Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Saša reče da je trenutni dug oko 4000000e,zadnji put kad su javno pominjali dug čini mi se da je suma bila duplo manja...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
- Voleo bih da ljudi shvate da je košarka u Srbiji daleko od pozitivne nule, a kamoli bilo kakvog profita. Zvezda i Partizan su državni klubovi, bitni za naciju u kojoj sport igra važnu ulogu, kao i kultura, zdravstvo. Samim tim, trebalo bi da im se omogući jedan deo sredstava kako bi na miru igrali i proizvodili igrače.

Zaboravio je da kaze da smo mi strani klub u rodjenoj drzavi a fmp privatni.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
U klubu sam 15 godina, volim Partizan. Ali, nisam ga ja stvorio. Nastao je davno pre, a verujem da će postojati i dugo posle nas. Neko se zadrži duže, neko kraće, ali svi smo prolazni, samo klub ostaje. Ne treba navijači da navijaju ni za Duleta, ni za mene, ni za igrače, nego za Partizan.

Ovo isto je rekao i posle one revijalne utakmice "Grobari za nas"! Ne znam, ali kao da nam nešto poručuje!? Čini mi se da će na kraju sezone neko da ode, on ili Dule!???
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Ako vec dodjemo do toga da neko mora da ide nadam se da ce to biti ON!
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
kako sad dug 4m? da nije to malo puno? :?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Monsi, isto razmisljamo. Ipak, nije sada vreme da o tome pricamo, sad je najvazniji deo sezone, treba da se borimo za trofeje.
Sasa Beli, ako Dule ode, to ce biti Duletova odluka, bice dobrovoljno. Klub ima ogroman finansijski dug prema Duletu, tako da Duletova pozicija zavisi od samog Duleta... Ako Dule ne bude vise zeleo da bude trener, ko smo mi da mu protivrecimo?
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
4 miliona evra duga... U jednom trenutku sam pomislio da cemo uspeti nekako da isplivamo, da se makar oslobodimo i smanjimo dug, ali mislim da su to bile samo lepe zelje... :cry: Iskreno, ne vidim poentu obelodanjivanja duga sada pred plejof, udaljavamo se od fokusa.

Misljenja sam da mi necemo igrati EL sledece godine pa sve i da uzmemo ABA. Ali bas zato, bez pritiska, treba se najebati majke mutiranom govnetu iz predgradja, i na jadranu a i u lokalu. Bice bas zajebano leto.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Bez brige utopice Shilo Omara Borisa nekom Guangzhou evergrandeu za 5 milki i bicemo u plusu.

Sad stranu na salu ovo je veliki dug i za mnogo bogatije klubove nego sto je Partizan,mislim da nas polako Presednik sprema za totalni reset,ovo sto imamo privilegiju da sad gledamo je vrv,bice sve teze i teze.Jebiga navikli smo,da uzivamo dok mozemo.BORBA.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ja samo znam da cu uvek biti ponosan na sve generacije igraca Partizana,naravno Istanbulska sa Djordjevicem i Danilovicem je mit..
Nekako ove koje je Dule vodio su bas prirasle za srce,jer rade svih ovih godina u teskim uslovima i postizali su rezultate vredne divljenja..

Kakvi god da budu rezultati ove godine oni su vec nasi pobednici..

Pobednici ljudskosti kakva u ovom modernom kapitalistickom sportu nije vidjena nigde do sada..

Zato momci odigrajte srcem jer to je u Vas najvece i najace..!!

Partizanovci svi na noge ,sami smo protiv svih !!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Monsi, isto razmisljamo. Ipak, nije sada vreme da o tome pricamo, sad je najvazniji deo sezone, treba da se borimo za trofeje.
Sasa Beli, ako Dule ode, to ce biti Duletova odluka, bice dobrovoljno. Klub ima ogroman finansijski dug prema Duletu, tako da Duletova pozicija zavisi od samog Duleta... Ako Dule ne bude vise zeleo da bude trener, ko smo mi da mu protivrecimo?

Ako Dule (svojevoljno bez ikakvih pritisaka) odluči da ode onda njemu naklon do poda a mi teramo daje sa Džilrtom, Milojem ili Perom Božićem.

Ja sam mislio da njegov ,,dobrovoljni'' odlazak za ,,dobrobit'' kluba.
U tom slučaju mora da leti PSD ali polako videćemo šta nam donosi leto.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.793
Ne znam, ali kako je moguce da je dug i dalje 4 miliona. Makar sam se nadao da cemo srediti makr onaj dug prema drzavi ako nista. Hoce li neko objasniti kako je ovo moguce?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.943
Локација
Žrnov
Od večeras je krenula mašinerija, i interna i eksterna, da se skloni Dule kao jedina prepreka odbrani i KKa i celog sportskog društva...

A mi kakva smo govna - sedećemo i gledati, nemo posmatrati, eventualno ostaviti neki srceparajući kometar ovde ili na FB/Twitteru...

Ništa bolje i nismo zalužili, pizda nam materina glupa!
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Od večeras je krenula mašinerija, i interna i eksterna, da se skloni Dule kao jedina prepreka odbrani i KKa i celog sportskog društva...

A mi kakva smo govna - sedećemo i gledati, nemo posmatrati, eventualno ostaviti neki srceparajući kometar ovde ili na FB/Twitteru...

Ništa bolje i nismo zalužili, pizda nam materina glupa!
Imas delimican odgovor i na drugoj temi..., jebes njih, a i nas ako ga budemo branili kao do sad. Najbolja odbrana bi bila kad bi coveku olaksali posao, i nasli mu pomoc... Kad kazem pomoc, mislim da bi svako u klubu trebalo da radi ono za sta je placen, a ako ne radi simika..
Krajnje je vreme da se covek koncetrise samo na svoj posao, a ne na 68 bransi, od cistacice do marketinga...
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
Od večeras je krenula mašinerija, i interna i eksterna, da se skloni Dule kao jedina prepreka odbrani i KKa i celog sportskog društva...

A mi kakva smo govna - sedećemo i gledati, nemo posmatrati, eventualno ostaviti neki srceparajući kometar ovde ili na FB/Twitteru...

Ništa bolje i nismo zalužili, pizda nam materina glupa!

ma kakve masinerije i ostale gluposti, ne moze njega niko da skloni, jedino on sam sebe moze da skloni, a to se naravno nece deseti, tako da dont worry:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.943
Локација
Žrnov
@duka89,

a kako ti nazivas sinocnja dogadjanja gde se prvo pise da je ludak DV napao Mirka Pavlovica eto ni krivog ni duznog (to sto se danas pisu drugacije stvari nema veze, kao da je istina bitna), a danas idu tekstovi kao je Danilovic tracao (mo's misliti) kroz hodnik da cestita Dejanu i Bobiju :puke
 
Последња измена:

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
duka, ne dula..

a oko ovog drugog, nije bitno sta kaze nego ko kaze, iliti psi laju, karavani prolaze.. ;)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.980
Локација
ante portas
Moramo da platimo Musliu 150 soma eura. Onom drvetu tolike pare. Greota kakve smo ugovore sklapali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top