Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.826
Nije humano sta nam radite:banghead:

Kad se centar pojavi u Areni, pored parketa u cetvrtak, mozda je to iznenadjenje:pfc:
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Jo(e) Dalton?
DaltonBrothers.jpg
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Ako je Lesor, onda je iznenadjenje negativno. Meni se on licno ne svidja. Jeste dosta napredovao, ali ako smo njega cekali ovoliko, onda nisam zadovoljan. Opet to je Zeljko, pa neka vreme pokaze.
 
Последња измена:

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Obzirom da izvor Kurir, treba uzeti sa ogromnom dozom rezerve, jer to je novina koju je vlast otela bukvalno i to im je "stampani pink", tako da videcemo, da li je istina i ako nije sta se iza svega krije...
Ako jeste Lesor, on je dobro resenje, enegetski se potpuno poklapa sa ovogodisnjim koncptom ekipe, a i prosle sezone je bio odlican u Evrokupu, sto nam kao takmicenje mora biti i sigutno ce biti prioritet, jer cemo tu imati normalne uslove za igtu i uspeh.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Limitirano je tržište centara, sasvim solidno rešenje za EC. Lik je bio prvi centrar prošlogodišnjeg pobednika takmičenja, ne znam šta više očekivati. Kad budemo igrali EL, tad i nek dolaze centri iz EL i NBA. Zaboravljate koje takmičenje igramo.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Generalno, mislim da baš nemamo širok spisak igrača za centarsku poziciju. Ili su skupi ili nisu kvalitetni.
Lesor je okej ali mislim i dalje smatram da nama treba teškaš, tipa kao što je bio Nikola Pekmen.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top