Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mislim da se taj gospodin zove Marjan Bucola... Generalno tu su bili navijaci izmedju 40 i 60 godina starosti, sto je logicno jer im je platezna moc veca. Najvecu donaciju je dao jedan gospodin iz Backe Topole, koga ne bih javno pominjao.Bio je manji broj mladjih Partizanovaca. Bilo je i gostiju, kako kazes iz Beograda, ali i sa Zlatibora, iz Pozege, Gornjeg Milanovca...
 
Последња измена:

ZilePfc

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
21
Reaction score
3
Локација
NBG Blokovi
Ne,nije mu to ime.
Ne bih da punim temu ovom pricom,a ne mogu da provalim kako da ti posaljem privatnu poruku.
Nije bitno nadam se i dalje ovakvim vestima...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Sve je ovo super, ove naše akcije pomoći klubu, krpljenje budžeta! Ali nećemo valjda na ovakav način funkcionisati u narednim godinama!? Nadam se da će uprava i pored maćehinskog, bahatog odnosa države prema nama uspeti da pronadje nekakav izvor finansiranja!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Можда је мало глупо и небитно питање, али сад нешто размишљам о Ф4 сезони и тако том периоду и мислим се...где је Кокан Ђуришић и што га нема више на утакмицама?
Знам да ми је увек био најјачи лик поред терена.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
U Italiji je Kokica. Njegovo kretanje (boravište) se najlakše određuje po prisustvu utakmicama Partizana. :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mislim da je Gazda pogresio,na pocetku teksta pise da je 50.000e skupljeno u Pioniru.U izvestaju sa donatorske vecere pise da je prodato 250 ulaznica po 2500 dinara.Nije ni to malo,ali ni blizu sume od 50.000.
Pozdrav...

Skupljeno je preko 50.000 evra.

Bila je aukcija četiri dresa, početna cena 50.000, ponuđena i prodata 4 dresa Murićev 80.000 din,Vanje Marinković 100.000 dinara i dva fudbalska po 90 hiljada i 80 hiljada. Svi dresovi su bili potpisani od svih igrača u timu.

Glavni teret doniranog novca pao je na nekoliko ljudi privatnika, jedna donacija je bila 2.500.000 dinara.

Sjajna organizacija, bogata i Grobarska (vlasnik hotela Livade podneo troškove hrane i pića), muzika, plesna grupa, operski pevač iz Beogradske filharmonije Grobar i Čačanin.

Prisutni Grobari privrednici privatni iz Čačka. Požege, Donjeg Milanovca, Lučana.

Sala dekorisana u crno belo, salvete sa grbom Partizana, jučašnjim datmom i natpisom ČAČAK.
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Da li je problem napisati da je ta donacija od 2.500.000,00 dinara bila od Preduzeća Topola Komerc doo iz Subotice u vlasništvu Mila Jovičića?
Svakako nije bila anonimna i nema potrebe da se krije. Javno je objavljeno.

Vlasnik Motela Livade je čačanski privrednik i doskorašnji generalni sponzor Borca, deklarisani navijač komšinice. Nije tačna informacija da je on snosio troškove hrane i pića. Najveći teret organizacije u finansijskom i organizacionom smislu je podneo doskorašnji član UO Milun Todorović (kapa dole).
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
To je onda donacija Branka Ružića... Ali on zbog ovih iz Transparentnosti ne sme da potpiše ček!

@ Kecman

Je li istina da ovaj Dule Dragićević koji se pominje kao učesnik donatorske večeri je otac bivšeg kapitena Zvezde oriđinale?

Negde sam pročitao to, pa ne znam je li istina!?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Cacani i okolino, svaka vam cast. Nisam imao pojma da je to toliko ozbiljan poduhvat. Kapa dole.

