Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ovaj video u kome Amer opisuje Milutinova i Partizan je za vecnost! Objasnjava velicinu kluba! :clap

Bilo bi dobro napraviti jedan video sa svim pikovima Partizana i na kraju sve zakljuciti ovom izjavom Amera! Suvo zlato za generacije koje dolaze i slika koju ni jedan rezim ove usrane drzave ne moze da iskrivi!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
i za ove sto slusaju SARS.
Nemoj tako, oni se brinu o stranim ambasadama, srce mi se cepa zbog toga.


S obzirom na istoriju našeg kluba teško mi je palo ovo odustajanje od evropskog takmičenja, ali to je samo realan pokazatelj u kakvoj smo finansijskoj situaciji, činjenica je da nam to takmičenje ne donosi neki benefit, nego isključivo troškove, jbg štednja na svim nivoima.

KKP je državni klub i dok se nekim primerom ne pokaže kako neki klub koji nije privatni može da funkcioniže bez upliva države, nema moralno pravo da kritikuje nekoga da je nesposoboan. Jasno je da je Danilović svojim inertnim rukovođenjem kluba uskratio klub za nekih 10% budžeta, ali šta bi i sa tim novcem mogli u odnosu na onoga koga jedino država podržava.

Ne tako davno ovde je mogao da se pročita tekst gde tadašnji predsednik kluba Boriša Vuković svojevremeno visoki funkcioner jula, tek posle plasmana na f4 98 godine javno kuka u domaćim medijima kako klub nema finansijsku potporu od strane države i kako će morati za tu sezonu 98/99 da sa snađu sa dosta skromnim sredstvima. Država je tada odlučila preko Voje Stojakovića tada prvog čovek sdk Srbije da se ciganima da ogroman novac, kada ih je ovaj lik u džakovima kod njih donosio, pa je Divac jedan od tih džakova samo koju godinu kasnije odneo u KKP.
Potpuno je lako zamisliti pičkoustog i krmka kako pričaju o sportu, gde se psihopata požali kako je godinama isfrustriran i kako bi bio red da se njima učini da sada malo oni vladaju. Ne bi se on tako osećao da nije bilo (nekada) debelog dukljanina, koji je rešio da ciganima ne ostavi ništa, nego da borbom na terenu najbolji bude prvak, a ne onaj kome se nameni od strane države.

Kada je restart u pitanju, on se već desio povratkom Duleta i pravljenjem tada veoma mlade i za Partizanov pojam veoma neiskusne ekipe, kojoj je od strane vlasti od starta bilo preodređeno da bude druga, ali dukljanin tvrdoglav i bandoglav rešio da im se opet popiša na njihov plan. Splet nesretnih okolnosti, nemogućnosti da se reaguje na neke pehove, kao i delovanje države je uzrokovalo da ta generacije ne ostavi dublji trag osim prve sezone. Kada je psihopata video da je vrag odneo šalu, rešio je da nam vezuje i ruke i noge i da se tako ravnopravno 3 na 5 borimo i opet nismo ustuknuli, sve do ove sezone kada više stvarno nije bilo realno da u takvoj neravnopravnoj borbi možemo da izađemo kao pobednici, imali su osigurače na svim stranama za svaki slučaj, a siguran sam da se krmak Dačić najviše preznojavao, bojeći se još jednog razgovora sa isfrustriranim premijerom na ovu temu.

Kao što je napisao Stojanče, klub mora da ima takmičarsku ekipu koja neće biti ikebana i koja će se ratnički suprostaviti kao i svih ovih godina, ona se može napraviti i bez prevelikog budžeta, samo ne treba u startu ući sa pričom mi smo ovde samo da se upišemo kao takmičari, pa makar imali i 1% šanse da uspemo.
Čovek koji se pokazao kao najveći borac za klub, koji je svoje zdravlje ovde založio mora da ostane u Partizanu, sve dok se ne dokaže da neko drugi to može bolje od njega da radi. Dotle je sve samo demagogija i kada god se ovde pojavi neki tekst tipa, da ne treba da se bunimo na ovo stanje od strane države, po principu kako funkcioniše naš fudalski klub, gde ljudi ćute i smrde na sramotne stvari koje država čini kako bi jedan klub favorizovala u odnosu na drugi, treba znati da sns ne miruje i očekujte udare na naš klub sa svih strana od strane ovih majmuna.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.238
Reaction score
2.797
Vec su poceli botovi da rade. Mozete primjetiti po komentarima. Glavno im je Duletova plata.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nisam provalio tu priču o Duletovoj plati, pošto ne znam kolika je i kada je prima.
Ali fazon kako treba da se okrenemo rešavanjem problema u svom klubu, dok ne treba da se osvrćemo na aparthejd koji se primenjuje prema Partizanu je ono što hoće ova vlast, da u tišini sve to trpimo, kao da to nisu odvojene stvari, postavljanje kluba na "zdrave osnove" i konstantno napominjanje javnosti da se država maćehinski odnosi prema celom sportskom društvu Partizan.
Treba stalno i na svakom mesto napominjati kakav je odnos ulaganja od strane države(ili paradržave), koliko je ko novca dobio. Pa jebem ti ja Grobara koji će da ćuti i puši na ovoliki novac koji se sliva u Železnik i podbanjički kolektor, dok FKP dobija neke mrvice, a KKP ni toliko. Koliko vredi to ćutanje, kapiram nekome egzistencija, ali ona ćuti i ne busaj se da si Grobar, kada nisi dostajan navijača takvog kluba.
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
fiba priznala aba ligu..
znaci izduvali smo na duze staze sto se tice evrope?! :?
 

Psycho

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
25
Reaction score
10
Jedna stvar mi nije jasna...
Cemu sluzi fondacija, kad postoji klub prijatelja na sajtu KK Partizan? Ko god zeli moze da uplati pomoc tamo.
(Tj. valjda moze, posto mi dva poslednja pokusaja uplate u poslednjih 10 dana nisu prosla).
Jel neko zna nesto o cemu ja nisam obavesten?
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nema veze sa temom. Poeni.


WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
..ако Милутинов добије позив да иде одмах то је онда јасно, добијамо неко обештећење јер има још годину дана уговора али шта се дешава ако Грег одлучи да му треба баш за годину дана у моменту кад му овде истиче уговор. Јел имамо ми право сад да са њим продужимо уговор за још коју годину и на тај начин обезбедимо обештећење или је ситуација безизлазна по принципу или да продамо сад или за годину дана одлази као слободан агент?
Dobicemo obestecenje i ukoliko Nikola ode sledeceg leta, bez obzira sto mu tada istice ugovor.:wink:


Slabo sam otvarao forum proslih nedelju dana, pa da iskoristim priliku da pozelim sve najbolje najboljem (od kad ja pratim, a pratim i pamtim malte ne sve sto se tice naseg kluba u zadnjih 17-18 godina) kapitenu Partizana u nastavku karijere i da na se vrati jednog dana, ako on hoce!:ziveli
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Da li možemo nešto da očekujemo od ove lige koju pravi FIBA? Neko razigravanje igrača bi nam dobro došlo, još posebno ako će postojati određene nagrade i ako finansijski budemo pokriveni...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top