Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Раскринкан сам, ето. :cry:
Жалосно је дозволити овакав начин обраћања саговорнику али ништа мање жалосно узвратити на њега.
Previše lepo mišljenje imaš o sebi. Ti nisi sagovornik. Za tako nešto mora da postoji elementarni nivo realnosti i bar malo manja doza bezobrazluka.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Cini mi se da je Bozo doveden za ispomoc u treninzima, vise kao neka zamena za Luku, gledace se trziste ako se ubode nesto ubode se, u suprotnom to nam je sto nam je.
Objektivno ne ide poredjenje sa Gagicem iz vremena hemofarma, gledao sam ga par puta tada, videlo se da je neotesan, ali da ima brzinu pleja a visinu centra, plus je imao par puta indekse 20,30 zajedno s Mitrovicem.
Gagic i jeste u fazonu da pravi karijeru sa brzim nogama i rukama, poluhorog i zidanje su mu jedni od najruznijih koje sam ja video, nije taj tip centra.
Bozo je objektivno prenizak ( zvuci smesno za 208) za to sto bi mi hteli, nema tehniku za skracenog centra, a ni visinu za nesto drugo.
S druge strane ako neko zna samo od visine i mase da napravi nesto to je DV.
Ako se ne nadje nista bolje na trzistu idemo s tim sta imamo, jebiga tako je kako je.
Mislim generalno niko iz vojvodine ne moze da ponudi nesto ozbiljno KKP, ko ih je gledao video je na sta to lici, tamo je Pot Dzef Tig licno...
Mislim moze se uvek uleteti u VJ mod sezone, pa da mu se dovodi 3 pleja pa jos i Vujanic koji se povredi pred dolazak, ali nema smisla, u govnima smo i ovako.
Uvek moze nesto da iskoci, mada je problem kada se oslanjas na menadzerske kombinacije.
Mora da se utrosi vreme na trazenje igraca a ne na domundjavanje s miskom, misko o americkom trzistu pojma nema, ne zna ni o talentima sem da im pise indekse po tviteru, kapiram ja da u klubu postoji odredjena paranoja, ali ne misle bas svi ni lose KKP. Dobijali su u prethodne dve sezone na adresu kluba znam provereno spiskove igraca koji se uklapaju u nase ambicije, i to spiskove koji se placaju, nisu jeftini, a nisu zeleli ljudi koji su ih radili da se eksponiraju.
Da budem iskren u ovom trenutku ne ocekujem neko ekstra resenje od kluba, ovo sto je Gagic ucinio je neocekivano i potez poslednje ciganske fukare. Voleo bih da ostane u nekom nasem klubu da nam se ponovo ukrste koplja da mu se ovi nasi useru u zivot.
Fakin Rasko Katic je djubre na terenu, ali je za ovog dingospo, koliko god to zvucalo bolesno.
Videcemo na sta ce ovo liciti, posto svaka promena trazi vremena za uigravanje, ali kapiram da su momci sada kao pitbulovi, spremni da ubiju jedan za drugog.
Recimo zanimljivost jedna prica vezana za Milutinova, iz prve ruke maltene, SP i Brat ga useravaju na treninzima i van, a gotive ga. Znaci svaki duel sa njim je grub u meso, a zna i on da to rade da bi ga iscelicili.
Kad bude dosao deo da je frka da se mora u meso, ne brinem se za njih.
Trziste je sada slabo s unutrasnjim igracima, ni meni neko ne pada na pamet ko bi mogao da nam pomogne. Ima par igraca iz razvojne, ali oni su uvek glavom u nba, to je veliki rizik.
Ono sto je zanimljivo da odlaskom Gagica nemamo tog mismec unutrasnjeg igraca koje DV obozava zbog specijala da li je to Kosta, Lazme, Vranes ili neko drugi...
 