Ovo me posebno obradovalo

Među poznatijim gostima na svečanoj večeri pojavio se i Željko Perković dugogodišnji sponzor Partizana iz Bumbarevog brda.
Nekoliko ljudi, među kojima sam i ja, još pre par godina pokrenuli smo akciju da pomognemo ne samo KK već celom sportskom društvu Partizan. Cela ideja je vrlo jednostavna, bez novca sport ne može da živi. Ja sam u Bumbarevom brdu uložio puno novca što je dalo određene rezultate. Prva naša akcija je bila nedavna košarkaška utakmica aktuelnih igrača i veterana, manifestacija je uspela, skupili smo određena novčana sredstva. Pomoć će biti upućena ne samo košarci već svim sekcijama društva. Čačak je perjanica, očekujem da nam se priključe navijači iz cele Srbije, ali i sveta. Ljubav prema klubu je velika i moramo finansijski pomoći, organizovaćemo fondaciju, preko koje će biti uplaćivana sredstva”, zaključio je Perković.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Svaka cast na organizaciji i svima koji su imali ucesca u pomoci klubu..
Kapa dole za sve i nek bude pelcer za buduca okupljanja..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012



Ilić: Čast mi je što sam deo ovog događaja | Košarka | Domaća takmičenja | WebTV - Sport Network







Ilić: Čast mi je što sam deo ovog događaja | Košarka | D...
Nekadašnji trener KK Partizan Vlada Jovanović zahvalio se Čačanima, rekavši da će klubu od velike pomoći biti i materijalna i moralna pomoć navijača. ʺ...
View on www.sportnetwork.rs
Preview by Yahoo


Akcija ʺGrobari za nasʺ uspela i u Čačku | Košarka | Domaća takmičenja | WebTV - Sport Network







Akcija ʺGrobari za nasʺ uspela i u Čačku | Košarka | Dom...
Posle spektakularne utakmice u ʺPioniruʺ, kad navijači KK Partizan ne samo da su uživali u igri brojnih sadašnjih i bivših zvezda crno-belih, nego su i prikupi...
View on www.sportnetwork.rs
Preview by Yahoo


Danilović: Našim navijačima veliko hvala | Košarka | Domaća takmičenja | WebTV - Sport Network







Danilović: Našim navijačima veliko hvala | Košarka | Dom...
Nekadašnji trofejni as crno-belih Predrag Danilović je nedavno ponovo sišao na parket, a akcija ʺGrobari za nasʺ dovela ga je i u Čačak. Predsednik KK Part...
View on www.sportnetwork.rs
Preview by Yahoo



 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nisam znao da je i Radmilo Mišović deo ove priče, prijatno saznanje za mene.

Ovo je zaista nešto što odslikava koliko ljudi vole Partizan i u ovim teškim vremenima kada smo postali državno pastorče.

Samo ne znam šta ima da kažu Dvoglavi i ostala ekipa iz Čačka, na ovo Saletovo da je Čačak jedan od gradova gde ima najviše navijača Partizana.:D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Najgledaniji tim u ABA ligi - opet Partizan! 25.03.2015.
1924.jpg

Partizan NIS je i treću godinu zaredom najgledaniji tim u Jadranskoj ligi, prema zvaničnim podacima, kako na domaćem tako i na gostujućem terenu!


Ekipu srpskog šampiona na 26 odigranih utakmica ispratilo je ukupno 116 650 gledalaca!

Ono što najviše raduje je i činjenica da je beogradski hram košarke, hala Pionir, u ovoj sezoni bila magnet za navijače Partizana. Čak 77 000 vernih gledalaca bodrilo je klub iz Humske, što je u proseku skoro 6000 gledalaca po meču (5923).
Prethodne sezone ukupna poseta u hali Pionir na utakmicama crno-belog tima u ABA ligi bila je 69 300.

I ove godine vlasnik šest trofeja ABA lige dobija potvrdu svog rada i vrednosti brenda u regionu, s obzirom da je i najgledaniji tim na gostujućim terenima. Skoro 40 000 ljudi (39650) prisustvovalo je mečevima beogradskog Partizana.

Crno-beli su dobili veoma važnu podršku od svojih navijača, a priliku da to još jednom potvrde imaće u plej-ofu kada tim Duška Vujoševića bude vodio glavnu bitku za jedan od najvažnijih ciljeva u sezoni - plasman u Evroligu.
http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1924
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Rts prenosi jednu utakmicu po kolu. Arena, takodje.
Postoji sajt sportuzivo.tv gde ce biti dosta utakmica. Tu moze da se gleda nasa utakmica iz Nisa, u subotu vece..
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top