Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Turnir u Havani,Kuba 1973 Partizan je na iznenadjenje zauzeo visoko drugo mesto iza A tima Kube koja je osvojila bronzu na olimpijadi.Na turniru ucestvovali su jos Cehoslovacka,Bugarska,Panama,Litvanska SSR(ZALGIRIS),Kuba B,i Kanada.

Na utakmici protiv A tima Kube prisustvovalo 14000 gledalaca i predsednik Fidel Kastro.

733.png
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Koliko euforija, pomama, interesovanje za KK Partizan ove sezone prevazilazi sve ikada oko ovog kluba pokazuje recimo i ovaj mec, iz ove perspektive tesko za poverovati...

Screenshot_2023-12-29-17-36-37-976-edit_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2023-12-29-17-35-27-466_com.google.android.youtube.jpg

Prvo kolo Evrolige. Real Madrid. Kasnije je bilo sezona sa nekim drugim slikama ali da, nekad je bilo i ovako...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Da, da, to su neke druge slike...Ali cak i ovo je neuporedivo sa ovim danas...Ta utakmica je bila izuzetak, ostalo je sve bilo poluprazno...

Pamti li neko ovde utakmicu sa Knorom 1992., konkretno zasto je bilo prazno? Ok, visoke cene karata, ali visoke cene karata su bile i ove sezone pa kupovase ljudi sezonske od 1000 evra
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Da, da, to su neke druge slike...Ali cak i ovo je neuporedivo sa ovim danas...Ta utakmica je bila izuzetak, ostalo je sve bilo poluprazno...

Pamti li neko ovde utakmicu sa Knorom 1992., konkretno zasto je bilo prazno? Ok, visoke cene karata, ali visoke cene karata su bile i ove sezone pa kupovase ljudi sezonske od 1000 evra
Tad sam bio klinja, 1979.sam godište, kako su to drage uspomene, neizbrisive. Uz TV, naravno, i novine. Ako se dobro sećam, nije ni bilo živih prenosa iz Španije, nego snimci. Nego,da ne tupim. Mislim da je gospodin Žalosna Sova pogodio suštinu. Rat, jbg. Sad mi pade na pamet koliko li je njih bilo na ratištu, umesto u hali...plus I nedostatak očekivanja (vere), ne znam ni kako smo tad bili medijski ispraćeni...
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Da, da, to su neke druge slike...Ali cak i ovo je neuporedivo sa ovim danas...Ta utakmica je bila izuzetak, ostalo je sve bilo poluprazno...

Pamti li neko ovde utakmicu sa Knorom 1992., konkretno zasto je bilo prazno? Ok, visoke cene karata, ali visoke cene karata su bile i ove sezone pa kupovase ljudi sezonske od 1000 evra
Visoke cijene karata,podigli su cijene kako bi pokusali da nesto zarade,ispostavilo se kao greska.Tad je na utakmici bilo 2000 do 2500 ljudi.Ima tekst na sportklubu “Bese jednom jedna evropska titula u Instanbulu”(nadji i procitaj)
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Da dodam komentar na ovu temu, pratim KKP od najslavnijih dana iz Pionira, ali i malo pre toga kada nije bila navala.
Ovo trenutno je apsolutni rekord u pogledu koliko su ljudi spremni da izdvoje para za kartu i da zainterevanost prevazilazi 23k areninih.
Naravno, po meni, najveci Zoc je nazasluzniji.
Jos jednom, hvala mu do neba sto je prihvatio da se vrati u ovaj svinjac zvezdsrbijefmp-a.
Najveci si ZO.
Volim Partizan.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.730
Локација
underground
To sam i ja mislio ali nece biti. Jer je 10 dana nakon toga bilo 80.000 ljudi u klonjari, jug pun kao nikad ni pre ni kasnije.
Pa oko fudbala je ipak bila euforija.
Oni na krilima Barija , mi na krilima Osima koji je sastavio dobar tim, a dosao je te sezone.
Ako se ne varam mi nismo te sezone izgubili od njih ako ne racunamo Miljanove penale a i uzeli smo kup te godine dobivsi ih u direktnom duelu.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ma ok, jasan je odnos fudbala i kosarke nego samo da zakljucimo da nije rat razlog :)
Opet, smatram da bi morala biti euforija kad ti tim igra citave sezone van zemlje, dodje tu gde je dosao, premasi ocekivanja, prva i jedina utakmica te sezone u EL koja se igra u Beogradu... i dodje 2-3.000 ljudi. Ne znam, sa ove tacke potpuno nepojmljivo bez obzira i na cene karata i sve druge okolnosti. Mi smo dakle svoj najveci rezultat u kosarci ostvari bez ikakve pomoci sopstvenih navijaca a Knor smo dobili uprkos slaboj poseti u jedinom mecu u Beogradu.
 
Top