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Стојанче је горњим уписом подвукао црту и отворио могућност да даље наставимо са разложним коментарима у оквирима теме и на рационалан начин, а без међусобних прозивки и квалификација. Па онда нека тако и буде како не би посезали за непопуларним мерама дисциплиновања.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Прихватам упозорење и држаћу се тога. Уједно се извињавам ако сам допринео стварању тензија.
Ако смем само ћу упутити апел и молбу уредништву, да стане на пут оваквом начину изражавања појединих чланова. Читајући форум сам имао прилику да се уверим у то да се појединци, без имало устезања, хватају за оптужбе да је неко циган, премијеров следбеник и слично.
То што сам ја нови а неко стари члан форума њему не даје за право да се истреса на мени, нити мене обавезује да то трпим.
Ово пишем као најдобронамернији савет и са жељом да дискусија протиче у здравијем тону и због чега ће нам свима бити лепше.
Хвала.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Jesam za analizu i za kritiku jer sigurno da nikome ko je Partizanovac ne prija finansijska situacija..
Ali isto tako svaki Partizanovac mora da ima postovanje za rezultate u poslednjih deceniju ipo..
I da zna ko su nam protivnici i ko podrzava te iste protivnike..
Kad se sve sabere i oduzme ostace pravi Partizanovci uvek uz Partizan..
Kome se ne svidja Partizan posle svih ovih godina,titula,radosti,trofejnih serija..
Ima u NBA jos trofejnijih timova,punih love,asova na kilo, pa neka gleda..
A ja cu uvek biti uz tim koji mi je dao srece i radosti da zivim i 3 zivota ne mogu je opisati..a nisam sanjao vec doziveo..
Ponos i radost da se vezujem za Partizan sa legendama kao sto su
Dule, Prajo,Kica,Sveti Sava,Misko,Tosa,Grba,Zeljko,Sale Djordjevic,Divac,Danilovic,Paspalj,Rebraca,Scepa,Brkic,
Beric,Kecman,Pekovic ,Bogdan..
Partizan je vecan !!!
:napred Partizan:napred Partizan
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Svi smo nervozni ali to nam je što nam je, biće to na kraju sezone sve ok...:ziveli I ja malo šalu da ubacim, a i da vas obavestim da mi je Višnjevača novo omiljeno piće:D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.885
Локација
Beograd
Citam i ne verujem! Ljudi, koji vam je?! Svi smo pozivcanili, svi smo nervozni, ali to nije razlog ni za vređanja ni svađanja, nismo deca, valjda... Kome se nesto ne sviđa, preskoci, ignorisi, ne siri zlu krv... Svako ima pravo na svoje misljenje ali ne i da ga nameće drugome, a isto tako ni da pljuje radi pljuvanja. Nema opravdanja za tako nesto. Rekoh, sacekaj i vidi pa onda nesto mozes da kazes, unapred i bez osnova - nije korektno.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Tu je i bezbradica, moze fiziclki da odgovori u odbrani, tu je dve godine, vreme je da eksplodira:D
Ekipa koja ima sasu, gagija i makija, moze da bude i tanka na nekim pozicijama i opet ce biti odlicna, a nama ostaje samo plej of od bitnih utalmica, izdrzacemo i sa smanjenim brojem igraca te utakmice
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Ovde se jasno vide neke stvari. Svima su puna Partizana I kako bi bili uz klub I kad ne bi imao rezultate, kada bi igrao 7. Srpsku ligu, " a kad dodju nevolje......i kada ne budes prvi ti.....1-6 protiv Hajduka....avangarda", svi vjerni do groba. I onda igras sezonu posle 13. osvojenih titula, brdo Aba liga, Topova 16,8,4.....jebote jos uvijek si aktuelni sampion. Ovde se narice nad zlom sudbinom sto smo doveli jadnog Bozu I sto imamo Daloa u ekipi, to je dokaz da uprava sistematski unistava klub, jebes svu radost koju osjecamo svih ovih godina, Bozu smo doveli, aloo!!! Cesto mi padne na pamet klub iz komsiluka, onaj zamrznuti. On je imao navijace koji danas navijaju za tudji klub, privatni dok njihov ne odlede. Kada bi se tako nesto desilo u nasem klubu, siguran sam da velika vecina navijaca Partizana ne bi nikad prihvatila tako nesto I da bi gledala Partizan punog srca u beton ligi nego navijala za tudji klub , u Euroligi,u vlasnistvu nekog psihopate. Ono sto se pokazuje je, da bi jedan manji dio ljudi, sigurno prihvatio I novog gazdu i sve sto sleduje. Onaj junak se stidi kluba koji je doveo Bozu I Daloa, sta bi bilo kad bi igrali beton ligu? PARTIZAN IZNAD SVIH??? Tuga golema...
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Мени је било какво освежење на позицији центра напредак.
Трогодишњем мучењу са Муслијем и Гагићем је дошао крај па макар Божо пуцао бацања ногом и нападао на наш кош.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.939
Reaction score
7.351
Локација
Banja Luka
Drago mi je da je dosao, od mene ima podrsku, samo nek posteno i srcano obavlja svoj posao! Dobrodosao!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Znao sam da ce Sinisa Matic gostovati kod Tegija... Cucemo strucno misljenje od coveka koji ga najbolje poznaje.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
apelujem na ljude koji imaju uticaj na ovom forumu da kazu jasno i glasno ( po ne znam ni sam koji put ) da para nema i da zato moraju dolaziti neafirmisani igraci, posto kontam da pojedinci i dalje misle kako Dule ima platu sto rece jakovljevic degenerik - 400 000e a vamo nemamo za pojacanje
mora Debeli Dukljanin da se namiri jel tako ? laze nas sve godine i manipulise nama al jbg ima srece pa je vezao titula koliko neko nema pobeda u derbiju...
manite se tih prica , jeste Srbija zemlja milion selektora ali treba biti posten i reci da niko od nas ovde ne bi radio bolje od Duleta i Tose i da oni ne misle zlo Partizanu ni sa dovodjenjem Boze ni sa dovodjenjem Daloa i tako dalje
inace samo Bog zna koliko bih voleo da gagic zavrsi u fmp-u pa da njega i onog drugog mamlaza dangubica ispljujem maksimalno i gadjam ih sa nekim telefonom, upaljacem i sl.
inace ja nemam "slepu ljubav" prema Partizanu ali podrzavam klub uvek i ljude koji cine pravu stvar za klub, kao sto su me Dule i Tosa svih ovih godina uverili, dok one koji nas ruse ( djurati, tumba , babovic ) mrzim vise od bilo koga
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Заборавих да човеку честитам и пожелим добродошлицу...

