Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Todoricu kornjaco sa galapagosa molim te nemoj vise da spasavas Partizan idi u penziju idi u pizdu materinu gde god hoces idi i povedi nesposobnog Silobada sa sobom.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Dakle Plan C-borba za opstanak.
Za ovog je onaj Mišanović što ga nismo hteli, pre dvanaestak godina pa otišao u ganšture, Karim Abdul Džabar + Vilt Čemberlejn lično.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Oprosticemo mu ruznu proslost :)
Majko mila svaki sledeci potez samo je jos gori od predhodnog.
Plasim se da cemo za godinu dana na ovoj temi pisati hvalospeve o Pekovicu i Dzikicu.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
19987336_965521483588353_1914077150_n.jpg
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.463
Локација
Novi Sad
Ne zamerite mu, tamo Ubosni kasne informacije, slikao se u ciguligu majicama i bodrio ih jer misli da jos tamo igraju rakocevic i bencic..ne zna da su se ugasili.
Ovaj potez uprava moze da opravda jedino ukoliko vec danas dovede Tresaca i upari ga sa ovim mangupom da mu Djordje lepo objasni kako stoje stvari u srpskoj kosarci i ko je koji fmp :)
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Dok ne obuce majicu kao Stojke, ja mu ne oprastam. :D

A koliki je cigan pokazuje gestikulacijom ruke.
Nadam se da znaju nasi sta rade.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Кад је форма поциганчена, што да не и садржај. Можда можемо придошлици да испунимо и дечачки сан па да се на представљању фотографише са чергарским грбом у позадини као што смо већ знали да се и сами сликамо.
Па зар је могуће да на кугли земаљској нема каквог другог играча за довести да не штрокамо кућу циганским скотом па да је и најбољи на свету?!
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Veoma sam srećan što sam postao deo slavnog hrvatskog kluba. Sa ogromnim entuzijazmom sam prihvatio poziv glodara i sada želim da nakon reprezentativnih obaveza, pružim minimum i svojim igrama i ponašanjem opravdam poverenje mojih delija

Sto ti majki ciganskih jebem.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Zar nismo mogli nekom nasem detetu iz kluba pruziti sansu nego ovom
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Ovo je dno dna kako nam spasise klub :banghead
Pa jebem ti sve zivo onaj ko dovede ovog ciganskog brava.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
DEOnLGnXoAEiP3v-370x232.jpg



Alo bre, dal' su oni normalni?

Usta vas jebem mrtva proklinjacete dan kada ste potpisali ovu cigansku seljacinu!!!

Nikada ni jednom igracu Partizana nisam zvizdao niti ga vredjao.

Jebacu mu majku majcinu od prvog do poslednjeg minuta!!!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nece se taj ni naigrati kod nas..kad krenu zvizduci na prvih par utakmica ma koliko bio resen da zadobije poverenje navijaca ipak ce noge klecati a ruka drhtati tako da ce vrlo brzo na klupu..pasce samopouzdanje i postace dodavac peskira i vode a onda i na posletku napustiti klub.

Ovaj potez uprava moze da opravda jedino ukoliko vec danas dovede Tresaca i upari ga sa ovim mangupom da mu Djordje lepo objasni kako stoje stvari u srpskoj kosarci i ko je koji fmp

Tresac ma koliko bio veliki grobar ipak nije dovoljno dobar igrac za nas. Ne sporim da bi igrao srcem i trudio se iz sve snage ali jednostavno bi eventualno zauzeo mesto nekome ko bi mogao da pruzi vise od njega.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ma ovo je neka fora garant da se uzmu pare.
Doveli ga, potpisali ugovor, mi ga nećemo prihvatiti, trazice da se raskine ugovor posle par meseci na štetu kluba i to je to, neko da podeli pare ili da nas blokira i tuzi. Ja drugačije ovo ne mogu da tumačim!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top