Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.099
Reaction score
14.506
Локација
Kipar
Od Obrada Tomica do Bjelice je bio kratak put. Dosli smo na nivo da nam nba igraci ne valjaju ili su skupi. Spori, bez odbrane, rekreativci, neko bi pomislio da je gorepomenuti Obrad jos u timu.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Žoc, drago nam je da si se registrovao na forum.
Hvala na komplimentu ali ipak jedan je Zoc!

A jel zabranjeno reci svoje misljenje?
Da je prije svega covjek zagazio u 34godinu, da odbranu nikad nije ni igrao, da poslednjih par godina samo sutira trojke sa 8 metara i to je to..

@Djenka Ako je tako onda moze ali pod uslovom da dobije Rashawn Thomas level ugovora.. Eto npr. jedan igrac kojeg bih barem duplo radije gledao u nasem dresu u sezoni 21/22
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Samo sam rekao misljenje o Nemanji Bjelici i nikome vise.. Niti znam ko ce doci, niti vjerujem insajderima, tviterima, portalima i glupostima..
Najvise sto se KK trenutno tice me interesuje zrijeb 09og jula za EC i koja gostovanja da se planiraju..
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Evo Bešović i Borovnjak slobodni! Em domaći em znaju sistem divota. Možda dođu za kikiriki!
Hahahaaaaa mozda bi neki bili srećni. (Sarkazam)
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Ja samo da izrazim odusevljenje nad cinjenicom da smo za samo 20ak dana presli put od nadanja da Novica ima snage za jos jednu sezonu na poziciji 4, do diskusije na temu da li Nemanja Bjelica ima kvalitet za Partizan :napred-partizan:
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Zasto bi se mi igrali Football managera, iako ovo nije fudbal.

Ako Zeljko zeli nekog igraca, on bolje zna i to zasto mu treba, pa i onda koliko treba i koliko moze da ga plati.

Mi se ovde gadjamo nekim ciframa, za koje nemamo pojma da li su tacne. Nema potrebe za nerviranjem, sklopice se najbolji moguci dostupan tim za ovu sezonu, imamo najboljeg evropskog trenera svih vremena, dajte mu malo vremena i poverenja i bice sve ok.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Hvala na komplimentu ali ipak jedan je Zoc!

A jel zabranjeno reci svoje misljenje?
Da je prije svega covjek zagazio u 34godinu, da odbranu nikad nije ni igrao, da poslednjih par godina samo sutira trojke sa 8 metara i to je to..

@Djenka Ako je tako onda moze ali pod uslovom da dobije Rashawn Thomas level ugovora.. Eto npr. jedan igrac kojeg bih barem duplo radije gledao u nasem dresu u sezoni 21/22

Ma naravno da nije zabranjeno reći svoje mišljenje daleko od toga, samo nema potrebe da se mi obični navijači opterećujemo tim stvarima.

Mi treba da se fokusirami na sezonske karte i da hala na prvoj utakmici bude puna. O igračima, finansijama, mogućnostima ima ko da misli.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ne zna niko od nas bolje od Žoca, al to ne znači da niko od nas ne treba da ima svoje mišljenje zato što imamo Žoca.

Oni što ne misle, odnosno što su srećni da drugi misle za njih, navijaju trenutno za fabriku maloumnih poluproizvoda – Železnik, a za koga će navijati sutra ne zna se, ne zavisi od njih. :D

Kod nas je uvek važilo ono 3 grobara – 7 različitih mišljenja, jer tamo gde svi misle isto – ne misli niko. :ziveli
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Apetiti Grobara sa pravom rastu kada se ovako obrnula situacija.
Niko više ne želi da bira konje kada su nam dovezli automobile.
Sve je to OK.
Ali ima ona druga stvar dragi moji grobari.
Taj što odlučuje koga će dovesti zna zbog čega ga dovodi i on je iz tog razloga došao u Partizan da bi napravio SISTEM.
Sistem nije pun autobus dobrih igrača-nažalost,možda je rešenje za sezonu ali ne i za preživljavanje.
Imamo pravo da komentarišemo ali posle svih ovih patnja i pišanja po Partizanu mi sa našim mogućnostima i u onome što smo stručni uradili smo ništa po tom pitanju.
Ili nam nije dozvoljeno ili smo samo mali i mizerni da pokrenemo nešto iz korena.
Svaki komentar na račun ljudi koji pokušavaju napravite SISTEM je sviranje kurcu.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Ma kakav Bjelica nemojte se sprdati .
Meni to sve mirise na neko medijsko spinovanje , da bi on podlegao pritisku i presao u FMP .
Taj ce da se vrati u Fener , a vi lupajte po tastaturi ovde .
Pre bih ostavio Rasona Tomasa i doveo Murica kao bekap.
Imao bih dve 4ke koje osecaju i klub i navijace i garantujem da bi bolje prosli sa njima nego sa Bjelicom.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.057
Локација
Космос
Tako je, apsolutna podrška Želimiru u građenju sastava, ja neću osporavati ni jednu njegovu transfer odluku.

Pa pobogu, u pitanju je najbolji (i najtrofejniji!) košarkaški trener svih vremena, neka on na miru radi svoj posao, a od mene će uvek imati apsolutnu i bezuslovnu podršku!

Hvala Želimiru i živeo Partizan i vaskoliko Grobarstvo!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top