Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Jebi ga nije nam u interesu da se pojacamo i da zaradimo pare od transfera...
Bruka i sramota !!! Ostoja i Muto jedite govna!!!
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Ako je istina ono što sam čuo, a to je da smo hteli da ga prevarimo tj. da smo pokušali u ugovor da stavimo drugi iznos (u slučaju raskida ugovora na zahtev igrača) nego što je dogovoreno usmeno, onda ni ne treba da igra za nas kada na takav način pokušavamo da realizujemo transfer...ako ima neko upućeniji neka potvrdi, pošto ako je ovo tačno uprava može odma da se pakuje...
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Sva prica je prekinuta onda kad je Nikolic izjavio da Zagorac prica o decackoj zelji, a ovamo trazi pare. Zelja da se dovede je postojala, ali nema tog igraca koji bi dosao da radi sa trenerom posle takve izjave. Znaci neko te javno proziva licemerom i jajarom, kraj.

Inace Muta moze polako da se pakuje kako izgleda...
Bas tako. Muta da bi se opravdao posle jednog od poraza prebacuje fokus na drugu stranu......pravi SNS kadar. Najiritantnija trenerska njuska u istoriji Partizana, zivim za dan da mu vidim ledja.
Sto se tice Zagorca, on je jasno i glasno rekao svoj stav iako nije imao nikakvu potrebu da to radi dok prica ne bude zavrsena. Momak se deklarisao a iskvarcani se popisa po njemu nakon 2 dana i tu je bio kraj sage. Nadam se da ce biti prilike da Radeta gledamo u nasem dresu
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ako je istina ono što sam čuo, a to je da smo hteli da ga prevarimo tj. da smo pokušali u ugovor da stavimo drugi iznos (u slučaju raskida ugovora na zahtev igrača) nego što je dogovoreno usmeno, onda ni ne treba da igra za nas kada na takav način pokušavamo da realizujemo transfer...ako ima neko upućeniji neka potvrdi, pošto ako je ovo tačno uprava može odma da se pakuje...

Nemoj se ljutiti, ali koliko ti imas godina? Neshvatljivo mi je da iko moze da uopste prica o ovome, jel razumes ti sta znaci citanje ugovora pre potpisivanja? Ne mozes na takav nacin prevariti ni prodavca paprika na pijaci, a kamoli jednu od najjacih agencija u svetu kosarke sa advokatima u direktnom dosluhu sa necastivim.

Ali ajde da se na trenutak napravimo idioti i poverujemo da igrac potpise ugovor koji nije dogovorio, da li zaista mislis da bi on ubacio 2 poena u 10 utakmica za redom ili bi izgubio 12 lopti za 3 minuta.

Ukratko ne, to se nije dogodilo, nije se dogodilo ni sad niti ikada pre, a nece se dogoditi ni ubuduce bilo gde u svetu.
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Nemoj se ljutiti, ali koliko ti imas godina? Neshvatljivo mi je da iko moze da uopste prica o ovome, jel razumes ti sta znaci citanje ugovora pre potpisivanja? Ne mozes na takav nacin prevariti ni prodavca paprika na pijaci, a kamoli jednu od najjacih agencija u svetu kosarke sa advokatima u direktnom dosluhu sa necastivim.

Ali ajde da se na trenutak napravimo idioti i poverujemo da igrac potpise ugovor koji nije dogovorio, da li zaista mislis da bi on ubacio 2 poena u 10 utakmica za redom ili bi izgubio 12 lopti za 3 minuta.

Ukratko ne, to se nije dogodilo, nije se dogodilo ni sad niti ikada pre, a nece se dogoditi ni ubuduce bilo gde u svetu.

Skroz se ja slazem sa tobom i meni deluje nerealno zato sam tražio potvrdu. Po ovoj priči dogovoreno je usmeno, došli su na potpisivanje ugovora i tada je prilikom čitanja uočeno da nije sve kako je usmeno dogovoreno i odustali su od transfera.
Kako naš klub funkcioniše u poslednjih nekoliko godina nije ni čudo što sam pomislio da je realno da se ovo desilo na načina na koji sam opisa.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.810
Reaction score
29.793
Локација
Beograd
Svejedno kako je bilo i zašto je bilo - ili ne bilo, zaista bih posavetovao igrače, košarkaše, fudbalere, itd, da svoju LJUBAV prema nekom klubu zadrže za sebe...

Mnogi vole Partizan, ali MNOGO više vole novac, KOLIKO se fudbalera vratilo u Partizan, kada su MOGLI da potpišu unosan ugovor negde drugde...
Malo...MNOGO malo...
Šta mi i K.K. Partizan imamo od toga što je Bodiroga Partizanovac, kad nije mogao, nije hteo, ni polusezonu da odigra za NAS, e jebiga...hvala mu na misaonoj podršci, ali više bi nam valjao na terenu...
Šta imamo od toga što se Sulejmani prijateljski pozdravlja sa kolegama iz ,,repke,, Stojketom i Bambijem i prijatno oseća na JNA, a šta je on dao Partizanu? Deset minuta svoje karijere...uh, pretrg'o se...
Tako i ovaj Zagorac, volim Partizan, pa ništa od crno-belog dresa...e sine, nikad od tebe pravi Zagor...
https://www.youtube.com/watch?v=IImK3vL7jEQ

Ja retko pišem na K.K. temama...ali...
...ipak, čini mi se da se nekako po navici više ,,opauči,, po fudbalskom klubu...JBG...ovi SNS u F.K. su bar prošle godine osvojili to što su osvojili, koga su prodali, prodali su, ali su bar doveli Stojketa, Bambija, Ožega, pa eto, čak i platili tog Sumu, koga ja pokušavam da probudim na datoj temi...
A ovi trenutni SNS u K.K.-u...(a i oni prethodni...)
Znam da je K.K. u priličnoj dubiozi, za razliku od F.K.-a, koji nekim novcem raspolaže (iako mu je dug veći nego u K.K.-u, pretpostavljam), ali, opet...u K.K.-u ni novih igrača, ni pojačanja (a otkazasmo centra, i otkazasmo Zagorca), ni rezultata u Evropi ni ozbiljnije pretnje zvezdi/fmp-u, ni odbrane na utakmicama...

