Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.030
U zadnjih par dana, oko naseg KK je bas zivo: danilo se zaposljava u KK, prvorodjeni se zalaze kod bartomeua za el, ciganska picka trener nase filijale...
A nas klub nikad cutljiviji...
Kad pocnes da se ponasas kao crv, a mi se tako ponasamo od 2015, onda ne mozes da se cudis i ljutis kada te svi tretiraju kao crva.
Sta? Jel neko pomenuo cetiri koraka? Nije? A, dobro, nista onda...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.765
Reaction score
6.370
Razlika je samo sto smo u fudbalu na nivou Tamisa igracki i trenerski. Sa el, trinkijerijem i solidnim budzetom glavni smo kandidati za sve titule u regionu.
Idu izbori na prolece osvajamo titulu ili u fudbalu ili kosarci. Nazalost tako nas svet funkcionise.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vanja Marinkovic izabran kao 30 pik druge runde NBA drafta od strane Sakramento Kingsa. Cestitam mali.

Mislim da od 2014. godine i Bogdana nismo imali igraca na draftu.

Nadam se da ostaje ipak, da izdominira ovu sezonu, pa onda neka nastavi Bogdanovim stopama.
Inače mala trivia, na ovom draftu je izabran i Alen Smailagić. Koga je Dule hteo još dok je imao 15ak godina, posle ga je i Muta hteo ( možemo o njemu šta hoćemo da pričamo, da zna da prepozna igrača zna).
Isto kao što je Dule hteo Jokića dok je bio u Vojvodini debeljko, bio 10 metara od mene na utakmici sa Miškom.
Šta hoću da kažem, o onoj priči da nam izmiču talenti ispred nosa, mi ta 2 igrača nismo ni mogli da dovedemo, a ne neke talente koji su bili svima na oku tipa Zagorac kao mlad igrač itd...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
:D :D :D

Genijalno. Da se trudim da sastavim izjavu, blaze ne bih mogao. Sledeci korak je da se izvini ciganima sto su bili koraci.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Не мора да прича, него нека састави тим који че мафијашка пудла и комшиница да нас неколико година гледа у наша леџа. Боље нека шути и ради на појачања која су нам неопходна за шампионски тим.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Govna svuda govna...

Ako se ne varam dobićemo para za Marinkovića ako ode? Divcu, bez obzira na greške igranja za kurvu (kad su izgublili drugo mesto u EL tadašnjoj jer su bili rupa), treba navijači Partizana da mu se oduže na veliki način.

Samo se molim da neće biti kao što pizdousti je Pekiću spomenik...Ali Divcu, Praji, Kići, Paspalju, Obradoviću, Daniloviću, Saletu dići spomenik ispred JNA i nadajmo se nekoj našoj hali...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.916
Reaction score
4.246
do kad ce se ljudi iznova i iznova stalno nesto iscudjavati ?!

vodi nas kadar sns-a !
jel to toliko tesko shvatiti, znaci sns tj pickousti je postavio u nas klub svoje potrcke i oni upravljaju nasim klubom !

mi postojimo da bi davali legitimitet trofejima koje osvoji pantersko/ciganska dronfulja, znaci bicemo tu negde, nesto cemo se boriti ali u sustini zna se ko dize pehar, na njihovoj strani ce biti lova, kvalitet, stranci, sudije, sponzori, mediji... mi se mozda dokopamo kup-a jel eto tu je jedna tekma pa mozemo da ih iznenadimo, na vise tekmi nemamo sta sa njima da trazimo, nekad ce nam se ciniti da smo blizu i da nam fali malo a to malo je par miliona evra koji iskusni evroligaski stranac sudije i drzava koja ce da nam cuva ledja!

kakva god da je situacija nasa obaveza je da budemo uz klub ako se smatramo njegovim navijacima!

ne znam stvarno

99 godina, traje bombardovanje, i neki covek se cudi da je nato jaci od nas ?! eee zamisli ko bi rekao

vucicu pederu !
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
Ovo je kombinacija, da bi nam dao neke svoje klince, jedan je i više nego dobar, ali šta će biti od njega to se nikada ne zna.

Što, ni malo ne umanjuje, odvratnost ovakvog poteza i njegovog zapošaljavanja. Ciganštura na kub.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Kakvi klinci od skotine neka se nosi u tri pm pa već par dana pričaju po Tnjiteru o somini da dolazi u Mladost da bude trener jebo ga ćoki, ja znam da limar kao sns kučka nema samopoštovanje ali da to preneseš na klub e to je već za jebat mater nekome.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
e kad pisaju po tebi a ti cutis i smrdis. Sramotna odluka
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top