Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Moze Moka, al u cetvrtu petorku.
Treba cesce da se ponavljaju ovakvi izbori, cisto da se celokupna javnost, a posebno mladje generacije nonstop podsecaju kakve su sve velicine nosili crno-beli dres kroz slavnu istoriju.
Partizan, to je esencija kosarke, Boston Seltiksi su americki Partizan.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.582
Reaction score
13.528
Локација
Yaoundé
... Strahovita su imena u opticaju...
Navodim od one prve generacije koju pamtim kao klinac:

Dragan Kićanović, Dražen Dalipagić, Boban Petrović, Miško Marić, Milenko Savović, ne smem izostaviti Arsenija Pešića, donekle se sećam čak i Dušana Kerkeza, dok iz priča pokojnog starog ostali su mi u sećanju Josip Farčić i Boris Beravs... pa sledi generacija Divac, Paspalj, Željko Obradović, Đorđević, Danilović, ne zaboravljam prethodno ni Vilfana iako je bio tu samo jednu sezonu... pa formiranje generacije koja će uz Đorđevića i Danilovića stići do vrha Evrope, Koprivica, Ivo Nakić, pokojni Dragiša Šarić (koji je, igrom slučaja pazario računar u firmi u kojoj je tada radio moj brat, pa kad mu se burazer obratio sa željom da ga pozdravi, ovaj se gotovo postideo... koliko je to bio skroman i dobar čovek), Vlada Dragutinović... da ne idem dalje, a nekog sam garantovano nepravedno i neopravdano zaboravio...

I sad bi ja trebalo da biram dve petorke... pa, da l' ste vi normalni? :D
 
Top