Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Trinkijeri pravi atletski moćnu ekipu pre svega. Tako se čini. Svaka čast i sve najbolje Vanji, Lendejlu i drugima, ali ja se radujem sezoni u kojoj necu gledati kako se naši igrači odbijaju od svakog igrača težeg od 80kg.

Mediji pišu da je Lončar otišao da lovi pojačanja po Americi. To je jedino što me plaši, opet će dovede nekog neuhranjenog, koga ćemo usput čekati da se navikne na grad u kojem gliste za pecanje ne mogu se kupe u automatu i na uputstvu jedenje pice ne piše - pre prvog zalogaja otvoriti kutiju.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Lepa su pojacanja ali nama treba od trenutka kada je Bogdan otisao igrac koji moze sam u igri jedan na jedan da da kos i koji ce imati u proseku 15/20 poena, i dok takvog igraca ne dovedemo nemamo sta da trazimo protiv Cigana
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Ма послали Лончара да заварамо Ћокија :). Два нова појачања двије различите позиције један на мозак други на физику игра. Прави се очигледно уравнотежен тим. Наравно треба видјети шта од домаћих играча може да се искористи од ових који су у тиму и кога довести. Јер без домаћих се не може најбоље разумију шта је Партизан. Наравно морају имати квалитет.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nama treba startni plej, bek suter i prva petica. Jel sigurno ovo da Vanja odlazi u Valensiju? Nama treba mamojeb na spoljnoj poziciji koji ce imati sigurnih 15 poena i koji ume kazniti ako ga ostavis samog na trojci.
 

Pracka_675

Početnik
Учлањен(а)
22.07.2019
Порука
11
Reaction score
20
Локација
Beograd
Lončar će ispati heroj kad potpiše francusku životinju koji je sve samo ne neuhranjena

al neka zega hvata, vidim da ce neko ici po pivo..
Spejs
 
Последња измена од уредника:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.708
Reaction score
23.164
Локација
Академија
Mediji pišu da je Lončar otišao da lovi pojačanja po Americi.
По свему судећи, Лончарев наводни одлазак у САД је само био моша за цигане. Док он тамо као тражи, ми ловимо овде у Европи. Искрено, не бих се бунио да пронађемо нешто квалитетно и на тамошњем тржишту али сам скептичан по питању Лончаревих умећа за изналажење нечега таквог. Можда Дивац неког предложи, ако то уопште више и ради.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.829
Локација
Храм фудбала
Прије свега добродошлица новим играчима Партизан, и да покидате све осим лигамената.
Ако је тачно да Вања потписује желим му све најбоље у наставку каријере, и да нам се за коју годину врати као знатно искуснији и бољи играч. Како би надокнадио све оне трофеје који су му измакли у овом периоду Ким Џонг вучића, када нам није допуштено да се равноправно боримо са жгадијом.
За разлику од већине колега који су му вјечито налазили мане и критиковали га, ја сам за њега увијек имао разумијевања, јер претежно то толико и није било до њега. Просто играо је у таквом периоду. Иако још увијек млад, дјелује да је овде скоро ко Пера Капитен. Још један велики наклон за њега, јер је сигурно имао прилику да нам забоде нож у леђа и напусти нас у претходном периоду а то није учинио.
ВАЊА МАРИНКОВИЋ ДЕТЕ ПАРТИЗАНА!!!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Srećno Vanja!
vanja_kup.jpg


http://kkpartizan.rs/sr/vest/2579/srecno-vanja

Evo i zvanicno!
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Žao mi je što Vanja ide, uvijek sam ga gotivio, al doslo je vrijeme za rastanak. Što se pojačanja tiče, još smo daleko da budemo konkurentni, doveli smo 4 dobra igrača, al nijedan od njih nije ubica, nijedan nema poene u rukama, nijedan nije kadar da probija jako kad se lomi, da sipa sa distance, da ne daje ispod 15 po utakmici. Nadam se takvom nekom killeru.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jesam ga kritikovao i nervirao se zbog nekih njegovih nerezonskih step bek trojki ili nekih prodora u kojim se zabijao u igraca i primao rampe i tokom sezone sam sve vise uvidjao koliko napreduje kod Trinkija i zato mi je krivo neizmerno sto odlazi. Mislim da bi u ovoj sezoni pokazao svoj pun potencijal sto zbog trenera sto zbog boljih saigraca. Krivo mi je sto smo MI navijaci Partizana tokom njegovih 5 godina bili suvise nerealni i surovi i sto je imao veliki pritisak na svojim ledjima jer smo mi eto u njemu videli naslednika Bogdana a on u nasem Partizanu od 5 godina promenio 6 trenera ej 6 trenera i mi svi smo prevideli cinjenicu da je bio tu kad je bilo najteze, poslednji Duletov ucenik je preko svojih ledja pretrpeo jedan od tezih perioda u nasem KK i zato Vanja zelim ti sve najbolje u karijeri, da se dokazes u Valensiji i pokazes svoj pun potencijal! Srecno!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top