Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Hajde gospodo moderatori, kaznjavaj ove sto ozivljavaju temu nakon 3 dana bez nekog prevelikog razloga! Bar poeni. Ne mora bas ban. Vidim notifikaciju, nove poruke u temi nakon 3 dana, rekoh ETO GA!!! Stigla petica!!! Kad ono... Jest petica ali-Savic :)
Salim se naravno. Odlican tekst i nadasve visoko intelektualno spustanje zalizanog i m. pudlice od strane Savica i Zelimira...dozirano, samo da zaboli (zajednicki jer sam siguran da niko iz tima ne izlazi u javnost bez da se prethodno nije konsultovao sa Obradovicem-Tatom).
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
ne znam kako cemo da kategorizujemo Savica posle ovoga, pa najizrazenija ljudska osobina svakog govna ciganskog je da bezuslovno veruje u terzinu i pudlicnu madjiju

Zato mi je i smetalo sto se provlacio kao ciganin ovde po forumu.....
Za mene radi poso 10/10 a ovaj intervju da ne komentarisem.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Vise od komentarisanje corave pudlice me zanima jesmo li blizu dovodjenje "petice" i kakvo je stanje sa Vilom Mozlijem?

Igramo jake turnire, koji ce nam odlicno posluziti da vidimo dokle smo trenutno, da se izmerimo sa evroligasima i da se koliko toliko uigramo jer smo promenili skoro 80% tima.
 

Bogoljub Gagić

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
4
Reaction score
14
Локација
Beograd
E, kakve su ovo neke price sad da se Mozli oporavlja i da ce biti na raspolaganju ako ga Zeljko hoce?

Nemoj to da mi rade, Mozlija volim ko brata.

Jel zna neko nesto relevantno ?
 

crnobeo_11080

Početnik
Учлањен(а)
09.09.2021
Порука
16
Reaction score
46
Локација
Zemun je Crno-Beli grad
Dajte bre ljudi, kako da spavam posle ove informacije?
Žo i ako sa Mozlijem bude sve kako treba kao opcije na centru plus mlađani Miletić/Koprivica (ne znam ko ispada, ide na pozajmicu)...
To bi bilo uh.... :šal
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.713
Reaction score
22.765
Локација
Beograd
Uf, taj treba, došlo doba da se opet bije u Železniku! Dede potvrdite na Viber nalogu, pa da idem pijan na posao...
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Hahaha, tuljo, tuljo,vragolane mali... Iznaprżio si ljude ovde, već misle na žoa... Neće on sada, on će za godinu, dve, bože zdravlja... Ako je istina za ovog jo a na kog misli tuljo, srušiće se mnogi sajtovi... Pojačanje veće od Mudiaja, Šabaza, a bogami i Belinelija... Ne mislim na poziciju, mislim na reputaciju... Ovaj tuljin je tamnoput i ima mnogo više nba sezona od našeg brata francuza...
 

Jo23

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
11
Reaction score
26
Локација
Novi Sad
Kolko se sećam, bilo je na netu da Žo ima klauzulu od 200k
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ma nema šanse Lovernj, po dosadašnjem prikazanom na 4 smo jaki kao zemlja, a pritom je produzio ugovor, izbaca na instagramu kako je uzbuđen zbog nove sezone u Žalgirisu, pritom produžen ugovor, itd... Baš ne postoji šansa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top