Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Nađoh na netu, Miloja i Glintu prepoznam na prvu ali gledam poznat mi i ovaj u crnoj majici znam tu facu od nekud :)

20230409_184745.png
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Na danasnji dan 16.04.1992. Partizan je u Istanbulu postao prvak Evrope,u finalu je savladan Joventut
Partizan-Joventut 71:70(cijela utakmica)

Izjave poslije meca: Savovic,Obradovic i Djordjevic
 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.235
Reaction score
10.317
Локација
underground
Na danasnji da pre 31 godinu sam bio u Banja Luci.
Rat u BiH je vec poceo iako je tamo bilo mirno.
Polufinale sam odgledao preko tv.
Medjutim dan pred finale je vojska ili TO nesto radila na releju kako bi se prikacili na tv bg.
Tako da vise nije bilo drugog programa na kojem je bila tekma nego samo prvi program tv SA i prvi program tv BG.
Naravno da sam poludio jer sam pre i posle toga gledao milion utakmica naseg Partizana a najvazniju nisam mogao da gledam.
Sa jos nekoliko grobara bezuspesno sam trazio po kaficima gde bi se moglo gledati ali nismo nasli nigde.
Ostala je mogucnost da se slusa na radiju BG.
Radio Bg je u Bl zvucao ovako :
Danilovic sutira za tri poena ..... ksssss,kssss, kssss, Dzofresa pogadja za 2.
Ipak u zadnjem minutu nije bilo prekida i preko radija smo culi da je Djordjevic pogodio i da smo evropski prvaci, sve ostalo je istorija.
Kasnije sam tu utakmicu odgledao desetak puta.
Hristos Voskrese !
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
16.04.1992. Ja sa nepune 3 godine sedim u dnevnoj sobi, moj otac Partizanovac gleda utakmicu. Djordjevic daje trojku, tata u delirijumu skace po sobi, a ja nesvestan svega:"Tata jel cika dao toš, cika dao toš?“
31 godinu kasnije, tate vise nema, sanjam reprizu te scene u maju sa svojim sinom koji nosi njegovo ime, jeste da jos ne zna da izgovori ni cika ni toš, ali voli da gleda kosarki kad igra Partizan.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Bosna 92. U gradu koji nije bio većinski srpski.Moj pokojni otac i ja gledamo utakmicu.Sale daje tricu i ja vrisnem koliko me grlo nosi.Malo je falilo da me otac nije masakrirao.Jesi li ti normalan?Sta vrištiš koji kurac? Je li ti znaš sta se desava oko nas? Na kraju kad se malo smirio skoči na mene i zagrli me.Kaze pobjedili smo
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.633
Reaction score
22.376
Локација
Beograd
Ima jedna fina zabava na Tviteru, ali ni malo lak zadatak, naime, treba sastaviti dve najbolje petorke KKP kroz istoriju...
Evo mog(nimalo lakog) izbora.
1: Đorđević, Exum(Vujanić)
2: Kićanović, Danilović
3: Dalipagić, Paspalj
4: Veseli, Drobnjak
5: Divac, Peković
Ne ulazeći u to ko je kakav lik, samo parket i uticaj...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.837
1. Vujanić, Exum
2. Danilović, Kićanović
3. Dalipagić, Bertans
4. Veličković, Milojević
5. Savović, Divac
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.633
Reaction score
22.376
Локација
Beograd
Bio mi je u najužem krugu, ali ipak Praja i Palja ispred. Strahovita su imena u opticaju. Možemo da budemo bezobrazni, pa čak i Moku Slavnića da stavljamo... :D
 
Top