Javih se ovde tek da zatražim neki ,,balans,, kada se nekome gleda kroz prste, a drugi se žestoko kritikuju, a i da kažem to za igrače...ostavite vi tu vašu ljubav za gledanje TV-prenosa, ili ako ikad stignete da dođete do Pionira (JNA), ali to radimo i mi, obični...a za razliku od nas, VI možete da uradite nešto i na terenu, ko to ipak neće, ne može, ne stigne...ŠTA ima Partizan od njega...
Za mene je taj ,,napljuvani,, Ožegović, neuporedivo veći Grobar, nego gomila ,,deklarisanih,, Grobara koji MOGU da učine nešto za Partizan, samo ako se POTRUDE...
Ali se NIKAD ne potrude...

Eto i taj Iliev, da li pogađa, greši, jeste u pravu, nije u pravu, viče, ćuti...ali uradio je nešto za Partizan, trudi se, ako ništa drugo, radi, pa kako god da ispadne to što radi...a ovi ,,bezgrešni,, što NIKAD nisu ,,zavrnuli rukave,, pa da u našem mulju i blatu pokušaju da urade nešto za Partizan, nego gledaju sve to sa bezbedne udaljenosti, šta Partizan ima od njihove ,,bezgrešnosti,,? Ništa.
I zato:

Hvala lepo doviđenja prijatno...
I da se ne ljubimo.
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
A da mi, navijaci sacekamo da kad potpise, ako potpise, zaigra i pokaze tu ljubav prema Partizanu o kojoj prica. Iskreno, nikad nisam voleo to ucmarivanje klubu. Ne kazem, mozda momak jeste zarazen Partizanstinom ali to se pokazuje na delu a ne u vremenu dok tvoj menadzer podjebava klub koji volis jer izgleda kao podizanje cene samom sebi kad gostujes u emisiji i istices to dok traju pregovori.

Jos jedan u nizu velikih navijaca Partizana. Nek se napusi svako ko od sad bude potencirao unapred navijacku pripadnost bez da to potkrepi necim.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.297
Reaction score
18.569
Локација
Kej Republika
Ispadosmo mladi babuni, kao i uvek.
Joj Milane govedeo glupo, cemu se nadas? Pa Ostoja ti "vodi" klub. Isti onaj limar od pre. Ne daj da te zavara, govece je to...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.573
Reaction score
3.416
Sudbina partizanovca u sns doba, da "navija" za vucelu i zeku u fk, jer je druga strana nedic i ekipa, koji su skoro pa sahranili kk... :banghead :banghead
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.499
Reaction score
13.609
Локација
tamo daleko...
Dok u kolima bivseg predsednika, brdsko planinskog goveda, policija nalazi gudru i oruzje. To je onaj sto nas je sramotio zahvaljivanjem vucicu. Da se podsetimo, to je isti onaj koji je doveden da spasi Partizan, po recima maga manipulacije todorica. Sta bi tek bilo da ga je rusio, je li todoricu?

Jedino sto je uspeo, pored uvlacenja psihopati zbog licne koristi, jeste da zajedno sa todoricem i naravno uz pomoc kafe kuvarica - to nikako ne zaboraviti, minira branu, pa se sada sprda sa klubom ko stigne. Ta brana se zvala Dusko Vujosevic.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Jedino sto je Todoric uspeo jeste da sacuva sebi platu. Poznato je da bi kockari prodali oca rodjenog da dodju do para za kockanje, sta je jedan Dule za njega... Todoric je jebena sramota Partizana.

Pored takvog domacina nije ni cudo sto nam u klub dolaze brdjanski narko dileri, treneri koji su nas do pre koji mesec pljuvali na sva usta i napredne perjanice - onaj sto nosa skute i laptopove po vladi kao neki sekretarcic i Ostoja lazov koji se za mesec dana jednom pojavio u javnosti i slagao sve sto je rekao. Njima je gazda psihopata koji patoloski mrzi Partizan ako je neko zaboravio.

Eto, to je nama sada u klubu.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Mi smo mutavi Muta je nas (jos).MARSh.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Nema pohvale za njega.Zna on da je otisao u repku usled ovog haosa u klubu da bi ga terali govnjivom motkom.Nek sedi tu i neka radi...nema kukanja.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.521
Reaction score
23.500
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Važno je da su plate na vreme, i za Mutu nema zime, on se plaši samo radne zajednice i kafe kuvarica, a i mi svi znamo kako oni znaju da budu nezgodni.

Rezultati nisu bitni sve dok igramo atraktivnu košarku...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ja pre mislim da mu nije bilo zabavno da ide sa reprezentacijom jer nisu došli najbolji igrači. Gde nema zvezda nema toliko medijske pažnje i novinara onda tu Nikolić nema šta da traži. Igralo se u Beogradu, pa ako KKP nije na nekim mini pripremama ne vidim što je problem da bude uz reprezentaciju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top