Са срећом, Божо. Дошао си тамо где су играли највећи и где су стварани најбољи. Да те здравље служи, пре свега. Не сумњам да ћеш дати све од себе а то ће бити довољно за моје поштовање, али и твој напредак. Желим ти од срца да нама малобројнима својим играма запушиш уста и на крају подигнеш све трофеје. Још једном: Срећно!
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ono sto je zanimljivo da odlaskom Gagica nemamo tog mismec unutrasnjeg igraca koje DV obozava zbog specijala da li je to Kosta, Lazme, Vranes ili neko drugi...

Једини његов квалитет и један од адута које сам очекивао да ћемо максимално користити против Марјановића.
Шут са полудистанце којим би извлачио Марјановића ван рекета или га кажњавао поенима. Брзе руке у одбрани и то је максимум који сам очекивао од Гагића.

Човек који у просеку прави фаул на сваких пет минута не може ни очекивати да ће играти дуже од двадесетак минута по утакмици.
Против Цибоне направио је 5 фаулова за 11 минута.
Против Меге за 13 минута.
Против Цедевите за 11 минута.
Не знам који је курац у глави тог човека. Може очекивати већу минутажу једино ако подигну границу фаулова на 7 по мечу.

Закуцавања у први обруч, набацивање лопте на таблу као да натовара чамовину на камион, неспортски фаулови, идиотски приговори судијама... бескрајан је списак срања које је овај човек константно правио.
Па и поред свега тога је увек имао нашу подршку. Веровали смо у напредак. Да игра у некој другој екипи смејао би му се...

Ми смо освојили две титуле и јадранску са Муслијем и Гагићем као првим центрима. Ми смо богови кошарке.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
- Slušajte, nismo neozbiljni da se dogovorimo da dečko dobije raskid ugovora sa klubom da bi došao na probu. Božo će potpisati ugovor. Ostaje samo pitanje da vidimo za koja ćemo ga takmičenja registrovati, jer imamo još dve licence (za ABA ligu), a poznato je da smo u potrazi za plejmejkerom. Zasad se pojavljuju neka imena, ali još ne možemo da kažemo ništa konkretnije - ostao je zagonetan Todorić.

Dakle, Partizan, kako je sportski direktor rekao, ima još dve licence za Jadransku ligu. Ako je jedna "rezervisana" za plejmejkera, a još se razmišlja u kom će takmičenju igrati Đumić, jasno je da u Humskoj žele još jedno pojačanje na centarskim pozicijama, koje bi dobilo prednost u regionalnom takmičenju. U slučaju, pak, da ne nađu plejmejkera, već visokog igrača, onda bi i Đumić i još potencijalno pojačanje na centarskim pozicijama mogli da se registruju za regionalno takmičenje.
http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...o-umesto-Gagica-Morali-smo-hitno-da-reagujemo
 
Последња измена:

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Ми смо освојили две титуле и јадранску са Муслијем и Гагићем као првим центрима. Ми смо богови кошарке.

