Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Pejdz je domaci igrac, ne verujem da ce on da ide bilo gde... U svakom slucaju zalizani je sve pokupio i drzi pod svojom sapom, steta jer ne postoji bolji trener od Zeljka za trening i napredak... Kosarka nam je sve gora, ko ce jednog dana naslediti Bogdana, Jokica pitanje je veliko... Ali da ne idem u off, sve je to posledica bolesnika Cokija i prve usne Srbije koji su najurili Duleta da ne izbaci jos kojeg reprezentativca i dovodili po 10 stranaca svake godine samo da Partizan ne bude sampion, dok mladi propadaju na klupama..

milance032@ Vala bas, dan ko godina, ovako nestrpljivo sam samo cekao da dobijem klinca
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ovaj cepa trojke sa 8 metara :icon-eek:
Podseća na Stepa...

Ja nisam poznavao ni Novicu Velickovica kako igra kad je bio klinac pa kad je dobio sansu sa 18 godina kod Duleta u evroligi pokidao je,ako se mladom igracu ne pruzi sansa kao sto cigani nisu pustali Simanica,Radanova...ne moze taj mladi igrac nista ni da pokaze a ni da napreduje.
Slazem se da treba dovesti Balsu Koprivicu,cale mu je dobro razumeo kosarku,verujem da je nasledio nesto,jos mislim da ima visinu centra,gde ces boljeg mladog igraca od kog mozes napraviti vrhunskog kosarkasa.

Iskreno, ne volim decu proslavljenih košarkaša. Nema tu tog gena.
Ok, imali smo u fudbalu primer Rasovića.
U košarci, pamtim Davorina Dalipagica. Da li nije imao talenat, ili mu je očevo ime bilo preveliki teret, nisam siguran. Da mozga baš i nije imao dokazao je odlaskom u pokojnu zvezdu.
Najnoviji slučaj je bio sa Pecarskim juniorom. Niti je imao talenat, a mozga ponajmanje...
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Sve vodi ka tome da ce D. Moore biti back up opcija, tak da za prvu opciju verovatno ima da gori Srbija.
Ima da bude paklena ekipica i bas me zabole sto nema domacih igraca, hocu da nas vidim u EL, pa posle cemo da vracamo domace igrace koji vrede, daj da sada dodjemo do cilja. Sigurno je da ce Zeljko izbaciti jednog, dvojicu domacih igraca, to je uvek radio, ali uvek je on imao brdo stranih igraca i dobro se pokazalo. Realno i nema nekih igraca koji vrede, a nisu ili u NBA ili u bas mocnim timovima EL, a i vecina ih je matoro i istroseno. Treba probati i probrati ovo iz Mege... Petrusev, Simonovic, Jovic, ovo van granica je msm nedovoljno dobro za nas u ovom trenutku. Sada ovako,a sledece sezone probati vratiti Lucica, Gagija ako se vrati u formu, tako nekog igraca. Pustite te fore kupujmo domace i slicno... Jedan je Dule Magico, covek koji je stvarao i birao, koji je taj sistem isto dugo stvarao, a Zeljko nema vremena trenutno za to i samo treba dovesti sto kvalitetnije i sto vece trpace koseva,neka se zgadija usere i neka im se mrezica usija dok ne pocrkaju.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Osnivanjem fondacije KK Partizan mnogo smo dobili,sponzorski pul fondacije je brutalan,za buducnost KK-a ne brinem,vise me brine nesto sto je do nas,a to je tribina,na kosarci nesme da bude nikakvog skandiranja protiv zvale i core verujte Zoc ce na prvu da povuce ekipu,i onda smo usrali sve njegove,ostojine saviceve pa i kicine napore.Steta bi bila da takvu velicinu od coveka poseremo,treba da agitujete kod svih Grobara koji vole klub i kome je stalo do Zoca i Partizana,da pokazemo nase pravo lice i da Zeljkova pesma sve za ljubav sve za Partizan dobije epitet nase snage i moci.Imamo mi gde da se istresamo protiv zvale i uprave fk-a.MISLITE O TOME
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Osnivanjem fondacije KK Partizan mnogo smo dobili,sponzorski pul fondacije je brutalan,za buducnost KK-a ne brinem,vise me brine nesto sto je do nas,a to je tribina,na kosarci nesme da bude nikakvog skandiranja protiv zvale i core verujte Zoc ce na prvu da povuce ekipu,i onda smo usrali sve njegove,ostojine saviceve pa i kicine napore.Steta bi bila da takvu velicinu od coveka poseremo,treba da agitujete kod svih Grobara koji vole klub i kome je stalo do Zoca i Partizana,da pokazemo nase pravo lice i da Zeljkova pesma sve za ljubav sve za Partizan dobije epitet nase snage i moci.Imamo mi gde da se istresamo protiv zvale i uprave fk-a.MISLITE O TOME
Pravo zboris... Dajte da pokrenemo neku akciju u vezi toga. N volim ni ja Vucica, ali daj da ne skrnavimo nas kosarkaski klub skandirajuci usni. Hala je sveto mesto, treba dati sve na podrsku, a podrska nije tako sto cemo prozivati usnu. Ako smo toliki smekeri, onda pisle svake utakmice islred skupstine pa vici do mile volje.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Iskreno u tome potpuno podrzavam Zeljka. Ne kapiram zasto se psuje nekom covjeku zena pa bio taj covjek i nebojsa covic. Pjevat da mu se zena jebe kao besna je u najmanju ruku prosto plus nije grobarski, da ne kazem da je ciganski, idi ispred kuce pa mu pjevaj to je ispravnije.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Bravo za ovaj post @Macak-Zemun, bas sam i ja o tome razmisljao...Znamo svi da je Zoc prvi rekao da ne zeli da cuje vredjanja vec da navijamo za Partizan i pokazemo da smo prava kosarkaska publika. Ja mislim da je ovo najmanje sto mozemo da ucinimo za Zeljka, imajuci u vidu koliko nas je zaduzio.

