

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Pisao sam jos pre pocetka sezone da nam fali plej i pored Madara i Moora, ali naisao sam na osudu, sto je i logicno jer sezona nije pocela... Medjutim, mi smo na pola sezone jos malo, a i dalje nemamo korist od nasih plejmejkera. Msm da bi jedan plej doterao situaciju na bolje,ali pre svega lucidan i iskusan.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.672
Madar je mlad igrac i ocekivano je da bude 3 plej. Aleksa se brzo dokazuje dok Mur jos uvijek uci o evropskoj kosarci.
Cini mi se da ljudi zaboravljaju da je Zeljko i zajeban trener a ne samo najbolji. Dosao je na tri godine i logicno da nece izabrati polu rjesenja. Guli ove sto ima i tako ih pravi boljim.
Balsa postaje sve bolji. Potencijal je neupitan, ali ovdje je ipak najveca promaja.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
@zmajski

Leo Vesterman kad je došao kod Duleta kao prvi plej je bio mlađi nego Madar kad je stigao letos kod nas, takođe kao prvi plej.

Madar je projektovan za prvog pleja i jeste prvi plej ove ekipe.

Nikada ne možeš zasigurno reći, ali mislim da ima potencijala za solidnog role playera u nekoj NBA ekipi u budućnosti.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Madar je mlad igrac i ocekivano je da bude 3 plej. Aleksa se brzo dokazuje dok Mur jos uvijek uci o evropskoj kosarci.

Muru je Partizan PETI klub u evropi, 4 godina kako igra takmicenja po "evropskim" pravilima

To sto se neko brze prilagodjava zahtevima naseg trenera od madara ne cine ih vecim potencijalom od njega, ljudi morate da razumete da igrati na poziciji organizatora igra je veoma tesko samo po sebi, a ona kada dodjete u sistem najboljeg trenera evrope, cije vidjenje kosarkase igre je jako kompleksno taj proces traje i trajace citavu sezonu mozda i vise.

Kao i svaki veliki trener Zelimir je perfekcionista i kao takav trazi od igraca dosta jer je sve u detaljima, ono sto je nas javeci problem sto mi kao ekipa lose stojimo, jos nemaju tu rutinu kretanja koju Zelimir trazi i mi u startu ulazimo prvo sporo u akcije, drugo ne stojimo u vecini slucajeva dobro i to dosta otezava posao kako madaru, tako i ostalim ball handlerima.

cim dodje do malo rutine, vise razmisljanja i prepoznavanja situacija, ovaj napad ce biti sve blize i blize estetskom savrsenstvu i naravno ono najbitnije efikasnosti.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.672
@SMK @ynn93 u potpunosti slazem sa onim sto ste napisali. Madar je potencijal i moramo imati strpljenja za njega.

Medjutim, pisao sam o trenutnom doprinosu. Hipoteticki, utakmica sa Igokeom bude neizvjesna zavrsnica i Aleksa napravi 5. faul. Ko ce uci kao zamjena da odigra zavrsnicu, Mur ili Madar? E onaj koji ostane na klupi je treca opcija za pleja. Mozemo spekulisati u nedogled, ali ja mislim da bi Madar ostao na klupi.
To sto mozda dobija vise minuta od Mura je samo u cilju njegovog razigravanja. Zato i jeste doveden na 3 godine.

ono sto je nas javeci problem sto mi kao ekipa lose stojimo, jos nemaju tu rutinu kretanja koju Zelimir trazi i mi u startu ulazimo prvo sporo u akcije, drugo ne stojimo u vecini slucajeva dobro i to dosta otezava posao kako madaru, tako i ostalim ball handlerima.
Tacno 100%. Samo se neki kreatori snalaze bolje od ostalih.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Petrušev nije ni razmatrao ponudu cigana letos... samo našu ... a Efes kasnije sredio "manažer"... problem: višegodišnji ugovor koji smo mu nudili... reče mi jedan miškov dupelizac, koji ga inače pljuje svugde iza leđa, a nije da nema koristi od njega.
Mislim glupo mi je jer se zna sve ovo... sem možda ovog prvog ali čudno mi da se lik okrene u kafiću iz čista mira i upadne drugu i meni u sred razgovora o KKP... znači nismo FP ni pomenuli... brišite ako ovo nema poentu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top