Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Veliki ce zajeb onda biti ak ose tek tako otarasimo Duleta... Sta je sa njim?
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Ako neko treba da zameni Duleta na klupi onda je to svakako Bozic. Zadovoljan sam odlukom iskljucivo zato sto je ona pokazatelj nekakvog kontinuiteta u klubu i ako se okrece nova stranica.

Pitanje je kako bi se recimo Dzikic ili Milojevic vec uklopili u Partizan. Pera je dugo vremena bio produzena ruka trenera, svi su govorili da ce biti sjajan trener, i mozda je i vreme da pocne da raste sa nekom mladom perspektivnom ekipom...

Ipak, da sacekamo i zvanicnu potvrdu. Ja sam optimista :)

:napred Partizan
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Koliko god da volim Peru nekako mi nije za prvog trenera. To mora biti neko ko nije tako blag i smiren, realno. Ili sam navikao na Duletov nastup?

Ako ipak tako bude moralo da bude, nadam se da će Dule ostati u klubu bar na nekoj funkciji.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Zamisljam sta bi bilo '91 da smo imali forum ili ranije kad je Dule u 28. godini preuzeo klub, kakva bi to žurka bila ovde :D
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Veselo,veselo,Vesely ovo srce slabo nemoze da izdrzi.

ZIVEO PARTIZAN
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Peri zelim puno srece, dio je porodice i ima moju podrsku ali.....puno je toga ali
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Navodno Dule ostaje na klupi,kao savetnik Bozica.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Već zamišljam scenu kako Pera kreće ka sudijama a Dule ga smiruje. :D
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Protivnici Duska Vujosevica docekali svojih 5 minuta. Uskoro cemo videti posledice njihove ispunjene zelje... Prazan Pionir, sredina tabele i sparing partner mutantu to nas ceka. A verujem i mnogo bolji odnosi sa patuljkom i picoustim, sto ce obradovati sve "objektivne" Partizanovce. Radujte se jer vec od danas ce se ziveti bolje i mirnije u Srbiji.

PS: Iskoristice ga kao krpu, ljudinu kakva je Petar Bozic i njegovu ljubav prema Partizanu.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Moramo sacuvati identitet kluba..
Ono sto je identitet ,cime se poistovecujemo vec 15 godina sa KKP je Dule..
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Lep dan danas.....čestitam i Kecmanu,ne ovom banovanon naravno ,nego jednom drugom:D
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Pekovic izglasan za predsednika,Beric potpredsednik.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Bozic Pera ciganima stera...
Kao sto rekoste, volim Peru ali zelen mi on za prvog trenera Partizana ipak i dalje se nadam da DV i dalje ostaje trener
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Coveku je istekao ugovor,nije mu ponudjen novi..ne razumem sta je problem.. U ovom trenutku je najbitnije da je klub preziveo..i da ce stati na zdrave noge.. Dule,kako je otisao,tako ce se i vratiti...nece mu biti prvi put.. Glupo je kukati i pljuvati na bilo koga..
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Da li je Dule oteran, smenjen (nije mu produzen ugovor) ili ostaje kao savetnik?
Ovo je od velikog znacaja za klub.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Aman ljudi vise, pa ajde da vidimo sta ce se desiti...

Sad ne valjaju ni Pera ni Pekovic... Ja ne stavljam znak jednakosti izmedju Duleta i KKP i sad bas preterujete... Ako se on ne pobuni i ako on ostane na klupi uz njega, ne vidim razlog zasto bismo se mi klali...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top