Haha, hteo sam da pitam na pocetku posta koji vam je sta nervozisete, ali ovo recenica me nasmejala...

Mnogo ste zapenili oko Boze, zar nije pohvalno sto smo odreagovali i za dan doveli centra koji ce poboljsati rad na treningu, Nikolica nije imao protiv koga da sparinguje... A neka Dule odluci da li je materijal za dalje, valjda ima toliko kredita, cuj pogresio je par puta, pa ko nema gresku u nekoj proceni, a sta cemo sa Pekovicem, Krsticem, Kostom, Divcem itd...

Kao da su ovi sto kritikuju upravu otkrili toplu vodu, ali isto tako treba istaci da su uspeli da u ovako losoj sitvaciji uspeli da produze Kapitena, dovedu Makija, Murica privole da ipak dodje, Pavlovica, pa makar i kasno i traljavo...
Za pleja smo morali da odreaguje odavno, to stoji, pa i nekog skromnog tj. jeftinijeg, jer nam mnogo trpi igra u oba pravca...

O maloj jajari gagicu, par reci pa da zavrsim sa njim. Sad kad sam dobio informacije sa vise strana i sve sabrao i oduzeo, dosao sam do zakljucka da pored toga sto je glup decko i dobrano izmanipulisan... Punili su mu glavu da ga traze turci, francuzi, da ce imati mnogo jaci ugovor, da ga Dule sputava sa minutazom, pa ga tovarili da ga mutanti traze za ozbiljne novce. Jbt, nemoze ta glavica to da izdrzi...
Nije malo para zaradio on kod nas za period koji je bio, a tek ostavljati drugare, saigrace, u ovakvoj sitvaciji pred kraj sezone, to je nezapamceno!!!
Strance ne racunam, ono sa kinzijem je bila igranka oko povrede, a najace je sto je gagic bio sasvim solidno isplacen, a ostalo bi dobio kad tad... Pljuc Ende

Brine me sto ako se ispostavi da taj igrac predje kod zalizanog smrada, a suska se o tome i sve ukazuje na to, sto nije nista novo jer se vec naotimao vec igraca... Zasto pricam o ovom menadzeru i ako ga ne volim, jer ako se ovih dana to desi(procitaj jos jednom klupsko saopstenje i citaj izmedju redova) to ce dodatno pogorsati odnose sa miskom, koji su dosta losiji nego ranije.. Brine me to iako bi voleo da se nasi probude i aktiviraju oko skautinga, jer smo vec zavrsili sa raskovicem, od Brstine i ne dovodimo nikog iako stalno nudi(jedino se pricalo sa njim oko Dragicevica vise puta ali se nije dogovorilo oko visine plate), a od ovih par agencija dovedemo nekog kad pricamo prvo sa igracem, tipa Pavlovic pa on obavesti minji, ali to je jako retko.
Brine, ali mozda se opamete i zaposle Stojanceta i jos par agenata, pa da ne zavisimo samo od smrada debelog zalizanog...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
И што је најјаче, огроман број фаулова је правио у нападу, када се противник одбрани и онда Гагић навали да украде лопту :pop То ми код њега никад није било јасно, тј. како га нико није одучио од глупости тога типа, а било их је још много.
Скоро сам написао, баш кад је оно преводио лопту и просипао форе да на сваки добар потез има по два три лоша. Као оно против Барселоне кад је избацио читаву одбрану и закуцао или против мутаната прошле године слично, али зато је усрао ситуацију ко зна колико пута и због тога ме је највише нервирао од свих играча. Знао је да буде борбен али и смијешан са неартикулисаним покретима. И зато, далеко му кућа.
Можда овај лик из Војводине неће одмах показати нешто посебно али чисто сумнјам да може бити доста манје користан од оног мозга.
Ко зна зашто је све ово добро...

Zasto pricam o ovom menadzeru i ako ga ne volim, jer ako se ovih dana to desi(procitaj jos jednom klupsko saopstenje i citaj izmedju redova) to ce dodatno pogorsati odnose sa miskom, koji su dosta losiji nego ranije..
Колко сам ја схватио Гагић није Мишков играч?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top