Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Iskreno, ono što se naziva domaćim "medijima" ne pratim.
Dalje, što se tiče toga ko će doći a ko otići, ima ko o tome vodi računa, i prvi put posle dugo vremena, mogli bi mi navijači Partizana (tu ne računam one medju nama koji podržavaju sns, jer su ista govna kao i cigani), da se opustimo i uživamo u prelaznom roku. I naravno, posebno da uživamo u ciganskoj patnji. Oni su toliko odlepili zbog svega ovoga, da jedini spas vide u novim korona talasima i delta, gama, alfa...sojevima :buhaha
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Mi smo franjevci, osnovani smo u Zagrebu, a oni su oduvek bili manguparija, reakcija, po potrebi i gradjevinska firma...zavisno od istorijskog trenutka. I uvek su bili u nemilosti svake vlasti, večita opozicija, i stub oko koga se okupljala vaskolika srbadija...
I to ne pričamo mi Grobari iz zezanja, to priča zvezdosrBska spin masinerija, i to su oni prihvatili kao apsolutnu istinu. Jer kako ono beše?! On(i) sipaju istinu brzinom munje! :buhaha
Dakle, opušteno dečki...:cool:
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
setite se jednog dana ko su veca govna i od cigana i od vucica, i od siptara ustasa amera engleza svaba svih demona ovog sveta, setite se sta je najvece zlo, najniza moralna jama, najveca govna - noVnari.

Opušteno prijatelju... Samo da te podsetim, uz dužno poštovanje, da se među tim tvojim demonima nalaze i na primer, Esad-paša Toptani, albanski general i političar koji je spasao desetine hiljada srpskih civila i vojnika pri prelasku Albanije, sahranjen je na sopstveni zahtev među 750 srpskih heroja iz Prvog rata na groblju u Parizu, pa veliki Bekim Fehmiu, pa moj divni školski drug Amit, zagriženi grobar, pa Džavid Prekazi i njegova levica ili Fadilj Vokri, nesrećnici iz komšiluka još piške u krevet kada se on pomene. Među demone si stavio i Engleza Arčibalda Rajsa, koji je život posvetio dokumentovanju zločina učinjenih nad Srbima u Prvom ratu, stavio si i Džoa Stramera i Kita Ričardsa i Stiva, našeg druga i velikog navijača Milvola i Partizana...
Među demone si poslao i Luisa Kinga američkog reditelja filma Chetniks! The Fighting Guerrillas, u kome se veliča srpski otpor nacistima, Harija Trumana od čije vlade nam je stizala bukvalno jedina pomoć u hrani, kada su nam Rusi uveli blokadu četrdeset osme, Boba Dilana i Džonija Keša, više od milion američkih državljana našeg porekla i što posebno ne mogu da ti oprostim - Šeron Stoun i Tejlor Svift.
Među demonskim novinarima su se po tebi tako našli i Božo Koprivica i Slobodan Novaković i Vladimir Sibinović i još podosta njih koji su za Partizan uradili više nego svi mi zajedno.
Izvinite na off-u, ali ne mogoh da odćutim ovakve stvari. Em je takvo lepljenje etiketa celim nacijama i profesijama paušalno i pogrešno, em nikako nije u duhu Partizana.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Opušteno prijatelju... Samo da te podsetim, uz dužno poštovanje, da se među tim tvojim demonima nalaze i na primer, Esad-paša Toptani, albanski general i političar koji je spasao desetine hiljada srpskih civila i vojnika pri prelasku Albanije, sahranjen je na sopstveni zahtev među 750 srpskih heroja iz Prvog rata na groblju u Parizu, pa veliki Bekim Fehmiu, pa moj divni školski drug Amit, zagriženi grobar, pa Džavid Prekazi i njegova levica ili Fadilj Vokri, nesrećnici iz komšiluka još piške u krevet kada se on pomene. Među demone si stavio i Engleza Arčibalda Rajsa, koji je život posvetio dokumentovanju zločina učinjenih nad Srbima u Prvom ratu, stavio si i Džoa Stramera i Kita Ričardsa i Stiva, našeg druga i velikog navijača Milvola i Partizana...
Među demone si poslao i Luisa Kinga američkog reditelja filma Chetniks! The Fighting Guerrillas, u kome se veliča srpski otpor nacistima, Harija Trumana od čije vlade nam je stizala bukvalno jedina pomoć u hrani, kada su nam Rusi uveli blokadu četrdeset osme, Boba Dilana i Džonija Keša, više od milion američkih državljana našeg porekla i što posebno ne mogu da ti oprostim - Šeron Stoun i Tejlor Svift.
Među demonskim novinarima su se po tebi tako našli i Božo Koprivica i Slobodan Novaković i Vladimir Sibinović i još podosta njih koji su za Partizan uradili više nego svi mi zajedno.
Izvinite na off-u, ali ne mogoh da odćutim ovakve stvari. Em je takvo lepljenje etiketa celim nacijama i profesijama paušalno i pogrešno, em nikako nije u duhu Partizana.