Ovo naravno ne znaci da ne podrzavam skandiranje protiv vlasti, ali neka se to cuje na stadionu, posto nas govna iz FK nicim nisu zaduzila.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Osnivanjem fondacije KK Partizan mnogo smo dobili,sponzorski pul fondacije je brutalan,za buducnost KK-a ne brinem,vise me brine nesto sto je do nas,a to je tribina,na kosarci nesme da bude nikakvog skandiranja protiv zvale i core verujte Zoc ce na prvu da povuce ekipu,i onda smo usrali sve njegove,ostojine saviceve pa i kicine napore.Steta bi bila da takvu velicinu od coveka poseremo,treba da agitujete kod svih Grobara koji vole klub i kome je stalo do Zoca i Partizana,da pokazemo nase pravo lice i da Zeljkova pesma sve za ljubav sve za Partizan dobije epitet nase snage i moci.Imamo mi gde da se istresamo protiv zvale i uprave fk-a.MISLITE O TOME

Zbog cega bismo usrali sve njihove napore, ukoliko se skandira protiv psihopate?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Sa ovimsto @Macak-Zemun kaze se i vise nego ne slazem:
1. to bi znacilo "eto dao psiho pare pa cutimo", sto je totalno ciganski,
2. zbog cega je grobarski da se psiho proziva na stadionu, alii nije grobarski da se to radi u hali?

@Petar PFC kad se ta zena bude ponasala kao dama, dobice i adekvatan odnos. do tada: Covoc Vesna jebe se k'o besna"
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Sto se mene licno tice...ako su to uslovi onda ekipu ne mora ni da izvodi!
Okrenite se oko sebe,pogledajte ljude pored sebe ...njihova izmorena lica i pogled u daljinu.To nekakva titula nece promeniti!
Od mene uvek isto " ZVALAVI PEDERU"!
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Nije Željko povlačio ekipu ni u Feneru gde im je svaka druga reč majka kurvina pa vala nema pravo ni ovde koliko god da je veliki. To je Čovićev manir.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
na kosarci nesme da bude nikakvog skandiranja protiv zvale i core verujte Zoc ce na prvu da povuce ekipu,i onda smo usrali sve njegove,ostojine saviceve pa i kicine napore.Steta bi bila da takvu velicinu od coveka poseremo,treba da agitujete kod svih Grobara koji vole klub i kome je stalo do Zoca i Partizana
Ova zamena teza je jedna od vecih sramota napisanih na ovom forumu u zadnje vreme.

Zamisli paradoksa, svako ko psuje dva najveca neprijatelja Partizana je neprijatelj Partizana i sere se po ZOC-u?!?!

Ako u klub dovedes najboljeg trenera u evropi i ne pustis ga da radi ono u cemu je najbolji, nego zloupotrebljavas njegovo veliko ime u politicke svrhe, cemu sve?

COVIC VESNA JEBE SE KO BESNA!
VUCICU PEDERU!
Da ne zaboravim, OSTOJA NAPUSI SE KURCA!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pa znas… nisam sarkastican…

ali nije problem u zeljku… problem je u nama…

i taj isti zeljko nije zasluzio uvlacenje u taj sukob…

a da ne govorim o tome kako je odjednom nova s, N1 u tom skandiranju videla prostor za pozicioniranje prica o Vucicu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top