Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
AKo bude privatizacije, skupimo lovu ovde i otkupimo kao Liverpulovi navijaci akcije.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
KK Partizan će u 2018. godini postati privatan klub. FKP najverovatnije u 2019.

.... ako se u međuvremenu ne desi nešto žestoko na Zemlji, pa nam sport ne bude na kraj pameti.
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Moje razmišljanje je da će ta privatizacija, kada do nje dođe, sigurno imati neke sličnosti sa "španskim" modelom.

Dakle, prvo privatizacija fudbalskog kluba, gde bi se posle našao neki modalitet da se celo sportsko društvo nasloni na fk.

Mnogi "mali" sportovi su nekomercijalni, ali jeftini na godišnjem nivou za održavanje, pa bi to bilo lako rešiti donacijom iz fk. Sponzori su naravno uvek dobrodošli, kako se ko snađe, ali to kod nas nikada nije dugoročno rešenje nego iz sezone u sezonu (ili čak kraće).

A konkretno košarkaška sekcija bi funkcionisala tako što bi fk garantovao neki budžet (cifra nije bitna, ali primer milion evra), a ostalo kako se snađu za sponzore.
Pa tako opstanak kluba je garantovan, sa skromnim očekivanjima. Ali uz dodatna sredstva od sponzora (u srećnim godinama ili dužim periodima) radi se nešto više.

A to omogućava ipak rad na duže staze, proizvodnju igrača za kakav takav priliv para koje sam kk stvori, a najvažnije da se nikada ne dođe u situaciju borbe za opstanak kluba.

Svemirske budžete, kakvi će očigledno sve više biti neophodni u ovoj uleb eri košarke, mislim da nije realno očekivati.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Da, kao i ona obecana trenazna...
Ceka se vucko da udari temeljac
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Privatizacija da, ali samo uz odgovarajuci poreski tretman investitora u neprofitabilne sportove. Ovako je besmislena.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ne postoji nacin, model, oblik da ze bilo kom privatniku isplati ulaganje u kosarkaski klub, transferi su mizerni, Evroliga postaje nedostizna, i ona nudi mizerne pare, plate kvalitetnih igraca nesrazmjerno visoke u odnosu na eventualnu zaradu od ostvarenih uspjeha. Sponzori generalno nezainteresovani da ulazu i sponzorisu, osim ako vodja pozove pa po njegovom nalogu.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.947
Локација
Beograd
Ima.Ako ostvare i pola od plana bice super.Videcemo kako ce se odvijati stvari i da li ce biti saplitanja od strane pudlice i pedera.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Daj Boze da bude sve kako treba...Cim sam video sa vise strana da se izgleda sprema nesto potencijalno dobro za KKP odmah mi doslo da poletim od srece...Ali onda sam se setio gde zivim tako da sam odustao od toga :D
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ja kad bih bio u mogucnosti, mrtva trka bi bila da li da kupim nas ili cigane. Bez sve sale. Njih bih kupio da bi ih ugasio i time bi moj raison d'etre bio svakako namiren.

A sto bacas pare.kad su vec ugaseni. A ne postoji covek koji toliko para moze da baci koliko oni reinkarnacija mogu da kreiraju. Ti ih ugasis, ono nikne nova zvezda ocas posla...tu nema kraja, bolje baci pare u nas bunar :) @ Nikola. Da nije Telenor?
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Vucic je veceras na rts- u pricao o nephodnosti privatizacije klubova
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Dotični je večeras ponovio da je davao czefempe i da je "davao" KK Partizan, i pohvalio Pekovića što mu se zahvalio.

I spominjući fajnal for, napomenuo da će opet da se isprsi za czefempe ovog leta.

A "daće" i Partizanu.

Da ne psujem sada na javnom mestu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top