Šta je suština prethodnog?
Dal bi sada trebalo da te podsetim na Jasenovac, Jadovno, Oluju, kolone tvojih sunarodnika koji su bežali od ustaške kame.
Na "Žutu kuću", Hašima Tačija, Haradinaja i ostale zlikovce. Na tvoje sunarodnike, kojima su na živo vadili organe kako bi ih preprodavali. Na oteto Kosovo i Metohija.
Na "Milosrdnog Andjela".. Na malu Milicu Rakić, na one nato avione koji su 78 dana i noći sejali smrt nad Srbijom.
Post počinješ sa "opušteno prijatelju".
Al teško je ostati opušten i smiren, nakon tvog komentara i relatizovanja najvećih neprijatelja Srbije i Srpskog roda.
Šiptara, Ustaša, Amera..
Inače, da jeste u "duhu Partizana", samo ne znam kog.
Ja i ti definitivno ne navijamo za isti Partizan.

Ujedno se izvinjavam ovom prilikom na ovom postu koji sigurno nije u kontekstu teme. Bilo jače od mene. Kada pročitao prethodno, morao da prokomentarišem.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
njegovoj krhoj gradji, mentalnom sklopu, samopuzdanju... da nastavim?
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.317
Nije Zagorac bio najveci problem Partizana prosle sezone, i nije mi najjasnije cemu tolika potreba za pljuvanjem naseg igraca (kritika da, ali pljuvanje i nazivanje pogrdnim imenima zaista nema smisla), kada mi to nikada nismo radili, a nijie da je on najgori od svih ikada...
Mala paralela..
Kada je Gagi dosao u Partizan VJ mu je namenio ulogu drugog Danilovica i to, ako se neko seca, u najmanju ruku, nije funkcionisalo kako je zamisljeno... Kada se Dule vratio, i kada mu je tacno definisao ulogu i zadatke, Gagi je odigrao ekstra.
Ako ostane u klubu, sa tacno definisanom ulogom, a u skladu sa mogucnostima, Zagorac bi mogao da bude prijatno iznenadjenje..
Moramo dovesti jos nekog domaceg igraca da bi Partizan ostao Partizan..
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Da ne zalazim detaljno u priču oko Radeta, ali poređenje sa Gagijem...

Rade je u Partizan stigao sa 23 godine, kao neko ko je instant trebalo da bude ozbiljno pojačanje, jedan od nosilaca igre, osim fizike mahom formiran igrač. On je za 3 godine u klubu bio sve gori i gori, tako da je danas, sa 26 godine, košarkaški gotovo neupotrebljiv, a tako je izgledao i kod Trinkijerija, nije da se problem pojavio kod Šćepanovića ili Filipovskog, pa da kažemo trenerove (ne)veštine su krivac za sve.

Kapiten Gagi je u klub stigao sa 20 godina (kao poprilično sirov materijal, nebrušeni dijamant, defanzivna napast...) kod Jovanovića koji je u to vreme bio "trener ruki", te nije imao baš prostora za manevar da mu automatski dodeli određene ofanzivne benefite, a sam Gagi je kuburio sa šuterskom formom i zaista je delovao kruto na terenu, ali je na defanzivnom planu odrađivao posao, usudiću se da kažem, najbolje od svih naših igrača iz rostera.
Došla je sledeća sezona, Gagi je sredio šut, popravio ofanzivni učinak - oslobodio se na terenu, delovao je prirodnije sa loptom.
Vraća se DV Gagi ofanzivu diže na još viši nivo, a u drugoj sezoni pod Duletom dolazi do toga da nam je ofanzivna violina broj 1 - a za svo to vreme njegoj defanzivni učinak ostajao je isti kao prve sezone - Vesa Petrović level fajteraja.

Šta se može izvući iz ovog pasusa o Gagiju? Konstantni napredak, iz dana u dan, utakmice u utakmicu... - radio je na sebi, ali trebalo je 2-3 sezona da to sve legne na svoje mesto jer je bio klinac od 20 godina kada je stigao.
Zagorac se nije potrudio ni telo da malo dovede u red, da ne izgleda kao pubertetlija, a o košarkaškom delu neću ni pričati.

Kapiten Gagi je uspeo da pređe put od najosporavanijeg igrača ekipa do nekrunisanog kralja Pionira zahvaljujući radnim navikama, karakteru, borbenosti, ili kada to sve ubacimo u homogenu smešu - PARTIZANŠTINI (pod taj pojam ne upada samo navijati za Partizan, već osećati isti, davati celog sebe, boriti se za saigrače, izgarati na svakom treningu, raditi na sebi kao čoveku...).

Rade jeste Grobar, Grobarčina, ali nema taj ratnički duh Partizana u sebi, da bi me ubedio da je on "odabrani".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top